Vojvodina-Hajduk (Beograd)

Duke
Postovi: 236
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 7:19 pm
Lokacija: Podbara

Post od Duke »

Verovatno je trebalo da se od odusevljenja prikazanim bacaju buketi cveca... Sprecena je jos veca bruka, a mozda ce neko prekid i shvatiti na pravi nacin i staviti prst na celo...
You'll never walk alone!
:)
Postovi: 568
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:43 pm
Lokacija: Na zapadu

Post od :) »

Ja bih im zabranio da nose dresove dugih rukava i rukavice, zna se da kad se trci ne moze da bude hladno pa makar bio i go :lol: a kad moze najstariji mogu i mladji

Slika
gabric_a

Post od gabric_a »

Ovaj rezultat 0:3 me dosta pogodio,a i malo razocarao. :cry: Ocekivao sam da sa novim ambicijama,od svih prvoligaskih klubova barem taj beogradski Hajduk mozemo da pobedimo na domacem terenu (da im se osvetimo sto su nam uskratili 3 boda na nasem stadionu,u prvenstvu)!Mislim da je ovaj rezultat pokazatelj realnih stvari u klubu!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

moj izvestaj sa starog foruma
Evo dosao sam malo sebi pa da vam dam mali izvestaj sa danasnje"utakmice"!Dosao je tim iz Beograda sa gomilom matoraca i odvalili su nase u svim elementima igre.Poceli smo sa 4 u liniji(Mandic,Stepanov,Dundjerski,Kizito) i skripalo je i duvalo je na sve strane.Kizito je lepo primljen od novosadske publike(svaki njegov potez je docekivan sa ovacijama) i primetno je da mu daju loptu da decko slomi noge!Zasto tako?Kao sto sam rekao odbrana je bila suplja a danas je cak i Dundji luftovao!Govedo je bio u vezu bio je sasvim slobodan ali vidi se da mu fali brzine to jest bolje receno mladosti!Maslic je imao jedan uspesan drbling(protiv Kuzmana Babebu koji ima oko 50 godina) a ne samo da lici na devojku vec je i tako gradjen.Strasno!Trener je ekipu iz prvog poluvremena posle poslao na trcanje a nasi vrli momci iako su izgubili sa 0-1 nisu uopste bili potreseni.Drugo poluvreme katastrofa.Lemic se sa nama poigravao a mi smo zbog slicnosti dresova zamisljali da je to Stugart a ne neki bivsi zonas iz Istambula!Posle svog ponizenja krecu flase(zanimljivo bila je i jedna od 2 litre Lava pa se ipak pitam da to nije neki skriveni marketinski plan) i prekid.Sudija je gadjan ni kriv ni duzan ali garant nas je negde pokrao pre tako da nema veze.Navijaci su po prekidu glasno zaurlali UPRAVA NAPOLJE!Pitate se mozda sto? Dosli su, kes nisu doneli a to smo mogli i mi.Nek ovo bude opomena razocaranim Vosinim navijacima koji nece ni da se prikljuce nekim organizovanim grupama niti da dolaze jer da se cuo glas nas 10000 u upravi bi sedeli nasi ljudi a ne ovi anonimusi! U Vosi nije problem trener a smatram da gospodinu Djuricicu kad je vec tu treba pruziti sansu ali od njega zahtevamo da ne pravi lazne kompromise da raspali po igracima kako bi ih spustio na zemlju.Danas smo na stadionu pricali zasto uopste igraci dobijaju fiksne plate?Nek rade smradovi na ucinak pa bi mozda onda videli i oznojane dresove i trud na terenu! E moji ljudi, na stadionu Karadjordje padali su Roma,Inter,Fiorentina,Atletiko Madrid a danas nas je zgazio Hajduk sa Liona.EJ bre pa oni imaju zgradu na polovini terena!! KAko da ne poludimo, na ivici smo zivaca.Ne trazimo pobede od 5-0,ako je neko bolji svaka mu cast(svi su tapsali kad je Rankovic dao gol) ali moraju da rade, da ,da RADE fudbal a ne da se zajebavaju na terenu.Vremena je sve manje a sve manje je i zivaca(ni ja nisam dobio platu 5 meseci a uz klub sam mozda vise nego ikad) nek se igraci menjaju ili........
Zaključana tema