Vojvodina-Spartak (SU), otkazano

Minja
Administrator
Postovi: 1899
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

Vojvodina-Spartak (SU), otkazano

Post od Minja »

U sredu, 16.02.2005. na glavnom terenu SC "Vujadin Boskov" na programu je kontrolna utakmica Vojvodina - Spartak, Subotica. Mec pocinje u 13 casova.
______________

Utakmica je otkazana zbog losih vremenskih uslova
Poslednja izmena od Minja u Pet Feb 18, 2005 11:54 pm, izmenjeno 2 puta ukupno.
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Znam da je veoma tesko kontrolisati loptu po ovakvom (ne)vremenu ali kako bude Spartaku tako ce biti i nama!
Ocekujem da proradi napad u ovom mecu!
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Nazalost utakmica je odlozena zbog jako losih vremenskih uslova :cry: :!:
slavko
Postovi: 174
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 4:34 pm
Lokacija: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Za Dejana o Bunicu

Post od slavko »

Dejane,znam da si ranije stalno hvalio mladog Vladu Bunica,koji trenutno igra za CSK a koji su na pripremama u Baru...Gledao sam ga sad na ovom turniru ovde u Baru i moram da priznam da decko nije imao veze sa vezom...igrali su inace sa Jedinstvom iz B.Polja i mali je pokazao da ne da ne zasluzuje dres Vose ,nego i CSK pivare (!!!???)...
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Slavko ne moze se prema jednoj utakmici suditi o igracu... :!:
Ja mogu da ti kazem da je decko zaista veliki talenat ali da mora jos puno da uci jer je veoma mlad!Da nema veze sa vezom nebi igrao u finalu kupa za omladince pre par godina sa Obilicem na Vracaru(Kikinda-Obilic je pobedio tek posle penala)A Bunic je uz Bastovanova i Cazica koji su sada igraci Spartaka bio nosioc igre!A za njega nisu dzabe iskazali interesovanja pre dolazka u Vosu (BuducnostBD,OFK Beograd i nazalost zvezda)A pored toga seti se priljateljske utakmice u Begecu gde je bio dvostruki strelac i asistent...
u ostalom svako ima svoje pravo na misljenje nadam se da ce vreme pokazati da sam bio u pravu...
slavko
Postovi: 174
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 4:34 pm
Lokacija: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

odgovor

Post od slavko »

Da...ne moze se suditi na osnovu jedne utakmice ,ali moze na osnovu ove koju sam gledao uzivo i na osnovu brojih informacija koje dobijam...
kazes da je jako talentovan? Jeste..talenat je 10% uspeha...imali smo mi dosta 'talentovanih' koji su svoje umece pokazali i onda otisli u trecu ligu...i tu nestajali...
Ja samo kazem da ono sto je on prikazao pre neki dan zaista ne odgovara pohvalama i nadanjima...
Minja
Administrator
Postovi: 1899
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

trening utakmica

Post od Minja »

Prema, za sada, jos uvek nezvanicnim informacijama, utakmica Vojvodina - Spartak je otkazana zbog losih vremenskih uslova
Minja
Administrator
Postovi: 1899
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

Prijateljska utakmica

Post od Minja »

Utakmica Vojvodina - Spartak otkazana je zbog losih vremenskih uslova
Zaključana tema