Vaši komentari...

Gol koji je obeležio sezonu
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Post by Andreyos »

Voja wrote:Da iskoristimo jos ovih nekoliko dana do Metalca,pa da malo diskutujemo ovde na temu... Da li je kraj sezone (zbog GOLa SEZONE) odmah po zavrsetku poslednjeg kola ili po ispadanju iz Evro takmicenja!? Ajd da donesemo i tu odluku na vreme,da ne budemo kao neki drugi fudbalski faktori,koji sva pravila menjaju po potrebi :wink:
Odakle ti ideja da ćemo ispasti? :)
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2669
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Voja wrote:Da iskoristimo jos ovih nekoliko dana do Metalca,pa da malo diskutujemo ovde na temu... Da li je kraj sezone (zbog GOLa SEZONE) odmah po zavrsetku poslednjeg kola ili po ispadanju iz Evro takmicenja!? Ajd da donesemo i tu odluku na vreme,da ne budemo kao neki drugi fudbalski faktori,koji sva pravila menjaju po potrebi :wink:
Meni je logično da je kraj sezone 2010/2011 utakmica u NS sa ciganima. Evro takmičenjem počinje NOVA, jer mesto u istom zaslužiš u sezoni pre, zar ne?

Ista stvar je i za "Igrača sezone"...Znači utakmica sa ciganima je, po meni, POSLEDNJA za obe akcije!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

I ja na tu stvar gledam kao i Grof. Protiv cigana završavamo sezonu. Evropske utakmice (iako se vrlo često ta odiseja završi pre početka "prave" sezone) su već zezona 2011/2012. I gol Đurovskog protiv Austrije u Beogradu, koliko se sećam, bio je u konkurenciji za prošlu sezonu. Po onoj drugoj varijanti iz Vojinog pitanja, taj gol bi "ostao" u prethodnoj sezoni 2008/2009.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

У нашем случају ја та евро такмичења не би ни гледао јер нама то дођу као неке припреме за наступајућу сезону. :lol:
Слажем се са Грофом.
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Pa nema tu šta, poslednje kolo prvenstva je kraj sezone, pa i naših akcija za igrača i gol sezone. A prvu evropsku možemo iskoristiti eventualno za dodelu laurelata.
User avatar
budababa
Posts: 4007
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Ma loži vas Voja 8)
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9629
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

budababa wrote:Ma loži vas Voja 8)
Ovo je neverovatno :lol:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:
budababa wrote:Ma loži vas Voja 8)
Ovo je neverovatno :lol:
Verovatno ili ne, ali danas je sigurno 1 april i ,,ništa nas ne sme iznenaditi" od druga Voje (uvek spremnog za razna iznenađenja ) :lol: .
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9629
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Posto je Stevanovic ubedljivo vodio protiv Antwia (a glasao prosecan broj glasaca),odlucio sam da skratim glasanje za gol utakmice i od veceras je otvoreno glasanje za gol meseca Aprila. (veoma bogat mesec,sto se golova tice)

Glasanje traje 4 dana
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8800
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Daj Vojo covece da glasamo sto si odmah zakljucao temu, dali smo dva gola...

Meni je drugi gol bio lepsi! :!:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9629
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Znam da ce sad svi biti skenjani,ali ajd da ispostujemo jos mesec Maj... Otvoreno je glasanje za gol meseca i traje 3 dana... pogledajte golove,dajte svoj glas... pa da finisiramo izbor za GOL SEZONE!!!!
Image
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: Vaši komentari...

Post by nboya »

Otvoreno je glasanje za Gol sezone 2011/12.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=OdKp7KXm400[/video]


Glasanje je na - http://www.fkvojvodina.com/gol_sezone.php" onclick="window.open(this.href);return false;
UPRAVA NAPOLJE!!!
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Vaši komentari...

Post by johnny »

Uz duzno postovanje urednistvu, nekako mi se cini da je selekcija golova kreirana tako da u startu iskljucuje Abua iz trke za najgol sezone...
Staviti tri gotovo identicna (opet, sa druge strane, divna, atraktivna i vazna) gola znatno umanjuje njegove sanse, a svi se slazemo, zasluzio je da bar jednom ponese ovu laskavu titulu (dogodine pitanje je da li ce biti sa nama)...

Glasao sam za gol protiv Javora u polufinalu Kupa iz prostog razloga jer je to bila jedna od onih utakmica koje imaju taj poseban smek- odvratno vreme, na istoku nas 35, neatraktivan protivnik a mi se mucimo...

U svakom slucaju, lepo je ponovo videti sve ove golove. Poz
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Vaši komentari...

Post by Grba_NS »

Golovi su poredjani po mesecima po kojima su postizani (pobedjivali), tako da nema nikakve zavere, a ni namere da se bilo ko favorizuje, pa ni iskljuci iz trke.
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: Vaši komentari...

Post by nboya »

johnny wrote:Uz duzno postovanje urednistvu, nekako mi se cini da je selekcija golova kreirana tako da u startu iskljucuje Abua iz trke za najgol sezone...
Staviti tri gotovo identicna (opet, sa druge strane, divna, atraktivna i vazna) gola znatno umanjuje njegove sanse, a svi se slazemo, zasluzio je da bar jednom ponese ovu laskavu titulu (dogodine pitanje je da li ce biti sa nama)...
Te golove smo svi izglasali ovde na forumu, niko ih nije sam birao. Poredjani su hronoloski.

Tri slicna gola (Vule+Abu) sigurno umanjuju sanse za pobedu, ali te sanse su i ovako minimalne. Jednostavno, Apijin, Medin/Branin i Merebin gol su sigurno atraktivniji od bilo kog Abuovog.

Ali, za cim da zali Abu. Gol sezone je samo jedan potez u godini. Oumaru vec dve godine osvaja onaj vredniji trofej - Igraca sezone. To je vec mnogo teze zaraditi.


Inace, za sada je glasalo vise od 200 ljudi. A za koga? To cete saznati u sledeci ponedeljak ;)
UPRAVA NAPOLJE!!!
Post Reply