Ime trofeja

Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Ime trofeja

Post od Владика »

AKcija je zazivela i uspela! Sada treba da se kupi pehar i da mu se da ime.
Posto su Vujke i Nesticki dobili vec neke nazive, ja predlazem sledece igrace pa kako se vecina slozi!

1. Jozef Velker- najbolji igrac Vojvodine pre drugog svetskog rata (uradicu pricu o njemu, bio je fenomenalan covek)
2. Lazar Vasic legendarni golman
3. Krstic, uvek zaboravim ime, igrac koji je najvise odigrao utakmica
Glasamo po sistemu 1, 2 i 3 poena!
p.s. Ili ako ima neko bolje ime nek slobodno predlozi!
Poslednja izmena od Владика u Pet Avg 05, 2005 1:50 am, izmenjeno 1 put ukupno.
mile bronx
Postovi: 259
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:56 pm
Lokacija: liman

Post od mile bronx »

Ja imam predlog da trofej najboljeg igraca sezone, u izboru navijaca Vojvodine, nosi ime Goran Saula. Obrazlozenje mislim da nije potrebno.
Sto se tice Podbarinih predloga, sve su to legende Vojvodine, ali retko ko je sa ovog foruma imao prilike da ih gleda uzivo na terenu.
Sta kazete?
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Bilo bi super da se realizuje ova ideja
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Slažem se da trofej treba da dobije ime neke Vošine legende, a glasam ovako:
1.Lazar Vasić
2.Velker
3.Krstić
Opredelio sam se za Vasića kao jednu izuzetnu svestranu ličnost:sportista, novinar, pesnik, muzičar, intelektualac...Zaista će biti teško dočekati vreme da neki naš igrač istovremeno bude sve to.

Ja imam veliku, zasad neostvarenu želju, da naše legende dođu na ovaj forum.Mislim da bi oni to rado učinili, samo bi trebalo neko, ko je blizak sa njima, da ih obavesti o svemu ovome.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Djordje
Postovi: 19
Pridružio se: Uto Jul 19, 2005 8:30 am

Post od Djordje »

Mozda ne bih trebao da se mesam,ali mislim da ste po karakteristikama zaboravili jednog Bobeta Pavkovica i iz novijeg vremena coveka koji je poceo karijeru u Vojvodini i zavrsio je na istom stadionu Ljubisa Dundjerski.
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Nisam zaboravio Bobeta ali on ne moze da bude u konkurenciji jer je kao igrac iz Vojvodine presao u partizan.
Sad za Ljubeta ne znam? Moj glas ide Lazaru Vasicu i ako ne bude novih glasova ja preuzimam na sebe odgovornost da dodjem do njega i da trazim saglasnost da se po njemu nazove trofej!!!
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Mislim da sa pocetkom nove polusezone ovu temu moramo aktuelizovati,kako bi na vreme mogli odraditi akciju do kraja!
Sastavicemo listu predloga pa cemo organizovati glasanje...

Jel imate jos predloga?
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Kada bi znao da ce ova akcija da se ozvanici i preraste u jedne lepu tradiciju,zalagao bih se da trofej nosi naziv igraca koji je prvi poneo ovu nasu laskavu titulu,znaci IVICA FRANCISKOVIC!!!
Slika
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Ovo je izgleda utopijska ideja :oops: :cry:
Slika
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Milan napisao:
podbara napisao: П.С. Покрећемо акцију да купимо прелазни трофеј за Играча сезоне.
Šta, kako, gde? Treba na vreme obavestiti ljude...
Ljudi,ova akcija polako prelazi u tradiciju.
Podbara,a i ostali,kako mislis prelazni pehar!?Kako ce nam ga Kizito dostaviti iz Nemacke ili Ugande :lol:
Mislim,da postoje i idealnija resenja,i zaista bi bilo lepo da odradimo to, tj. da zaokruzimo celu ovu akciju.Treba da svi ucestvujemo u ovom finisiranju oko sitnica,a zaista mislim,da bi bilo korektno da ime trofeja ponese neko od dosadasnjih slavodobitnika,jer jedino na taj nacin ce i ostati upamceni.
Slika
van der iV a.k.a Totti
Postovi: 635
Pridružio se: Ned Jan 23, 2005 11:04 am
Lokacija: Point Place

Post od van der iV a.k.a Totti »

Slazem se sa Vojom da trofej ne treba da bude prelazni,vec da se napravi od stakla(ili slicnog jeftinog materijala) pa da ga dodeljujemo svake godine(za stalno).Naziv trofej vec ima,glasali smo u onom drugom topicu-i zove se VUJADIN BOSKOV!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Korisnikov avatar
021
Postovi: 849
Pridružio se: Pet Jan 21, 2005 6:46 pm

Post od 021 »

Budući da će Kiza sasvim sigurno po drugi put biti proglašen za igrača sezone, a najverovatnije nas napušta na leto, predlažem da trofej ponese ime momka koji je svojim igrama, karakterom i odnosom ostavio neizbrisiv trag i već zaslužio status legende FK Vojvodine.
Dakle, neka trofej za najboljeg igrača sezone u izboru članova foruma fkvojvodina.com ponese ime Joseph Kizito!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

021 napisao:Dakle, neka trofej za najboljeg igrača sezone u izboru članova foruma fkvojvodina.com ponese ime Joseph Kizito!
Ja bih ovo podrzao,jer mislim da ovo i nije neka preterano velika akcija,da bi se za nju koristila imena velikana kao sto su Boskov i ostali.
A kad bi pehar dobio ime po Kizi,samim tim Kiza bi nam jos dugo ostao u srcima
Slika
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

I ja se slazem da Kizino ime oplemenjuje postojanje ovog trofeja.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

Voja napisao: Ja bih ovo podrzao,jer mislim da ovo i nije neka preterano velika akcija,da bi se za nju koristila imena velikana kao sto su Boskov i ostali.
Akcija je, bar za mene, izuzetno velika, i samim tim zaslužuje da ponese ime Vujadina Boškova (kao što je ranije odlučeno)!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Odgovori