Vaši komentari...

Gol koji je obeležio sezonu
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Vaši komentari...

Post od Voja »

Ovde cemo postavljati kritike, predloge, kao i komentarisati sva desavanja oko akcije GOL SEZONE.
Slika
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Evo ga,ubacili smo snimke golova koji su u konkurenciji za naj-gol meseca avgusta.
Nadam se da ce vam prijati da se podsetite svih golova,i da dobro razmislite kome dati svoj glas,mada... mozda nas neko iznenadi prelepim golom "sa Brda" :wink:

p.s.snimci su kakvi su,takvi su... a i kad se doda moj amaterizam za obradu... :lol:
Slika
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

opaaaaa.... akcija napreduje.... dobismo i gol meseca na naslovnoj strani.... alal vera momci :wink:
Slika
Korisnikov avatar
Sale
Postovi: 107
Pridružio se: Ned Avg 17, 2008 3:52 pm

Post od Sale »

Svaka čast za ideju i trud!
This time next year, we'll be cup winners!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Mozete poceti sa glasanjem za najlepsi gol Septembra :wink:
Slika
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Mozete poceti sa glasanjem za najlepsi gol Oktobra :wink:
Slika
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Na sajtu http://www.tvgolo.com/ je postavljen gol Aleksica (protiv Lucana) u izbor za gol nedelje u Evropi,ako se ne varam... pa ajd da glasamo svi :wink:
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Ja glas'o. Dani je trenutno drugi!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Mozemo poceti sa glasanjem za izbor najlepseg gola Novembra :wink:

p.s.zanima me koliko set zadovoljni ovom akcijom,koliko ste generalno zadovoljni golovima,da li je neko voljan da golove meseca uz video montaze predstavi u jos lepsem svetlu (slow-motion,replay i ostale karafeke,jer ja i nisam strucan na tom polju)
Slika
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Akcija je zazivela i to je najbitnije. Jedina moja zamerka odnosi se na sistem glasanja. Recimo, na jednoj utakmici mozemo da postignemo tri prelepa gola, a na drugoj da ubacimo neku frljoku ili da bude autogol, i da to bude jedini gol (nas) na utakmici. Taj gol sa druge utakmice moze biti ruzniji od sva tri iz ove prve, a ipak ulazi u konkurenciju za gol meseca, a gubimo dva dobra kandidata iz prve utakmice, koja bi verovatno dobila vise glasova od ovog poslednjeg. Dakle, razmisliti o tome kako da unapredimo sistem glasanja. Naravno, to ostaje za sledecu (polu)sezonu, jer necemo menjati pravila u toku igre...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

budababa napisao:Recimo, na jednoj utakmici mozemo da postignemo tri prelepa gola, a na drugoj da ubacimo neku frljoku ili da bude autogol, i da to bude jedini gol (nas) na utakmici. Taj gol sa druge utakmice moze biti ruzniji od sva tri iz ove prve, a ipak ulazi u konkurenciju za gol meseca, a gubimo dva dobra kandidata iz prve utakmice, koja bi verovatno dobila vise glasova od ovog poslednjeg.
Vidi,razumem sta si hteo reci... ali mislim da donekle i nisi u pravu,jer mi biramo gol SEZONE,a svi ovi ostali su sporedni.Ako se na mecu postignu tri gola i izabere se najlepsi,ne znam zbog cega bi forsirali ostala dva gola,ma koliko lepa bila oni su porazeni,znaci vec ima lepsi od njih.a ovo je prost sistem eliminacije,ovde nema ozvanicenog drugog i treceg mesta,znaci pehar (nadam se i iz ove akcije :wink: ) dobija samo najlepsi,tako da nam nije ni bitnokoliko ce glasova imati drugi,treci,cetvrti... Ja se nadam da je ovakav nacin glasanja sposoban da dovede do izbora najlepseg gola.A u svakom slucaju,ako neko ima predloge o poboljsanja sistema glasanja,na usluzi sam :wink:
Slika
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Post od ssnigd »

Vojo koji gol nam je kandidat za mesec decembar. Pa da smo imali jos tri kola ne bi ga dali. E Boze, Boze kada igramo utakmice na kojima ni Mrdja ne stigne da promasi gol sansu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

Vojo, zatvaraj radnju...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Minja
Administrator
Postovi: 1900
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

Post od Minja »

Kontam da bi za decembar trebali da glasamo za najlepsi primljeni pogodak. Glasam za gol sa utakmice Rad - Vojvodina. Spektakularan pogodak.
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Minja napisao:Kontam da bi za decembar trebali da glasamo za najlepsi primljeni pogodak. Glasam za gol sa utakmice Rad - Vojvodina. Spektakularan pogodak.
Mani, kakvu sezonu imamo, taj ce verovatno i pobediti na kraju akcije, koliko je masa kivna...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Odgovori