Vojvodina-Terek (Grozni)

Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Ispravi me Prijatelju ako gresim,ali meni se cini da ti imas nesto licno protiv Djumija ili pripadas jednoj struji u klubu,a posto uskoro dolazi do Sabora zaostravas situaciju ovde.Ako vec nemas reci hvale ni za sta(a moralo bi makar nesto da postoji),onda nije ni u redu da se tako odnosis prema coveku koji je imao hrabrosti da dodje na ovaj forum i porazgovara sa nama navijacima.Koji to klub jos ima i koliko smo samo mi navijaci trazili na forumu da nam se neko od odgovornih ljudi iz kluba obrati???Siguran sam da svi posetioci ovog foruma cene tvoje pravovremene i tacne informacije koje nam dostavljas,kako bi sagledali celokupniju sliku o aktuelnim desavanjima u klubu.Ali od starta mi se cini da Djumi sa tvoje strane nije dobio ni najmanju sansu,a posto si toliko kriticki nastrojen zasto onda ne pises o drugim ljudima iz kluba koji ne umeju da se udostoje da se pojave ni na konferencijama za stampu?Sigurno o njima imas sta da kazes,a od njih sve i polazi,ne od Djumija.
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Nas Djumi je mlad,ambiciozan i hrabar strucnjak!Sto se tice pojacanja koje je doveo zadovoljan sam!Sa toliko novca koliko Vosa trenutno (ne)raspoloze vise se nije ni moglo!Gospodin Djuricic nije kriv sto su igraci nezadovoljni zbog neizmirenih obaveza kluba!Mislim da mu treba pruziti bezrezervnu podrsku!
Koji jos covek iz uprave Vose ili bilo koji trener iz nase prve lige je imao hrabrosti da se suoci za kritikama i pohvalama od strane navijaca!
Mislim da to moramo da cenimo!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

odgovor Prijatelju

Post od Turija »

Uh, Prijatelju i Đumi nemojte tako!.Svakog svog čoveka Voša mora sačuvati.Vi ste, kanda, obojica Sremci, pa varniči na sve strane?
Prijatelju, zar je neoprostiv greh dati igračima posle priprema dva dana odmora?Pa, nisu avionom iz Antalije prevezeni japanski roboti, da ih sad sa +15 ovde na –24 uključiš u struju i oni štepaju ko singerica, dok ih ne skrši temeraturni šok od 39 stepeni razlike.Mora se voditi računa da momci ne padnu u krevet, a od subote će biti podnošljivija temperatura.
Kad bi došlo do rasprave da li je bolje NS SEME ili ZEMUN POLJE dvojice uvaženih selekcionara često bi se čulo JA SAM....
Ajd da odgovorim što sam pitan.Na jedno pitanje sam već odgovorio iznad.
Da li smo što kažeš nas dvojica istorijski na ovom forumu? Nismo.Ali su istorijski: prvi Administrator, prvi Moderator-navijač, prvi trener na netu, prvi kapiten Vojvodine na netu, prvi Predsednik na netu sa navijačima (nadam se da će to vrlo brzo iznedriti opet ovaj forum).Dakle PRVI, to se piše u istoriju.
Nisam Vanga i šta će biti sutra ne znam. Zato na priču rekla-kazala ne dam ni pet para.I prošle godine su Kuljani isto pričali, samo Tanjug nije javio.Kada vidim svojim očima da nešto, po meni, ne valja u igri Voše biću prvi (ako ne bude bržih, recimo naši odlični moderatori) koji neće ni malo štedeti trenera.Da ne bude opet »ja sam«, ali sam stvarno predložio da ocenjujemo trenera na netu, a Podbara je lepo osmislio i vodio topik »menadžer iz fotelje«. Ako igrači budu bez snage i volje na startu, odmah kec ko kuća s moje strane.Zato sačekajmo za konkretne komentare, bar te prve dve prijateljske utakmice koje je Đuričić najavio.Da ste mi vi živi i zdravi obojica. Čuvajmo jedno drugog dok je to u interesu Voše.
PRIJATELJ

Post od PRIJATELJ »

Za RED FIRMA.Postovani,po drugi put ponavljam da protiv Milana Djuricica kao coveka nemam stvarno nista i vise necu to ponavljati.Sto se tice uprava u klubu,neznam da li iko ima vise da je kritikovao proslu nesposobnu, sa tociocem goriva i guzonjom Bekijem od mene.Sumnjam da je iko vise kritikovao ovu sadasnju,prevarantsku sa Sapurinim soferom i ogranicenim Mijicem na celu.Isto tako sumnjam da ce neko kritikovati vise od mene bilo koju sledecu,koja ne donese boljitak za ovu nasu napacenu Vosu.Moj je problem sto imam malo vise informacija od Vas i mogu samo malo brze da predvidim desavanja.A ako neko nadje u mojim postovima ijednu laz ili neosnovanu kritiku,vise necu napisati nijedan post.Ali ponavljam,nazalost do sada se sve obistinilo.Evo ja sad kazem da je nezadovoljstvo igraca radom veliko a ako on ocekuje da ce njemu to neki igrac reci,grdno se vara,jer je za njih jos uvek sef.Ali sacekajte malo i videcete sta ce se desavati.Pozdrav.
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Nadam se da je Turija u pravu i da je ovde u stvari sukob dva Sremca a ne frakcijasko prepucavanje.Drago mi je sto je PRijatelj postao clan porodice ovog foruma i moram vam reci da ovakve njegove krtike me vracaju u davna vremena kada je zapad navijao za Vojvodinu(a onda je i bio mnogo puniji)!Naime na toj nestaloj tribini navijaci su sjajno analizirali ali i kritikovali trnere.Kada se samo setim sta je prosao Ljupko Petrovic, Ivica Brzic, Zare Nikolic....Takodje smatram da je ostrina PRIJATELJEVIH postova izazvana i alarmantnim stanjem u klubu(ako grad ne uleti mi smo pred bankrotom).Za trenera sam cuo sve i svasta ali najvise mi se svidela prica iz Beocina kada je Djumi revoltiran tendencioznim sudjenjem uleteo na teren prekinuo utakmicu i igrace pozvao na centar radi dogovora.Posle tog dogadjaja doslo je i do preokreta u igri i Beocin je pobedio.Zato je pozivam Djumija da se seti tog gesta,nek napustio ljude koji su ga doveli, da mu teren i igraci budu jedino i nteresovanje i da donese preokret u istoriji ovog mucenickog kluba!
p.s.Vojvodina sampion sezona 2005/06.Jel smo se tako dogovirili?
Zaključana tema