Vaši komentari...

Gol koji je obeležio sezonu
Korisnikov avatar
Andreyos
Postovi: 335
Pridružio se: Čet Avg 05, 2010 10:45 am
Lokacija: Magdeburg

Post od Andreyos »

Voja napisao:Da iskoristimo jos ovih nekoliko dana do Metalca,pa da malo diskutujemo ovde na temu... Da li je kraj sezone (zbog GOLa SEZONE) odmah po zavrsetku poslednjeg kola ili po ispadanju iz Evro takmicenja!? Ajd da donesemo i tu odluku na vreme,da ne budemo kao neki drugi fudbalski faktori,koji sva pravila menjaju po potrebi :wink:
Odakle ti ideja da ćemo ispasti? :)
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Post od Grof Žekula »

Voja napisao:Da iskoristimo jos ovih nekoliko dana do Metalca,pa da malo diskutujemo ovde na temu... Da li je kraj sezone (zbog GOLa SEZONE) odmah po zavrsetku poslednjeg kola ili po ispadanju iz Evro takmicenja!? Ajd da donesemo i tu odluku na vreme,da ne budemo kao neki drugi fudbalski faktori,koji sva pravila menjaju po potrebi :wink:
Meni je logično da je kraj sezone 2010/2011 utakmica u NS sa ciganima. Evro takmičenjem počinje NOVA, jer mesto u istom zaslužiš u sezoni pre, zar ne?

Ista stvar je i za "Igrača sezone"...Znači utakmica sa ciganima je, po meni, POSLEDNJA za obe akcije!
Korisnikov avatar
the Gari
Postovi: 1126
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 11:10 am
Lokacija: Jawa Tengah
Kontakt:

Post od the Gari »

I ja na tu stvar gledam kao i Grof. Protiv cigana završavamo sezonu. Evropske utakmice (iako se vrlo često ta odiseja završi pre početka "prave" sezone) su već zezona 2011/2012. I gol Đurovskog protiv Austrije u Beogradu, koliko se sećam, bio je u konkurenciji za prošlu sezonu. Po onoj drugoj varijanti iz Vojinog pitanja, taj gol bi "ostao" u prethodnoj sezoni 2008/2009.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
aNS
Postovi: 327
Pridružio se: Ned Jun 28, 2009 2:00 pm

Post od aNS »

У нашем случају ја та евро такмичења не би ни гледао јер нама то дођу као неке припреме за наступајућу сезону. :lol:
Слажем се са Грофом.
Mare
Postovi: 1030
Pridružio se: Pet Maj 08, 2009 11:06 am
Lokacija: Novi Sad

Post od Mare »

Pa nema tu šta, poslednje kolo prvenstva je kraj sezone, pa i naših akcija za igrača i gol sezone. A prvu evropsku možemo iskoristiti eventualno za dodelu laurelata.
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Ma loži vas Voja 8)
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

budababa napisao:Ma loži vas Voja 8)
Ovo je neverovatno :lol:
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Voja napisao:
budababa napisao:Ma loži vas Voja 8)
Ovo je neverovatno :lol:
Verovatno ili ne, ali danas je sigurno 1 april i ,,ništa nas ne sme iznenaditi" od druga Voje (uvek spremnog za razna iznenađenja ) :lol: .
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Posto je Stevanovic ubedljivo vodio protiv Antwia (a glasao prosecan broj glasaca),odlucio sam da skratim glasanje za gol utakmice i od veceras je otvoreno glasanje za gol meseca Aprila. (veoma bogat mesec,sto se golova tice)

Glasanje traje 4 dana
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Daj Vojo covece da glasamo sto si odmah zakljucao temu, dali smo dva gola...

Meni je drugi gol bio lepsi! :!:
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Znam da ce sad svi biti skenjani,ali ajd da ispostujemo jos mesec Maj... Otvoreno je glasanje za gol meseca i traje 3 dana... pogledajte golove,dajte svoj glas... pa da finisiramo izbor za GOL SEZONE!!!!
Slika
Korisnikov avatar
nboya
Administrator
Postovi: 1208
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:45 pm
Lokacija: Sabac

Re: Vaši komentari...

Post od nboya »

Otvoreno je glasanje za Gol sezone 2011/12.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=OdKp7KXm400[/video]


Glasanje je na - http://www.fkvojvodina.com/gol_sezone.php" onclick="window.open(this.href);return false;
UPRAVA NAPOLJE!!!
johnny
Postovi: 386
Pridružio se: Sub Mar 19, 2011 1:56 pm
Lokacija: wild east

Re: Vaši komentari...

Post od johnny »

Uz duzno postovanje urednistvu, nekako mi se cini da je selekcija golova kreirana tako da u startu iskljucuje Abua iz trke za najgol sezone...
Staviti tri gotovo identicna (opet, sa druge strane, divna, atraktivna i vazna) gola znatno umanjuje njegove sanse, a svi se slazemo, zasluzio je da bar jednom ponese ovu laskavu titulu (dogodine pitanje je da li ce biti sa nama)...

Glasao sam za gol protiv Javora u polufinalu Kupa iz prostog razloga jer je to bila jedna od onih utakmica koje imaju taj poseban smek- odvratno vreme, na istoku nas 35, neatraktivan protivnik a mi se mucimo...

U svakom slucaju, lepo je ponovo videti sve ove golove. Poz
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Re: Vaši komentari...

Post od Grba_NS »

Golovi su poredjani po mesecima po kojima su postizani (pobedjivali), tako da nema nikakve zavere, a ni namere da se bilo ko favorizuje, pa ni iskljuci iz trke.
Korisnikov avatar
nboya
Administrator
Postovi: 1208
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:45 pm
Lokacija: Sabac

Re: Vaši komentari...

Post od nboya »

johnny napisao:Uz duzno postovanje urednistvu, nekako mi se cini da je selekcija golova kreirana tako da u startu iskljucuje Abua iz trke za najgol sezone...
Staviti tri gotovo identicna (opet, sa druge strane, divna, atraktivna i vazna) gola znatno umanjuje njegove sanse, a svi se slazemo, zasluzio je da bar jednom ponese ovu laskavu titulu (dogodine pitanje je da li ce biti sa nama)...
Te golove smo svi izglasali ovde na forumu, niko ih nije sam birao. Poredjani su hronoloski.

Tri slicna gola (Vule+Abu) sigurno umanjuju sanse za pobedu, ali te sanse su i ovako minimalne. Jednostavno, Apijin, Medin/Branin i Merebin gol su sigurno atraktivniji od bilo kog Abuovog.

Ali, za cim da zali Abu. Gol sezone je samo jedan potez u godini. Oumaru vec dve godine osvaja onaj vredniji trofej - Igraca sezone. To je vec mnogo teze zaraditi.


Inace, za sada je glasalo vise od 200 ljudi. A za koga? To cete saznati u sledeci ponedeljak ;)
UPRAVA NAPOLJE!!!
Odgovori