I.S. 2015/16: 1. kolo SLS: Vojvodina - Cukaricki

Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: I.S. 2015/16: 1. kolo SLS: Vojvodina - Cukaricki

Post od ogi »

Grof Žekula napisao:Ужасан избор!!!

3 Станисављевић
2 Стаменић
1 Палочевић
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: I.S. 2015/16: 1. kolo SLS: Vojvodina - Cukaricki

Post od Salvador »

Stanisavljevic 3
Stamenic 2 (njegova igra ipak puno zavisi od Ivanica, koji se nazalost juce nije video, ali decko se trudio koliko je mogao)
Dinga 1 (ubacen da vadi kestenje, a ispao veoma siguran, pogotovo za svoje godine i cinjenicu da mu je ovo prva prvenstvena utakmica)
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3911
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: I.S. 2015/16: 1. kolo SLS: Vojvodina - Cukaricki

Post od Rabba »

3 - Ivanic. Jedini iole ozbiljni pokusaji iz igre su dosli od njega. Skandalozan, ali manje od ostalih.
2 - Stamenic. Jos uvek neiskusan.
1 - Djuric.

Dali ste stvarni sa ovom prevarom Palocevicem i davanjem poena njemu??? Stanisavljevic da nema slobodnjak bio bi podjednaka prevara.

Zao mi Zakule i Pankova... Najveci minus ide Zagorcicu. Milojevic ga je pojeo.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
tulip
Postovi: 633
Pridružio se: Pet Jan 23, 2009 10:31 am
Lokacija: tik uz VOŠU

Re: I.S. 2015/16: 1. kolo SLS: Vojvodina - Cukaricki

Post od tulip »

3 boda - Stanisavljević
2 boda - Sekulić
1 bod - Stamenić
DAJ GOL!!!
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: I.S. 2015/16: 1. kolo SLS: Vojvodina - Cukaricki

Post od Sasa1969 »

3-Djuric( Tri boda idu Djuricu jer se njegovim izlaskom odbrana raspala...)
2-Lakicevic (Kao podrska)
1-Nastic (Najmanje me juce nervirao)
Slika
Mare
Postovi: 1030
Pridružio se: Pet Maj 08, 2009 11:06 am
Lokacija: Novi Sad

Re: I.S. 2015/16: 1. kolo SLS: Vojvodina - Cukaricki

Post od Mare »

Đurić - 3 boda - za poluvreme pokazao više nego svi ostali zajedno. (Vrlo čudna izmena, ni u jednom momentu u prvom poluvremenu nisam primetio da mu je loše ili toliko loše da ne može da nastavi utakmicu, a s obzirom na situaciju u kojoj smo bili ova izmena još više dobija na značaju)
Stanisavljević - 2 boda - najbliži golu smo bili posle njegovih udaraca, od ostalih niko ni da šutne čestito na gol
Dinga - 1 bod - zato što nemam kome drugom da dam taj bod i zato što je bio najmlađi na terenu juče. Kod njega je očigledno da fizički ne može da se nosi sa protivničkim igračima. Onaj trostruki strelac Čuke je radio sa njim šta je hteo, suviše je fizički jak za našeg mladog i golobradog Dingu.

Puno rupa u timu imamo, kao npr. pozicija levog beka, tu se nešto mora uraditi, blagi očaj, čovek igra već ako se ne varam 3 sezonu u prvom timu i napredak nula puta nula (da ne spominjem sklonost ka crvenim kartonima i penalima na većim utakmicama odnosno utakmicama koje same po sebi nose veći pritisak). Ne znaš gde je čovek gori napred ili nazad. Pankov kao štoper samo kao izmena, za prvu postavu nije. Pretpostavljam kad se oporavi da će Pekara zauzeti svoje mesto uz Đurića. Mada će i to biti dosta mator i trom par štopera, ali bolje nemamo u ovom trenutku. Žakula, hvala na svemu ali je vreme da se dovede ozbiljan golman. Realno u svakom normalnom klubu Žakula bi bio treća alternativa sa toliko godina, tom visinom i fizičkim predispozicijama da loptu ispuca maksimalno do centra igrališta. Reklo bi se da igraču sa takvim igračkim iskustvom onakva greška ne može da se desi, ali eto... krilne pozicije isto tanke, Stamenić je za ovu sezonu trebao da dobija po pola sata na svakoj utakmici a ne odmah starter, i bio bi puno bolji za tih pola sata nego ovako celu kad igra (do sada najbolje je odigrao u prvoj utakmici protiv MTK kad je ušao sa klupe). U sredini jedina dva čestita igrača su Maksimović i Puškarić, sve ostalo neki polu pikavci lopte od kojih jedino Ivanić stvarno i zna sa njom nešto konkretno da uradi a ne da je svaki put gurne unazad ili najbližem do sebe. U špicu imamo matorog Mrdakovića koji se eto već povredio, večito povređenog Merija (da li ćemo ikad dočekati da odigra zvaničnu utakmicu i ko zna kakav je uopšte) i Ožegovića kao mačku u džaku, tu je i Kordić ali tu ništa ne bih komentarisao jer ne znam kakav je. Sve je to vrlo, vrlo tanko i čim dođe do povreda (stomačnih virusa) ili nemogućnosti nastupa zbog kartona par igrača iz prve postave mi ćemo imati problema sa bilo kojom JSL ekipom, a čak i kad smo kompletni nismo ništa specijalno.

Iako tome možda ovde nije mesto, navešću po meni najjači tim Vojvodine u ovom trenutku koji bih ja suprostavio Sampdoriji kad bi svi bili zdravi:

Žakula (nažalost boljeg nemamo, videćemo kakav je ovaj novi što je sad došao iz Jagodine)

Lakićević, Pekarić, Đurić, Nastić (čini mi se da bolje od ovog nazad nemamo)

Maksimović, Puškarić,

Stanisavljević, Ivanić, Stamenić

Mrdaković

Opredeljenjem za dva čvrsta defanzivna igrača na sredini terena, dao bih puno više slobode Ivaniću i bekovima. Ivanić je kreativac i dao bih mu praktično odrešene ruke i potpunu slobodu. Što se tiče bekova, kad bi znali da centriraju to bi bilo ekstra, iako tamo nemamo nikog da skoči ko čovek, tako da možeš izvući list papira ispod njega.

Lakićević pre Vasilića jer, od onog malo što sam video juče, bar deluje fizički jači i kontam došao je kao i Stanisavljević iz DS pa su valjda uigraniji malo.
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: I.S. 2015/16: 1. kolo SLS: Vojvodina - Cukaricki

Post od MiSmoFKV! »

3 Djuric
2 Nastic
1 Stanisavljevic
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8763
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: I.S. 2015/16: 1. kolo SLS: Vojvodina - Cukaricki

Post od Radoye »

Glasalo 18.

Stanisavljevic 36 (3 boda)
Stamenic 17 (2 boda)
Sekulic 14 (1 bod)

Djuric 12
Palocevic i Lakicevic po 8
Dinga 4
Ivanic i Nastic po 3
Vasilic 2
Babic 1

Tabela:

1. Aleksandar Stanisavljević 10
2. Mirko Ivanić 5
3. Uroš Stamenić 4
4. Radovan Pankov 2
5. Igor Đurić 1
6. Srđan Žakula 1
7. Novica Maksimović 1
8. Danilo Sekulić 1
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Zaključana tema