Ime trofeja

Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Dobar je taj pehar...
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Evo ja prodjoh veceras pored radnjice u Nikole Tesle, ali nema nikoga, izgleda da majstor ne radi zbog Uskrsa. Valjda cu sutra biti srecnije ruke kada se uhvatim za kvaku...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

budababa napisao:Evo ja prodjoh veceras pored radnjice u Nikole Tesle, ali nema nikoga, izgleda da majstor ne radi zbog Uskrsa. Valjda cu sutra biti srecnije ruke kada se uhvatim za kvaku...
Moras pozvoniti, ta radnja koliko se ja secam nikad nije otvorena, gazda sidje kad pozvonis :!:
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Grba_NS napisao:
budababa napisao:Evo ja prodjoh veceras pored radnjice u Nikole Tesle, ali nema nikoga, izgleda da majstor ne radi zbog Uskrsa. Valjda cu sutra biti srecnije ruke kada se uhvatim za kvaku...
Moras pozvoniti, ta radnja koliko se ja secam nikad nije otvorena, gazda sidje kad pozvonis :!:
Zvonio sam, bas ima zvonce na kome pise "graver", ali niko se nije odazvao. Cak sam i usao u dvoriste, ali nema svetla na spratu, pa pretpostavih da covek ili odmara ili je utekao negde. Videcemo sutra kako stoje stvari.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Budo,i firma sa onog linka koji sam ostavio je iz NSa,pa ako imas volje,da pogledas i tamo!!!
Slika
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Post od ssnigd »

Moj predlog je da se osnuje tekuci racun NAVIJACA VOJVODINE, na kome cemo mi moci da uplacujemo novac bas za ovakve akcije. Mislim da otvaranje racuna ne kosta mnogo ni novaca ni vremena i na taj nacin svako ce biti obavesten na koji broj da uplati novac, a ne ovako da se sada nalazimo i vijamo po gradu da se donesu novci, itd...

Dakle ne ovo sada sto rade cigani ispomoc kluba, nego skupljanje novaca za bilo kakvu akciju koja je vezana za nas klub. Sada je to igrac sezone ubuce mozda nesto drugo, ali racun ce ostati stalno i na njega se po potrebi mogu uplacivati odredjena novcana sredstva kada za to bude bilo potrebe. Da li za zakup servera za sajt, reklama, stampanje majica itd...

Moj predlog

edit: mozda je ovo vec neko bio spomenuo, stvarno ne znam, ako jeste izvinjavam mu se nisam imao nameru da budem plagijator :)
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post od Krle »

Joj, ajd’ da napravimo udruzenje gradjana prvo? Ja se uclanjujem anonimno :twisted:
Salim se, u neku ruku. Mada mi se cini da bi bilo dobro da eto, najveci entuzijasti medju nama preuzmu odgovornost za trosenje para, a mi uplacujemo i kontrolisemo. A sve u slavu FK VOJVODINA!
Zvuci suvise dobro, ali poverenje mora da postoji. Valjda ima neko medju nama ko je pravnik, a i neko ko je ekonomista...
Somborac
Postovi: 641
Pridružio se: Sub Jul 29, 2006 3:35 pm
Lokacija: Sombor

Post od Somborac »

Da li je toliko tesko organizovati akciju oko kupovine pehara :?: Ovde svi kukaju kada ne radi forum, svi protestuju zbog raznih poteza oko kojih se samo pojedinci trude. Da li neko moze da otvori ziro racun i novac da moze da se uplati za ovu svrhu, eto mozda lepe prilike i za nase clanove foruma iz inostranstva da sprovedu jednu lepu akciju i ideju u delo! Poslednja domaca utakmica Vose je u Apatinu, tako da vremena imamo jos manje :!:
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Somborac napisao:Da li je toliko tesko organizovati akciju oko kupovine pehara :?: Ovde svi kukaju kada ne radi forum, svi protestuju zbog raznih poteza oko kojih se samo pojedinci trude. Da li neko moze da otvori ziro racun i novac da moze da se uplati za ovu svrhu, eto mozda lepe prilike i za nase clanove foruma iz inostranstva da sprovedu jednu lepu akciju i ideju u delo! Poslednja domaca utakmica Vose je u Apatinu, tako da vremena imamo jos manje :!:
У наредних 10 дана завршићемо читаву причу. Ко хоће да помогне нека ми се јави на привате. Сви који могу да се распитају имају рок до среде да нам представе понуде.
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

podbara napisao:
Somborac napisao:Da li je toliko tesko organizovati akciju oko kupovine pehara :?: Ovde svi kukaju kada ne radi forum, svi protestuju zbog raznih poteza oko kojih se samo pojedinci trude. Da li neko moze da otvori ziro racun i novac da moze da se uplati za ovu svrhu, eto mozda lepe prilike i za nase clanove foruma iz inostranstva da sprovedu jednu lepu akciju i ideju u delo! Poslednja domaca utakmica Vose je u Apatinu, tako da vremena imamo jos manje :!:
У наредних 10 дана завршићемо читаву причу. Ко хоће да помогне нека ми се јави на привате. Сви који могу да се распитају имају рок до среде да нам представе понуде.
Стигла је прва понуда. Са гравуром цена не би требала да пређе 2500 динара. Ајмо људи, немамо пуно времена.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Pa to je smesna cifra... al ajd,da vidim,vecito kukamo na upravu Vose,ajd sad da vidim kako mi funkcionisemo!? Iskreno,do sada sam se razocarao epilogom svake akcije pokrenute ovde,da li je na pomolu preokret!? Ljudi,necemo valjda sad podbaciti!?
Slika
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Ima li goreg posla od onog koji je traljavo odradjen? E upravo mi se to desilo danas, a zakazala je tehnika ovaj put. Slike su radjene Nokia mobilnim telefonom, pa otuda i malo slabiji kvalitet rezolucije. Medjutim, postoji jedan veci problem. Pehari i trofejcici koje smo slikali volsebno su promenili boju iz zute u bledocrvenu, tako da cete imati uvid samo u oblik i cenu, ali ne i kompletnu sliku. Drasticnu razliku mozete primetiti u poslednjem slucaju, jer dve poslednje slike prikazuju isti pehar.


Broj 1
Slika
visina: cca. 35cm
cena: 4200 din

Broj 2
Slika
visina: cca. 20cm
cena: 900 din

Broj 3
Slika
visina: cca. 25cm
cena: 1000 din

Broj 4
Slika
visina: cca. 15cm
cena: 800 din

Broj 5
Slika
visina: cca. 10cm
cena: 1000 din

Broj 6
Slika
visina: cca. 10cm
cena: 450 din

Broj 7
Slika
visina: 10cm
cena: 400 din

Broj 8
Slika
visina: cca. 20cm
cena: 900 din

Broj 9
Slika
visina: 30cm, 25cm, 20cm
cena: 1500 din, 1300 din, 1100 din

Broj 10
Slika Slika
visina: cca. 30cm
cena: 1900 din


Ovo je samo mali deo ponude, cisto da imamo orijentaciju sa cenama. Radnja se nalazi, kao sto sam vec rekao, u Ulici Nikole Tesle.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Nisu losi pehari/trofeji, meni se vise svidjaju one figurice sa fudbalerom ili kopackom i loptom ali 15cm je mozda premalo, ovi veci pehari su idealna velicina.
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Ко хоће да учествује у акцији нека рачуна да ће свако дати по 250 динара. Најкасније до уторка морамо одлучити који ћемо пехар.
Ево како то раде неки други навијачи-

-БЕРЛИН - Навијачи берлинског фудбалског трећелигаша Униона доказују оданост клубу тако што свакодневно помажу у изградњи новог стадиона.

Волонтери долазе након посла или када имају слободан дан и мешају бетон, полажу електричне каблове или варе металне стубове, а неки од њих су жртвовали и годишњи одмор како би помогли да стадион буде готов на време.

"Око 75 одсто радова на стадиону је завршено", изјавио је представник за штампу клуба Кристијан Арбајт, додајући да у изградњи свакодневно помаже око 1.600 навијача.

"Нисмо могли ни да сањамо да ће нам помоћи тако много навијача", рекао је он. "Помажу нам лекари, медицинске сестре, професори".

Захваљујући помоћи навијача, клуб је до сада уштедео око два милиона евра. Унион је био приморан да гради нови стадион када је Фудбалска федерација Немачке донела одлуку да стари стадион, на коме су играли од 1920, не испуњава безбедносне услове.-


То је оно што фали нашем друштву-друштвени активизам-. После вишедеценијске комунистичке диктатуре( у којој је партија одлучивала и бринула се о сваком аспекту друштвеног живота) наш грађанин је изгубио осећај за само организовање и помагање другима.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Meni ovaj poslednji skroz ok.Koliko nam treba da odradimo sve to!? Kome treba dati lovu,ljudi,nemamo vremena vise.Mozda ona prica sa prelaznim peharom (za slikanje) i replikom nije losa ideja.
Ko zeli pomoci neka se javi Podbari i Budi na pm :wink:

P.S.Voleo bih posle da imam majicu sa slikom Gospodina Kizita kako pozira sa peharom,a ispod slike adresa naseg foruma (gde ces bolji marketing) :wink:
Slika
Odgovori