Ime trofeja

Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Voja napisao: Podbara,a i ostali,kako mislis prelazni pehar!?Kako ce nam ga Kizito dostaviti iz Nemacke ili Ugande :lol:
Купимо један леп пехар који остаје код нас(само приликом доделе ради фотографисања) док играчи добијају његове мање и јефтиније реплике. Тако се то ради. Нека се сви распитају која би била најбоља комбинација да се то изведе а ти Војо ако хоћеш да учествујеш мораћеш мало да дођеш и до стадиона! :lol:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Milan napisao:
Voja napisao: Ja bih ovo podrzao,jer mislim da ovo i nije neka preterano velika akcija,da bi se za nju koristila imena velikana kao sto su Boskov i ostali.
Akcija je, bar za mene, izuzetno velika, i samim tim zaslužuje da ponese ime Vujadina Boškova (kao što je ranije odlučeno)!
I ja se potpuno slažem sa Milanom i Totijem da Trofej ponese ime Vujadina Boškova.
Vujke je najcenjenije ime među navijačima Vojvodine i poznato u celom fudbalskom svetu.Red je da se i mi navijači, na simboličan način, odužimo najvećoj Legendi Kluba, koji je u svakom svom intervjuu (bio pitan ili ne) FK Vojvodinu, spomenuo i interesovao se za aktuelno stanje i rezultate svog JEDINOG KLUBA u kojem je igrao u domaćem prvenstvu, sve dok nije otišao u inostranstvo.
Dakle, bez dileme, moj glas, sa velikim ponosom i poštovanjem, dajem najvećem imenu kojeg je naš Klub u svojoj istoriji iznedrio:
VUJADIN BOŠKOV :!: :!: :!:
PS
Verujte, suze mi krenu kad god pomenem Vujketa i setim se koliko je čovek sebe dao FK Vojvodini.
Poslednja izmena od Turija u Uto Apr 07, 2009 9:44 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Alan Ford
Postovi: 397
Pridružio se: Pet Okt 24, 2008 6:13 pm
Lokacija: Novi Sad - Vojvodina

Post od Alan Ford »

Turija napisao: Dakle, bez dileme, moj glas, sa velikim ponosom i poštovanjem, dajem najvećem imenu kojeg je naš Klub u svojoj istoriji iznedrio:
VUJADIN BOŠKOV :!: :!: :!:
Upisite i moj glas.
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

Vujadin Boskov predstavlja sve ono sto je Vojvodina, i ono sto mi smatramo Vojvodinom...To je taj smek i gospodski duh kakav poseduje samo Vujke, koji za mene bez dileme najveca legenda ovog kluba!
Moj glas njemu!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Alan Ford napisao:
Turija napisao: Dakle, bez dileme, moj glas, sa velikim ponosom i poštovanjem, dajem najvećem imenu kojeg je naš Klub u svojoj istoriji iznedrio:
VUJADIN BOŠKOV :!: :!: :!:
Upisite i moj glas.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Ok,pobedili ste :lol:
Ljudi moji,niko ne spori Vujketovu velicinu,ali... ok.Jos malo pa da i tribina dobije ime Vujadin Boskov,i navijaci na njoj,da promene ime u Vujadin Boskov... Ja sam samo hteo da jos neko ime iz fudbalske istorije ostane zapisano velikim slovima.Da li bi se neko od vas setio Nestickog da nije turnira u njegovu cast?Nadam se da bar neko shvata sta hocu reci.
Mislim,ovde se radi o izboru najboljeg igraca po ukusu navijaca,a iskreno koliko vas se seca igara Vujadina Boskova???Mislio sam da cemo dati ime po nekome ko nas je svojim igrama dizao na noge,nekome ko je imao tu nevidljivu nit koja ga je vezala sa navijacima.
no,moje misljenje kao pojedinca i nije toliko bitno,mislim da bi bilo bitnije da se napokon ozvanici akcija,da se plasira u medije,da se predstavi njena istorija,da se najavi pehar za pobednika ove sezone..... jel izvodljivo sve to!? Mislim,i mnogo banalnije stvari ovih dana su plasirane u medijima.
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Voja napisao:Ok,pobedili ste :lol:
Ljudi moji,niko ne spori Vujketovu velicinu,ali... ok.Jos malo pa da i tribina dobije ime Vujadin Boskov,i navijaci na njoj,da promene ime u Vujadin Boskov... .
Volim što sportski podnosiš ,,preglasavanje" :wink: :lol:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Trofej je vec bio jedared nazvan po Vujketu, jos prosle godine, tako da mi nije bas najjasnije sto se sada ponovo pokrenula prica oko toga, ali 'ajde nije problem.

Sto se tice forme ovog trofeja, mozda bi neka plaketa bila dobro resenje, ako se lepo graficki dizajnira i odstampa na luksuznom papiru moza to bas onako lepo da izgleda. A jeftinije i lakse za napraviti nego neki pehar ili kristalnu vazu.

Takodje, predlazem da se na sajtu napravi sekcija posvecena bivsim pobednicima ove akcije, sa ukratko biografijom igraca, statistikom u Vosi i drugim klubovima i tako to. Da ostane zabelezeno.
max
Postovi: 608
Pridružio se: Uto Mar 22, 2005 12:03 am

Post od max »

Voja napisao: Ljudi moji,niko ne spori Vujketovu velicinu,ali... ok.Jos malo pa da i tribina dobije ime Vujadin Boskov,i navijaci na njoj,da promene ime u Vujadin Boskov...
Upravo to sam jos juce hteo da napisem ali nisam imao vremena.Svaka cast Vujketu i naklon do poda ali nije potrebno bas svemu da se daje ime u njegovu cast.
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Veceras sam pri povratku sa posla prolazio kroz ulicu Nikole Tesle i video u izlogu veci broj manjih pehara. Pretpostavljam da se radi o radnji za izradu istih (nisam zagledao, vise sam smeknuo na trenutak), pa cu sutra ujutru videti o cemu je konkretno rec i moze li se tu naci trofej koji bi davali najboljem igracu po izboru forumasa. Naravno, ako neko ima neku slicnu radnju u vidu, neka predlozi, jer ce veci broj opcija doneti i kvalitetniji izbor.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Friend
Postovi: 664
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 12:18 am

Post od Friend »

Ta radnja u Nikole Tesle ti je najbolja sto se tice izrade i cene trofeja.Slobodno idi tamo i izaberi trofej dostojan najboljeg Vojvodininog igraca.
Alexandar
Postovi: 194
Pridružio se: Čet Jan 22, 2009 3:37 pm

Post od Alexandar »

Ima i ona radnja ''Zavrtanik'' na uglu Pap Pavla i Šafarikove, možda i tamo pogledati.

Kako se i kome mogu dati novčana sredstva za kupovinu pehara (za učestvovanje u akciji)?
SAMO NAPRED VOJVODINA!!!
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

Ta radnja u Nikole Tesle je tu od kad znam za sebe!
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Post od limanfkv »

Ako se bude kupovao pehar ko da se kontaktira da se daju novci.
Drago mi je zbog Kizita i mislim da bi trebali ovo obavezno da uradimo,posebno zbog toga sto je Kiza najavio odlazak na leto.
http://www.napredvosa.com/izvestaji/200 ... o_mali.jpg
8) 8) 8)
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

limanfkv napisao:Ako se bude kupovao pehar ko da se kontaktira da se daju novci.
Drago mi je zbog Kizita i mislim da bi trebali ovo obavezno da uradimo,posebno zbog toga sto je Kiza najavio odlazak na leto.
http://www.napredvosa.com/izvestaji/200 ... o_mali.jpg
8) 8) 8)
Podrzavam!!! Ljudi,sad ce kraj prvenstva.Dajte da to odradimo,da recimo Kizi urucimo pehar u zadnjoj utakmici na domacem terenu.A i taj pehar mu je dobra preporuka za jos bolji transfer :wink:

mozda vam ovo pomogne: (hvale se izradom pehara za Novosadski sajam)
http://www.trofej.com/trofej_home.htm

Pogledajte pehar model 737 iz ekonomic klase 8)
I figuru model 1252

Ja zvao malopre na ona dva fixna broja,al se niko ne javlja.Mobilni nisam zvao,pa ko ima volje,neka se raspita
Slika
Odgovori