Vojvodina-Terek (Grozni)

Djumi

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Prijatelju! Tebi moram da odgovorim jer neznam sta je tu smesno.pojacanja Vojvodine nisu drugorazredna sto su i pokazala na ovim pripremama.Djuric je 85 godiste i iz İndjije je rodom.Ko je od 85 godista iz fk.Vojvodine omladinski reprezentativac.Cela ta prica mi deluje neposteno.Ja sam sklonio Beogradske igrace a doveo vecinu iz Vojvodine i to sa nekim pedigreom(mladih i perspektivnih).O kakvom stvaranju imena govoris preko Vojvodine.Ja sam se zalozio za Todica da mu obestecenje bude 5000 eura.Nece niko da plati,cak ni Madjari.Jel to stvaranje imena u Vojvodini?Cilinsek je dobio spor na arbitrazi,ko ga je trazio?Cvetkovic je otisao u Obilic,verovatno je dobro naplatio ime koje je stvorio u Vosi.Naravno ne mislim nista lose o njima ali dosta je zivota u imaginarnom svetu!
Utakmica sa terekom je bila vise nego dobra i Ti to dobro znas!Za ovu Vojvodinu mnogo znace:Kizito,Stepanov,Belic,Canovic,Lazarevic a plus jos nisu igrali Bihorac,Milutinovic.U toku utakmice su se povredili Pekaric i Maslic(nista ozbiljno).Morate da znate da je Terek ekipa u kojoj igra 7 reprezentativaca Rusije.Poslednji koga su doveli je golman koji je juce cuda cinio.
Djumi

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Ako su ovi igraci drugoligaska boranija kako onda mogu da se prodaju?
Morao sam da ti odgovorim na ovaj nacin jer sem Popovica sam Ja doveo sve ostale igrace.Namerno to isticem jer kad dodje vreme pitacu te koga traze a koga ne.
P.S.Zigic kad je dosao u Zvezdu iz nase Vojvodine(Krivaja),morao je prvo da ide na kaljenje i tek kada se vratio postao je igrac.Nasa pojacanja nisu kostala nista sem Milutinovica(dosao vrlo skromno i 100 % je Vosin igrac.
PRIJATELJ

ODGOVOR DJUMIJU

Post od PRIJATELJ »

Treneru,sto se tice utakmice sa Terekom niste se ni trebali javljati jer sam ja napisao sve ukratko za razliku od Vasih filozovslih opservacija.Sto se tice pojacanja moje je misljenje da su boranija i da se ne mogu porediti sa Todicem,Cilinsekom,malim Popom i Cvetkovicem a vreme ce pokazati ko je bio u pravu.Sto se tice prodaje igraca ovim novopridoslim ce samo igranje u Vosi podici rejting jer ga oni nemaju.A kakvi su igraci video sam da smo ih jedva dobili, kolika je otimacina za njih bila od drugih klubova.Sami kazete da je novi golman Tereka cinio cuda a nas novi golman popi tri komada.Pa obojica su pojacanja.Samo izgleda da nam mera vrednosti nije ista.Da Vam odgovorim sta mi je bilo smesno.To da je kolega sa foruma ocekivao pobedu 3:0 za Vosu a mi mozemo tri komada da damo samo Slaviji i trecerazrednim Gruzinima.Sto se odlazaka tice Todic se bori za neku crkavicu,Cvetkovic je u Obilicu,mali Pop nece da ide dok mu ne isplate pare a Cilinsek izgleda ima megalomanske savetnike pa je odbio ponude jednog domaceg i jednog stranog kluba jer im je malo para koje dobijaju.Ali ne bojim se ja za njihovu buducnost,mene je strah za nasu.Mislim da je krajnje vreme da prestanete da filozofirate,vec da spremate ekipu jer je evidentno da je nespremna,neuigrana i jako tanka na mnogim pozicijama.Sto se filozofije tice vec se po gradu prica o opservacijama na temu uticaja treceg coveka i definisanog prostora.Verovatno niko sa ovog foruma nece ovo razumeti ali Vi hocete. PRIJATELJSKI savet:sedite na buretu baruta,a ako eksplodira vi odoste.Nije mi za Vas nego to znaci da ce mo zaredjati poraze i doci u vrlo tesku situaciju pa je pitanje sta ce onaj sledeci moci da uradi sa Vasim selektiranim igracima onda ce mo slusati njegove floskule tipa:ja ne mogu vise jer nisam selektirao igrace,ja ih nisam pripremao i.t.d.A poznavajuci Beogradsku kuhinju i ovako ce nam biti tesko.Pozdrav.
Bockanac
Postovi: 44
Pridružio se: Sub Jan 29, 2005 1:22 pm
Lokacija: Bocke,Sr.Kamenica

Re: ODGOVOR DJUMIJU

Post od Bockanac »

[quote="PRIJATELJ"]To da je kolega sa foruma ocekivao pobedu 3:0 za Vosu

Priljatelju,slazem se sa tobom,u ovoj situaciji bi bilo nerealno traziti pobedu Vose nad ekipom koja ima 7 reprezantativaca,ali zar ne bi bilo bolje da unesemo malo vise pozitivne energije umesto da ubijamo Vojvodinu teskm recima i dezinformacijama!!!
SVI NA CIGANE!!!
PRIJATELJ

Post od PRIJATELJ »

Bockanac da su reci teske jesu. Ali zato nam je ovako kako jeste kad stalno guramo probleme pod tepih i idemo linijom manjeg otpora.A sto se tice dezinformacija navedi koje su.Ja se sa tim ne bavim.Pozdrav.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

za Prijatelja

Post od Turija »

Prijatelju, cenim Tvoje informacije i razmišljanja, ali počinjem da te ne razumem(ne samo rečenicu za koju si rekao da će je samo Đumi razumeti) ili Te počinjem pogrešno razumeti, da ne kažem tendenciozno usmerenog.
Dobro, uprava će otići, bez velikih tenzija i tu cenim Markovićev potez povlačenja, kada je video da ne može pronaći izlaz iz krize.Ispoštovao je 100 dana i otišao sam (eh ,da su tako do sada svi uradili, danas bi sigurno imali mnogo bolju situaciju).Ali, zašto sada i Đumi da ode u paketu, a da nismo ni videli ekipu na delu. I to posle samo mesec dana njegovog rada sa njom?
Đumi je napravio istorijski potez dolaskom na forum, koji će dobiti pravi značaj i publicitet tek kada to prvi put urade zvezdin i partizanov trener.
Uneo je savremenog trenda, doveo igrače koje je mogao bez para, ja verujem u njegov izbor i nisam pristalica čekanja 7 godina da neko postane igrač i da se sada lamentira za njim(Cilinšek)Nagledao sam ga se svakakvog, a najviše nikakvog.A, od novih igrača, bar, nešto možemo očekivati? Pa, ako ne valjaju, menjaj.
A, to što su došli Sremci.Voši treba mnogo više od te doze sremačkog mentaliteta.
Ono, što se tiče definisanog prostora, stvarno ne razumem rečenicu, ali neko ko ga je spomenuo sa pozicije visoke informisanosti, verovatno nosi i deo odgovornosti za njegovo korišćenje u prošlosti.
Prijatelju, rado čekam tvoje postove, međutim, ovaj put se ne slažem sa otrovnim strelama na Đumija, bez viđenog na delu.Dajmo i njemu nekih bar 5-6 kola.Nemojmo da nam je glavni razlog napada to što nema ime za Vošu.Koliko je puta u Vošu, došlo ljudi bez velikog imena, ali sa znanjem, pameću i talentom?Ne moramo dalje od Begeča.
PRIJATELJ

Post od PRIJATELJ »

Turija,zar je tebi merilo vrednosti trenera pojavljivanje na netu.To je lepo sa ljudske strane ali sto se tice igre,pojavljivanje na netu nema blage veze.Ljudi mi smo u velikoj buli.Pripreme su zahvaljujuci treneru bile obicna ekskurzija.Ljudi morate da shvatite da su nam se tamo smejale maltene sve nase ekipe koje su iole malo gledale kako se radi.Ako ikoga znate iz Kule,Zvezde pitajte ih samo i cucete sta ce vam reci.Uostalom pitajte nase igrace dok se naspavaju posto su putovali celu noc.Uostalom da li ti je normalno Turija da igraci u jeku priprema budu slobodni danas,sutra,pa trening u subotu pa opet slobodni u nedelju.Ma,meni rezultati govore sve a oni su losi.Za to je kriv trener i niko vise.Turija jos nesto da te pitam,jesmo li ti i ja deo istorije sa tim sto smo se pojavili na netu.I jos nesto,bojim se da ce mo posle prvih pet sest kola biti u bunaru iako trener najavljuje da ce peto kolo u Novom Sadu zbog njega doci 7000 ljudi.Uostalom zivi bili pa videli.Nazalost do sad sam sve bio u pravu i sumnjam da cu omasiti i ovaj put.pozdrav
Djumi

Milan Djuricic -Odgovor prijatelju

Post od Djumi »

Nacin na koji Ti pises i razmisljas me ne iznenadjuje. Jer kroz moju trenersku karijeru uvek sam imao takvih komentara i na zalost njihovu a na moju srecu,oni sada spustaju pogled.
U SPORTU TREBA UVESTI POREZ NA GLUPOSTI.MISLIM DA BI ONDA NEKI LJUDI MORALI DA CUTE.
U Antaliji sam se slikao sa igracima zbog kojih sam bio napadan-nisu svi mogli da stanu u objektiv.
Sto se tice smejanja radu koji smo sprovodili stvarno neznam sta da ti kazem!Znam samo da ne mogu 5 godina da ponovim isti trening.I ja bih voleo da pitaju igrace iz Kule i Zvezde ali to ti nebi odgovaralo.

IGRA NA TRECEG IGRACA,IGRA U PROSTORU I VREMENU SU ZAHTEVI SAVREMENOG FUDBALA.
IGRA VISOM UPROSCENOM LOPTOM(TJ.IGRA SA STO MANJE DODIRA SA LOPTOM)
Djumi

Milan Djuricic-Odgovor prijatelju

Post od Djumi »

Tacno je da imamo slobodne dane danas i sutra,pa teretanu u subotu pa slobodan dan u nedelju.Logicnije je da pitas zasto?
Stigli smo jutros u 6 i 30 u Beograd(pa nemoguce je da neznas da je i Kula dala 2 dana slobodno a ti tamo imas prijatelje).Ili mozda mislis da sam trebao da ih odvedem u Nedelju da ciste sneg na Veterniku.Obzirom da sam bolestan i neznam dali cu ozdraviti za 2 dana ovo je bilo jedino racionalno resenje.Na postu pitajte Ivicu Franciskovica bilo je pitanje kako radi trener(procitaj odgovor-Francu netreba da se dodvorava treneru).
ZA LOSE REZULTATE JE UVEK KRIV TRENER.

TO STO KAZES DA SAM REKAO DA CE ZBOG MENE DOCI 7000 LJUDI U 5 KOLU MI GOVORI DA IMAS LOSE NAMERE.REKAO SAM DA KADA DODJE ZBOG IGRE VOJVODINE.
Djumi

Milan Djuricic-Odgovor prijatelju

Post od Djumi »

Kad si toliko informisan onda bi morao znati da smo mi i Zvezda imali isti metod rada.Kako neznas da su me posetili ali ne na terenu jer oni me znaju nego u sobi (zbog bolesti).
Sam nacin gde kazes da pitaju prijatelje iz Kule govori da je za tebe Kula reper misljenja.M.Davidov,A.Davidov,Cirka,Djuricic(golman) su igraci koji su kod mene debitovali.
Milan Djuricic je prvi trener u Srbiji koji se pojavio na sajtu navijaca hteo ti to da priznas ili ne!
Za vreme boravka u Antaliji se pojavila vest da hoce da nam oduzmu pasose!Sta ti mislis ko je to dao novinarima(vest je bila lazna).
P.S.Definisanje prostora je glavni preduslov za stvaranje igre.Ne mogu a da se ne otmem utisku da si u vreme komunizma bio predsednik omladine u nekom Vojvodjanskom selu., :oops:
Djumi

Milan Djuricic-Odgovor prijatelju

Post od Djumi »

Ja sam saznao ko je javio vest i nisam se iznenadio.
Danas je tacno mesec dana od kako sam u Vojvodini.Zar nemislis da je tvoj nastup suvise grub za nekog ko uopste nije bio u Antaliji ili si mozda bio?
Gost

Post od Gost »

Ajd malo da ne dižemo tenzije,DJUMI nek se pokaže na terenu,ti PRIJATELJU se pokaži na predstojećem Saboru,i tako će te obojica biti od koristi a ne da replike na replikinu repliku šaljete jedan drugom...

Vojvodina je klub svih nas-dosta s prozivkama,vreme je da se zasuču rukavi,pa da svi budemo od koristi klubu,pogotovo sad kad smo se izborili za Sabor.
Djumi

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Slazem se !
Predlozite na Saboru da se svi odreknu primanja narednih 6 meseci radi izlaska iz krize!
Gost

Post od Gost »

Pošteno zarađen novac mora biti isplaćen svakom u klubu,igračima,trenerima i ostalima iz kluba,NEMA ODRICANJA,a za izlazak iz krize FK imamo mi već par rešenja...ne brinite!

Očekujemo i Vas na Saboru-za Djumija i Prijatelja

UJEDINJENI NAVIJAČI VOJVODINE
PRIJATELJ

Post od PRIJATELJ »

Stara garda sve sto si rekao si u pravu ali ipak moram da odgovorim Djumiju na par pitanja.Prvo:ako mislis da je za tebe veliki plus to sto si na netu da li mislis da je za jednog profesora poljoprivrednog fakulteta i eminentnog strucnjaka semenarstva minus sto nezna sta je mejl i kako on kaze nema vremena za kompjuter.Ili mislis da je tvoja struka toliko ,,pametna"da joj se pojavljivanje na netu pise kao plus.Drugo:posto vidim da si poceo da postavljas zamka pitanja da utvrdis ko sam moram da ti priznam da nisam Rabren na koga sumnjate i ti i direktori.Rabren je stvarno bio komunisticki predsednik omladine u Kruscicu i partija mu je(uz crnogorske veze i ulizivanje)dala sve ali on je mali kapacitet bas kao i ti za mene.Morao sam ovako da napisem jer je tvoje samo reklamerstvo postalo monotono.Jer ne primecujes da ti je svaka recenica,JA doveo ovoga,JA napravio najveci uspeh tamo,JA uveo novine u igru,JA prvi trener na netu itd.Alo ko je znao za tebe i gde si do sad bio.Izljubi Djakovica sto te je ovde doveo to je sad i nikad vise.Trece:sto se tice posete iz Zvezde bas ti je velika licnost bila u poseti.Ali za tebe je preznacajna cim si onako bolestan ustao i sisao sa treceg sprata da se pohvalis ko ti je dosao.Djumi ne zelim da vise polemisem sa tobom(ovo sto smo na ti je tvoja krivica jer si prvi poceo a posto je moje poreklo sa sela taj gen je proradio u meni)jer se bojim da cu pisanjem pikanterija iz tvojih prethodnih klubova i Antalije preci granicu dobrog ukusa.Pozdrav.
Zaključana tema