Zimske pripreme 2006/07

mile bronx
Postovi: 259
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:56 pm
Lokacija: liman

Post od mile bronx »

Stara Garda napisao:Sutra na Veterniku igramo prijateljsku utakmicu sa Metalcem MV iz Futoga.Sansu ce dobiti "rezervisti".
Utakmica pocinje u 14:30.
mile bronx
Postovi: 259
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:56 pm
Lokacija: liman

Post od mile bronx »

Vojvodina - Metalac MV 2:1 (1:0) (prekid u 80 i nekom minutu)
Strelci za nas Ognjen Krasic i Voja Ubiparip. Utakmica je prekinuta zbog kise :roll:
Nas sastav (otprilike): Brkic - Krasic, Radovic, neki visoki klinac, Kizito - Markovic, Milutinovic, Vukobratovic, Krivokapic - Pantelic - Boskovic. U drugom poluvremenu su igrali jos i : Cotra, Ubiparip, kao i jos poneki igraci za koje nisam bas siguran (Cubrilovic, Babalj, Popovic?, Buac?...)
Prvi gol je pao posle kornera. Neko je izbio loptu van sesnaesterca, gde ju je prihvatio mladjani Ognjen Krasic i iz voleja, sa preko 25m, smestio u same raslje. Osim toga, u prvom poluvremenu smo imali samo jednu (polu)priliku, kad se Pantelic spetljao ispred protivnickog gola.
Drugi gol je postigao Ubiparip, posle jedne sumljive situacije (ofsajd) i centarsuta sa desne strane. On je imao jos jednu sansu, ali je sa 4-5 metara sutao visoko preko gola.
Gol gostujuce ekipe nisam video, ali je postignut pred kraj utakmice...
Sve u svemu, sto rece neko u publici, da im zamenis dresove ne bi mogao da provalis ko je superligas, a ko igra u cetvrtoj-petoj ligi (ili koji su ovi vec liga)...
Da prokomentarisem i igru pojedinih igraca. Pantelic je bio kapiten :roll: onaj Markovic dobar, a Krivokapic je imao ulogu drveta. U prvom poluvremenu kraj leve aut linije, a kasnije ga je trener presadio u sredinu (umesto Milutinovica). Radovic smesan, ali kako smo tanki na poziciji stopera, sve je izvesnije da ce ostati i ovog proleca. Ognjen Krasic dobar, ne znam samo sto ide na pozajmicu, kao i Ubiparip (kapiten u drugom poluvremenu)...
To bi bilo to, uz napomenu da je vas izvestac zaboravio da zatvori krov na svom kabriolet bmw-u, pa je dosao mokar kuci (koji me dzavo ter'o da idem biciklom do Veternika) :mrgreen:
markof89
Postovi: 84
Pridružio se: Pon Jul 03, 2006 2:04 am

Post od markof89 »

Kada se igra utakmica sa Vardarom i u koliko sati???
U srcu mome jedina si ti!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

mile bronx napisao:Da prokomentarisem i igru pojedinih igraca. Pantelic je bio kapiten :roll: onaj Markovic dobar, a Krivokapic je imao ulogu drveta.. Ognjen Krasic dobar, ne znam samo sto ide na pozajmicu, kao i Ubiparip (kapiten u drugom poluvremenu)...
:mrgreen:

Stvarno mi nije jasno kako to da oni što bi trebali da prvi primete potencijal igrača, to uvide poslednji.Zašto taj mali Krasić u Proleter, a bogalji u prvi tim?Nije onda čudo da ako bi prvoligaš i četvrtoligaš zamenili dreseve na terenu sve ostaje isto.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

markof89 napisao:Kada se igra utakmica sa Vardarom i u koliko sati???
U nedelju u 13h najverovatnije na stadionu "Karadjordje",u slucaju kise mislim da ce na Veterniku(tako sam nacuo)
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Stara Garda napisao:
markof89 napisao:Kada se igra utakmica sa Vardarom i u koliko sati???
U nedelju u 13h najverovatnije na stadionu "Karadjordje",u slucaju kise mislim da ce na Veterniku(tako sam nacuo)
Ljudi, pa šta je ovo? :? Kao da igramo utakmicu u najvećoj ilegali?Ne zna se ni gde se igra, ni kada se igra...
A, da li mi uopše i igramo sa Vardarom? :roll:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Friend
Postovi: 664
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 12:18 am

Post od Friend »

Stvarno vise se ne zna kada je utakmica,da li u subotu u 13 ili u nedelju :idea: :?:
mile bronx
Postovi: 259
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:56 pm
Lokacija: liman

Post od mile bronx »

Ako nije u subotu, onda je u nedelju :lol:
U Dnevniku je juce pisalo da se igra u nedelju u 1...
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Vojvodina-Vardar
stadion "Karadjordje",nedelja 13h


definitivno!
Mailman
Postovi: 58
Pridružio se: Sub Okt 15, 2005 12:10 pm
Lokacija: u ananansu na dnu mora

Post od Mailman »

Надам се интересантној утакмици
Брзине ти иду у Х...
Korisnikov avatar
KDA
Postovi: 215
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 3:08 pm

Post od KDA »

Pada kisa. Jel' u tom slucaju SC Vujadin Boskov ili ipak na stadionu?
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

KDA napisao:Pada kisa. Jel' u tom slucaju SC Vujadin Boskov ili ipak na stadionu?
Verovacemo DNEVNIKU,znaci stadion KARADJORDJE
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Ipak se igra na VETERNIKU
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Vojvodina -Vardar 1:1

Nisam mislio da ću od toliko sveta, morati ja (nepripremeljen za to) da pišem izveštaj.
Prvo malo da smirim živce, zbog svega što je predhodilo ,,generalci,, i poljubljenih vrata na našem Stadionu.Ovo se ne sme desiti ozbiljnom klubu, bez obzira na trenutno stanje u njemu.Reč je reč, a pogotovo JAVNA.Ne verujem da bi, po ovoj nazovi kišici, izrovali teren i onesposobili ga za subotnju utakmicu sa Voždovcem.Ipak je ovo bila međunarodna utakmica i svaki gledalac koji se zaputio na stadion se mora ispoštovati kako bi i on poštovao Klub.Vojvodina je dužna iskreno izvinjenje svima i navijačima i medijima.
A, sad o utakmici.Izašli smo sa formacijom 4-4.-2:Kahriman-Stošić,Pekarić,Đurić,Petković-Buač, Davidov,Popović, Pantelić-Despotović,Sikimić.U tom sastavu smo i završili poluvreme sa rezultatom 1:0, golom Pekarića nogom u donji desni ugao.Pre toga, korner sa desne strane odlično je izveo Petković na drugu stativu, odakle je Đurić vratio loptu u sredinu, do koje je došao Pekarić i plasirao je u mrežu.
U prvom poluvremenui, kao i na čitavoj utakmici za koplje ispred ostalih bio je DAVIDOV.Zaista se odlično kretao, držao i delio lopte.Prvo poluvreme je samo zahvaljujući njemu ličilo na nešto, mada se svi ostali nisu proslavili.Pantelić je igrao uz levu aut liniju, čekajući loptu u budžaku i da mu se Petković otvori.Pokušavalo se tako izvesti akcija, ali ne sa mnogo uspeha.Najviše faul ili aut.
Ni desna strana nije bila prodornija.Stošić solidan u defanzivi, ali bez ideje u napadu.Buač i on nisu mogli da probiju taj bok, pa je Buač vukao u sredinu ili nazad i uglavnom su se lopte gubile ili vraćale zadnjoj liniji: Pekariću, Đuriću i Kahrimanu, pa okolo, ispočetka.Već znate kao to izgleda.
Despotović i Sikimić bezopasni i bez većeg učešća u igri.Iako je izgledalo da mogu biti neugodni na centaršutu, nisu se otvarali i po meni jedan drugog su gušili.Sikimić je opasniji u igri glavom od Despota, ali Despot je brži i pokretljiviji. Međutim, odbrana Vardara lako je izlazila na kraj sa obojicom.Bilo je još nekih polušansi na obe strane, ali oba golmana nisu imali pravog posla.Ritam nije bio ni blizu očekivanog, posle bombastičnih najave sa priprema oko ,,prepunjenih akumulatora,,..Pogotovo u drugom poluvremenu je ta konstatacija delovala olako izrečena, kada nas je Vardar nadtrčao i zasluženo izjednačio u 90 om minutu. Kroz našu smušenu odbranu lako je matirao solidnog Brkića.
Drugo poluvreme su počeli: Kahriman, Nastić, Pekarić, Đurić,Kizito, Marković, Davidov, Despotović, Sikimić, krivokapić i Tadić.Po meni lepo je odigrao Marković, bez obzira što još nije izborio mesto u timu i seljen je sa bočnog veznog na zadnjeg veznog.Ima momak snagu, čvrstinu i znaje da zadrži loptu, kao i da uposli saigrača.Posle odličnog solo prodora Davidova i ulaska u 16m, kada ga je igrač Vardara krajnjim naporom omeo i izbacio loptu u korner (dok ga je pre toga vukao za dres) Davidov je napustio teren uz velik aplauz.uUšao je Milutinović, a mi prepustili igru Vardaru.
Slabo se u vezi kretao krivokapić, sve do nekih 10ak minuta pred kraj, kada je ,,živnuo,, i čak uprljao dres uklizavanjem na protivničkoj polovini igrališta.Mislim da je pre Davidova teren napustio Sikimić, pa ušao Smiljanić. Mi smo prešli u sistem sa jednim napadačem.
Marković je vraćen na zadnjeg veznog To je rezultiralo solidnim otvaranjima i prodorima Despotović, ali slabom završnicom: njegovom i Smiljanićevom.
Kasnije je izašao i Despotović i ušao Vukobratović.Tadić prešao u sam špic na Despotovo mesto, a Milutinović na levi bok.Videli smo i povredu Kahrimana, kada je na jedan opasan centaršut, po zemlji sa desne strane, lopta prošla paralelno sa golom, a on se sudario (u uklizavanju) sa igračem Vardara i izvukao deblji kraj.
Sve u svemu za mene neslavna generalka.
Nisam video očekivano.Nisam video strategiju i taktiku.Činilo mi se kao da smo na početku, a ne na kraju priprema.Puno je loše dodatih lopti(i glavom i nogom, ipak teren nije bio toliko težak).Mnogo nesigurnosti zadnje linije.Osim Davidova i Markovića nismo imali igrača sa idejom i sposobnošću da je sprovede u delo.
Suviše smo ofanzivni sa 2 špica i pantelićem i krivim, a bezopasni po protivnički gol.Velik, velik vakuum je u veznom redu kad nema Kačara na svojoj poziciji.Ne može to da pokrije Popović.Ne trči se dovoljno.Mali Tadić izgubio laki dribling.Opet se dugo igra jalovo okolo i u širinu, sve dok Davidov ne dobije loptu.Visoki centarforovi mnogo stoje, a centarhalfovi nemaju sigurnost da povedu loptu.Onda je to u zbiru mnogo igrača koji ne učestvuju u igri.
Kad igra Nastić bolji smo u napadu, ali slabiji u odbrani, kao i sa Kizitom.Petković i Stošić su odgovorniji u dezanzivnim zadacima.Kačar mora igrati, inače smo šuplji i biće golova iz protivničkih kontri:.Vardar je dosta slab, a pokvari nam mršavu pobedu.
Biće, biće puno posla i muke za Rajevca, pogotovo što će neki morati da igraju.Nadam se da ćemo, ipak, nekako ostvariti željeni rezultat :lol:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Anonimus
Postovi: 407
Pridružio se: Pet Maj 26, 2006 9:30 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Anonimus »

Turija,svaka cast za izvestaj! 8)
STOP MAFIJI!!!
Zaključana tema