GOL SEZONE 2009/10

Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

GOL SEZONE 2009/10

Post od Voja »

Prvi kandidat,strelac najlepseg gola za mesec Avgust:

1. Mario Djurovski (Vojvodina - Austrija,za 1:1)


Drugi kandidat,strelac najlepseg gola za mesec Septembar:

2.Danijel Aleksic (Vojvodina - Dinamo VR,za 4:0)


Treci kandidat,strelac najlepseg gola za mesec Oktobar:

3.Danijel Aleksic (Mladost Lucani - Vojvodina,za 1:3)


Cetvrti kandidat,strelac najlepseg gola za mesec Novembar:

4.Slobodan Medojevic (Vojvodina - Smederevo,za 1:0,kup)


Peti kandidat,strelac najlepseg gola za mesec Februar:

5.Janko Tumbasevic (Vojvodina - Hajduk,za 2:2)


Sesti kandidat,strelac najlepseg gola za mesec Mart:

6.Dragan Mrdja (Vojvodina - Cukaricki,za 2:0)


Sedmi kandidat,strelac najlepseg gola za mesec April

7.Mario Djurovski (Partizan - Vojvodina,za 1:3)


Osmi kandidat,strelac najlepseg gola za mesec Maj

8.Dragan Mrdja (Vojvodina - Napredak,za 4:0)
Poslednja izmena od Voja u Čet Sep 30, 2010 8:30 pm, izmenjeno 2 puta ukupno.
Slika
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Dakle,uskoro pre finalnog glasanja,jos jednom pogledajte kandidate,razmislite.... od vaseg glasa zavisi,jer ukoliko nam i ova akcija predje u tradiciju,ovim finalnim glasanjem,maltene,biramo i prvog kandidata za gol decenije :wink:

p.s.pozivam i sve forumase koji su se zbog ovoga ili onoga na neki nacin udaljili od foruma,da se bar na trenutak vrate,i daju svoj glas,jer ipak,svi smo mi deo ovog izbora :wink:
Slika
kuzma liman
Postovi: 526
Pridružio se: Sre Avg 02, 2006 7:42 am

Post od kuzma liman »

1.Gol je odlicano izvedeni slobodan udarac stvarno retkost na nasim terenima ...
2.gol ne zelim da komentarisem uopste mi nije jasan kako je dospeo ovde ?
3.gol je majstorija aleksica stvarno lepo za videti ali mi nesto fali ko da je previse pimpovao nije mi po ukusu ....
4.gol je ako se ne varam jedini gol koji smo dali u tom mesecu , gol bi bio lep daje pocepao mrezu ovako mi nekako nedovrsen ...
5 i 6 gol su gotovo identicni 2 strasna suta iz prve sa distance je nesto sto jako volim ...
7 gol je stvarno savrsen (inace na istu foru volim da dajem golove u pesu ) prosledjena lopta nazad mario natrcava i ostalo vec znate ... Definitivno dobija moj glas
8 gol je perverzan ali ipak mi je 7 gol bolji !
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Bogami, ima iz cega da se bira!

Za mene su tri najozbiljnija kandidata Danijeve makazice u Lucanima (sjajna akcija i veoma efektan finis koji se ne vidja svaki dan), Mariova bomba Partizanu u polufunalu (valjda se nijednom golu ove sezone nisam toliko bio obradovao - al' dzabe na kraju) i Mrdjin lob protiv Napretka (volim te 'ladan ko spricer zavrsnice, narocito posle akcije mat u tri poteza).
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

Kada bismo nekog navijaca izolovali svih zbivanja u periodu od avgusta do maja i pustili ga direktno ovde na forum da izabere gol sezone,covek bi pre svog izbora najverovatnije prvo cestitao titulu :lol:
Stvarno dosta lepih golova i svi smo na slatkim mukama da izaberemo najlepsi gol.Glasam za makazice Aleksica iz razloga sto je taj gol(pregledajuci snimke ponovo)ostavio najjaci utisak na mene i remek je delo sada vec naseg bivseg igraca.Da biramo najvazniji pogodak svakako bi Mario odneo pobedu bilo golom protiv partizana ili Austrije.
Ovako,moj glas ide Daniju :wink:
Napred Voso!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Bogme,prve najave kazu da BICE CUPAVO!!! Glasanje uskoro!!!! :wink:
Slika
Korisnikov avatar
Passion
Postovi: 1161
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 7:08 pm
Lokacija: 21114

Post od Passion »

Glasam za gol Djurovskog protiv partizana u polufinalu kupa.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Korisnikov avatar
etxeberria
Postovi: 352
Pridružio se: Sre Dec 17, 2008 8:32 pm
Lokacija: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post od etxeberria »

Danijev gol makazicama! Bojim se da jos dugo necemo videti takav gol na nasim terenima.
sam svoj najveci neprijatelj
aNS
Postovi: 327
Pridružio se: Ned Jun 28, 2009 2:00 pm

Post od aNS »

etxeberria napisao:Danijev gol makazicama! Bojim se da jos dugo necemo videti takav gol na nasim terenima.
Дефинитивно, мада и гол Мрђе против Напретка је заиста леп али пре свега због целокупне акције.
Korisnikov avatar
WestSide
Postovi: 188
Pridružio se: Čet Jul 23, 2009 8:27 pm
Lokacija: Istok:)

Post od WestSide »

Mislim da ce s velika borba voditi izmedju 3. 7. i 8. gola, jer su stvarno izuzetni. Moj glas ide Mrdjinom lobu...
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

Gol Danija (makazice)-cisto znanje i talentat, sut moze svako da ubode, dok ovo...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

MOLIM VAS SVE DA SVOJ GLAS DATE NA NASLOVNOJ STRANI SAJTA!!! 8) :wink:
Slika
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Post od ssnigd »

Fantastican spot :!: Svaka cast autoru :hurray:

Osim gola Danija u septembru, koji je dosao kao najbolji kandiat za taj mesec, zbog cuvenih krompira na utakmicama, svaki drugi gol je bio jedno malo remek delo ili pojedinca ili akcija cele ekipe.
Obicno sam do sada davao glasove za one golove iz akcija, jer su mi oni uvek delovali atraktivniji od nekog suta iz daljine(Mario Djurovski, iako mi je taj gol doneo toliku radost da se najezim kada se samo setim tog trenutka) ili iz slobodnjaka.
Zbog ovoga gore navedenog dvoumio sam se izmedju Danijevih makazica i trio-akcije Katai-Mario-Mrdja. Na kraju gol dajem decku koji nas je napustio i otisao u Djenovu i koji nije iskazao ono sto je trebao dok je igrao u nasem dresu. Cela ta akcija se odigravala u vazduhu i zbog toga je sve to delovalo izuzetno atraktivno, a kada se tome dodaju i Danijeve vratoolomije da uhvati loptu kako treba :arrow: DANI :!:
Recimo da je bilo 55-45 za Danija u odnosu na Mrdju.

PS. pitanje, hoce li se moci videti rezultati glasajna ili to saznajemo na kraju :?:
I jos nesto, okacite na naslovnoj vreme dokle je dozvoljeno glasanje. Najbolje 5 dana(znam da je receno 3), za svaki slucaj ako neko nije u mogucnosti da to uradi u medjuvremenu, itd...
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Finale cele akcije je premesteno na sajt,zbog samog omasovljenja iste,jer izbor LEPOTE gola,ne mora biti privilegija samo navijaca Vojvodine,nego svih onih kojima je lepota fudbalske igre u srcu.
A nadam se,da je ovakav potez koristan i za sam sajt,ali i klub!!!!

p.s.slobodno posaljite pozivnicu za glasanje svakom ljubitelju Vose i fudbala uopste,kojeg poznajete

www.fkvojvodina.com/golsezone :wink:
Slika
DUB
Postovi: 775
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 7:49 pm
Lokacija: Kafana

Post od DUB »

Мени је најлепши Данијев гол против БСК-а када је у трку примио лопту и из прве шутирао са ивице 16-ерца али с обзиром да није ушао у конкуренцију због прелепих маказица гласам за Мариов гол партизанима јер је пре свега плод тимске игре и одлично одигране акције а о радости коју нам је причинио не треба трошити речи.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Zaključana tema