Vaši komentari...

Gol koji je obeležio sezonu
johnny
Postovi: 386
Pridružio se: Sub Mar 19, 2011 1:56 pm
Lokacija: wild east

Re: Vaši komentari...

Post od johnny »

Ne mislim da Gol sezone mora iskljucivo biti i najatraktivniji, ali moja greska , nisam se upoznao sa postavljenim pravilima...
Možda da rubrika ponese ime Najlepši gol sezone? Ili to samo Tikveš iz mene glasno razmišlja?

Dobronamerno savetujem da ne proglašavate favorite kao i one koji po vama nemaju šanse. :cheers:
Korisnikov avatar
nboya
Administrator
Postovi: 1208
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:45 pm
Lokacija: Sabac

Re: Vaši komentari...

Post od nboya »

johnny napisao:Dobronamerno savetujem da ne proglašavate favorite kao i one koji po vama nemaju šanse. :cheers:
Ok, Postovacu izbornu cutnju :)

johnny napisao:Možda da rubrika ponese ime Najlepši gol sezone? Ili to samo Tikveš iz mene glasno razmišlja?
Najbolje je ostaviti slobodu svakom da sam izabere sta je za njega Gol sezone. Da li je to najlepsi ili najznacajniji.

U prvom glasanju, pretprosle sezone, nije pobedio najlepsi (Aleksiceve makazice) vec najznacajniji (gol Djurovskog Partizanu u polufinalu kupa).
Prosle sezone je pobedio najlepsi, Merebin gol Javoru.
UPRAVA NAPOLJE!!!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Vaši komentari...

Post od Radoye »

nboya napisao:Tri slicna gola (Vule+Abu) sigurno umanjuju sanse za pobedu, ali te sanse su i ovako minimalne. Jednostavno, Apijin, Medin/Branin i Merebin gol su sigurno atraktivniji od bilo kog Abuovog.
Meni je najatraktivniji bas Abuov gol u Lihtenstajnu, iako su i ova tri nabrojana stvarno jako dobri.

Kad gledam kakve smo golove postizali u ovoj jadnoj sezoni, cini mi se da nikada do sada konkurencija nije bila ovako jaka...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Vaši komentari...

Post od Milan »

Kao prvo, pohvalio bih sjajno odrađenu video prezentaciju za gol sezone!

Zanimljivo je da od 9 ponuđenih, Abu je glavni glumac u čak 5 predloga. Ono što mene iznova i iznova oduševljava, a svi smo toga i te kako svesni, je njegova neverovatna skočnost, koja u ovom mini pregledu dolazi do izražaja.

Ipak, ja ću svoj glas pokloniti jednoj izuzetnoj akciji, a vi se pravite da ne znate o čemu pišem... :mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
nboya
Administrator
Postovi: 1208
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:45 pm
Lokacija: Sabac

Re: Vaši komentari...

Post od nboya »

Zavrseno glasanje:

Pobedio je ubedljivo Stephen Appiah sa 320 glasova. Gol + Protivnik + Pobeda + Ime - Nije tesko bilo pogoditi ko ce pobediti na ovogodisnjem glasanju.
Drugo mesto su osvojili Medojevic i Brana Ilic sa 90 glasova.
Treci je Merebashvili sa 44 glasa. Ja sam ocekivao da ce se on boriti sa Apijom za prvo mesto, ali eto...
Cetvrti je Abuov gol Vaduzu sa 23 glasa.
Peto mesto je osvojio Vuk sa 20 glasova.
Sesti je opet Abu sa golom protiv laznog BSK-a - 10 glasova.
Sedmo mesto su podelili Abu i Abu :) sa golovima protiv Novog Pazara i Javora (kup) sa po 6 glasova.
Poslednji je Abu sa jos jednim golom protiv Javora, ovog puta iz prvenstva - 2 glasa.

Ukupno je glasao 521 glasac.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=E4CWcvzWioI[/video]
UPRAVA NAPOLJE!!!
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Vaši komentari...

Post od Milan »

Nboya-i hvala za organizaciju ovogodišnjeg glasanja!!!

Mislim da je cifra od preko 500 glasača odlična brojka, uzevši u obzir atmosferu među navijačima, odnosno neku vrstu apatije koja je zavladala među nama. Čestitke Stevi na fenomenalnom golu i pobedi, mada sam ja svoj glas dao fenomenalnom prodoru ex kapitena...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
nboya
Administrator
Postovi: 1208
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:45 pm
Lokacija: Sabac

Re: Vaši komentari...

Post od nboya »

Milan napisao:Mislim da je cifra od preko 500 glasača odlična brojka, uzevši u obzir atmosferu među navijačima, odnosno neku vrstu apatije koja je zavladala među nama.
Prosle godine je bila bolja atmosfera ali smo ipak imali manje glasaca - 410. Cifra bi bila veca kada bi se moglo glasati po vise puta.
UPRAVA NAPOLJE!!!
Minja
Administrator
Postovi: 1900
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Vaši komentari...

Post od Minja »

Moj glas je, isto, otisao Medojevicu, ali i Apijin pogodan je fenomenalan.

Cestitke svima koji su svojim glasanjem pomogli akciju, i, svakako, pobedniku akcije.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Vaši komentari...

Post od ssnigd »

Cestitke Apiji, uz Merebin gol ubedljivo najlepsi. Akcija naravno zna se, ona Medina i Branina protiv Borca iz Cacka.
Do sada sam nekako uvek glasao za akcije, iako ce mnogi reci da se glasa za najlepsi gol a ne za akciju, medjutim ovoga puta bez razmisljanja glas sam dao pobedniku. Ovakvi golovi se ne vidjaju u nasem prvenstu tako cesto, jos je dat protiv mrskog nam rivala. Tako da je izbor bio lagan.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Vaši komentari...

Post od Helm »

Nboya, kakva mudra odluka ukidanje glasanja za gol utakmice! :mrgreen:
Korisnikov avatar
nboya
Administrator
Postovi: 1208
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:45 pm
Lokacija: Sabac

Re: Vaši komentari...

Post od nboya »

Ukinuli ili ne, svodi se na isto. Jednom mesecno ima za sta da se glasa
UPRAVA NAPOLJE!!!
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Vaši komentari...

Post od Helm »

Bogami, kako je krenulo, ni to više nije sigurno! :deal:
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Vaši komentari...

Post od Helm »

Glasanje za april moze komotno da se zakljuci sada. :deal:
Tj pobednik, glasanje je apsolutno suvisno u datoj situaciji. 8)
Korisnikov avatar
nboya
Administrator
Postovi: 1208
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:45 pm
Lokacija: Sabac

Re: Vaši komentari...

Post od nboya »

Cenis da je Abuov gol bas toliko dobar?

Ili cenis da necemo dati vise nijedan gol u aprilu? (ovo drugo ako pogodis, ides opet u banovinu :P )
UPRAVA NAPOLJE!!!
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Vaši komentari...

Post od Helm »

Hahahaha. :D
Ne mogu bas sebi da priustim odlazak dva puta godisnje, pa cu se suzdrzati od prognoze. :P
Ali sam spreman da se opkladim u 3 dana puta da ce Enver biti pobednik. :deal:
Odgovori