GOL SEZONE 2009/10

Korisnikov avatar
One and only
Postovi: 481
Pridružio se: Ned Sep 27, 2009 8:08 pm
Lokacija: Zapad

Post od One and only »

Zaista tezak zadatak. :)
Celokupne akcije kao i golovi Djurovskog protiv partizana i Mrdje protiv Napretka su prelepi, ali posto se glasa za sam gol, a ne akciju glasao bih za gol Aleksica.
United of Vojvodina
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Ja jos nisam glasao,i sto vise gledam kandidate,sve mi je teze dati glas.Mariov gol Partizanu je bas spektakularan,sta tek o Danijevom reci,ali.... meni nikako iz vida ne izlazi ni momenat kad ona Jankova bomba ulazi u gol i cepa mrezu.Nekako mi je i taj gol,bas ono.... za spice... Eto,za sad trilema izmedju ta tri.Mrdjin gol protiv Napredka,jeste plod lepe akcije,ali ipak sto neko rece,bira se najlepsi GOL.Jos nisam nacisto.... :roll:
Slika
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Ranko Despotovic je svoj glas dodelio Danijelu Aleksicu i njegovim makazicama 8)
Slika
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

DUB napisao:Мени је најлепши Данијев гол против БСК-а када је у трку примио лопту и из прве шутирао са ивице 16-ерца
Za mene je to ubedljivo najlepši gol sezone!!!

Htedoh prokomentarisati jednu stvar. Malo mi je zasmetalo postavljanje glasanja na naslovnu stranu. Ne mislim da bi Forumaši time izgubili neku "privilegiju", već se po meni postavlja pitanje objektivnosti i regularnosti. Ne kažem da na Forumu ne postoji mogućnost registrovanja većeg broja osoba i "uticanja" na krajnji ishod, ali ovim potezom se akcija stavlja na tacnu potencijalnim mešetarima. No dobro, valjda se o tome vodilo računa...


Eh da, svaka čast autoru video klipa!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Milan napisao:
DUB napisao:Мени је најлепши Данијев гол против БСК-а када је у трку примио лопту и из прве шутирао са ивице 16-ерца
Za mene je to ubedljivo najlepši gol sezone!!!

Htedoh prokomentarisati jednu stvar. Malo mi je zasmetalo postavljanje glasanja na naslovnu stranu. Ne mislim da bi Forumaši time izgubili neku "privilegiju", već se po meni postavlja pitanje objektivnosti i regularnosti. Ne kažem da na Forumu ne postoji mogućnost registrovanja većeg broja osoba i "uticanja" na krajnji ishod, ali ovim potezom se akcija stavlja na tacnu potencijalnim mešetarima. No dobro, valjda se o tome vodilo računa...


Eh da, svaka čast autoru video klipa!!!
Danijev gol protiv BSKa je porazen jos u tom mesecu,tako da zaista ne vidim dilemu oko toga da li je najlepsi,jer nazalost nije uspeo da prodje ni tu mesecnu konkurenciju.Dalje,sto se ove druge opaske tice.... sta znam,sama akcija je krenula nekako spontano i amaterski,isto tako je krenula i akcija Igrac sezone,pa je tek u petoj sezoni dobila publicitet u drugim medijima.Sad smo pokusali odmah u startu da "udahnemo moc" ovoj novoj akciji,i da je sto vise prezentujemo javnosti i na sto lepsi nacin.Priznacete da je sajt mnogo bolja opcija po tom pitanju od samog foruma.Glasanje je zasticeno maximalno,koliko je to izvodljivo,a i ne znam ko bi imao koristi od bilo kakve vrste mesetarenja.Suvise smo mi u ovoj zemlji sumnjicavi na svaku sitnicu.Mislim da je mnogo bitnije sto se akciji odazvalo i dosta bivsih igraca Vojvodine,sportskih radnika i novinara... 10.juna nas ocekuje ime pobednika i to je to.

p.s.a kao sto je bilo i polemika u Igracu sezone,tako ce i ovde uvek da ih bude,s toga pozivam sve da svojim konstruktivnim predlozima i idejama,pomognete samu akciju za sledecu sezonu.Isti takav poziv sam uputio i za Igraca sezone,rezultat tj. odziv je rekao bih,ocekivan: 0 postenih,0 mesetara :oops:
Slika
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

Voja napisao:
Danijev gol protiv BSKa je porazen jos u tom mesecu,tako da zaista ne vidim dilemu oko toga da li je najlepsi,jer nazalost nije uspeo da prodje ni tu mesecnu konkurenciju.
Niko ni ne spori činjenicu da nije ušao u izbor. Dozvolićeš da možemo i ovakve komentare ostavljati...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
the Gari
Postovi: 1126
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 11:10 am
Lokacija: Jawa Tengah
Kontakt:

Post od the Gari »

Milan napisao:
DUB napisao:Мени је најлепши Данијев гол против БСК-а када је у трку примио лопту и из прве шутирао са ивице 16-ерца
Za mene je to ubedljivo najlepši gol sezone!!!

Htedoh prokomentarisati jednu stvar. Malo mi je zasmetalo postavljanje glasanja na naslovnu stranu. Ne mislim da bi Forumaši time izgubili neku "privilegiju", već se po meni postavlja pitanje objektivnosti i regularnosti. Ne kažem da na Forumu ne postoji mogućnost registrovanja većeg broja osoba i "uticanja" na krajnji ishod, ali ovim potezom se akcija stavlja na tacnu potencijalnim mešetarima. No dobro, valjda se o tome vodilo računa...


Eh da, svaka čast autoru video klipa!!!
Znaš šta je najgore? Ja sam pomislio potpuno isto u vezi Danijevim golom protiv BSK-a i u sebi prokomentarisao da bih 100% glasao za taj gol da je u konkurenciji i ondaK prožvrvrljao malo po forumu i skontao da u izboru za Gol meseca nisam glasao za njega :oops: Što bi kazla jedna pesma ćerke našeg bivšeg trenera ŠIZOFRENIJA!

PS Glasam za Mrđin gol protiv Napretka. Za mene je akcija sastavni deo gola i to je to.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Post od limanfkv »

Glasao za jogabonito Aleksicev gol. Nekad su takvi golovi bili normalna pojava danas retkost. :oops:

`Bem ti fudbal robota.
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Glas za predlog 7. Dajem Đurovskom prednost u odnosu na Danijev gol u Lučanima, čisto zbog akcije.
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Post od Djumi »

Stoik napisao:Glas za predlog 7. Dajem Đurovskom prednost u odnosu na Danijev gol u Lučanima, čisto zbog akcije.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
tulip
Postovi: 633
Pridružio se: Pet Jan 23, 2009 10:31 am
Lokacija: tik uz VOŠU

Post od tulip »

Glasam za Aleksićev gol u Lučanima.
Pre Gojka i Danija dogo nismo imali majstora koji može makazicama da savlada golmana. Kako više njih dvojice nema u crveno-belom dresu, opet mi se čini da ćemo dugo čekati na takve golgetere.
DAJ GOL!!!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

A secate li se Danijevih makazica u Bacincima :wink:
Slika
vladans
Postovi: 548
Pridružio se: Uto Sep 18, 2007 2:55 pm
Lokacija: novi sad

Post od vladans »

Aleksic-gol u Lucanima
Mare
Postovi: 1030
Pridružio se: Pet Maj 08, 2009 11:06 am
Lokacija: Novi Sad

Post od Mare »

Kao i kod većine i kod mene se dilema svela na dva predloga. Predlog broj 3-Danijel Aleksić (Mladost Lučani-Vojvodina 1:3) i predlog broj 7-Mario Đurovski (Partizan-Vojvodina 1:3). Vidim da su se neke kolege forumaši odlučili za gol Đurovskog zbog akcije, ali ja moram da istaknem da oba gola kao svoju uvertiru imaju prelepe akcije. U prvom slučaju je zanimljivo da lopta nakon centaršuta Stjepanovića nije dotakla zemlju dok je Meda asistirao Aleksiću za efektne makazice. Kod drugog predloga sve je izgledalo savršeno. Prvo bih pohvalio odličnu reakciju Novakovića, na čiji račun ide 50% zasluga za ovaj pogodak. Izuzetno brzo i tečno, što kažu iz prve i na kraju strašan šut iz trka, snažno i precizno u samo ćoše. Nakon nekoliko puta pregledanog snimka, odluka je pala. Glas dajem predlogu broj 7!
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Post od ssnigd »

I...............
8) ko je pobednik
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Zaključana tema