Pripreme za sezonu 2006/07

Zaključana tema
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

podbara napisao: Ko je bo desni bek(sa obrijanom glavom) u prvom poluvremnu jer taj momak zaista liči na fudbalera.
Radovic iz OFKe
max
Postovi: 608
Pridružio se: Uto Mar 22, 2005 12:03 am

Post od max »

sta je sa dobricem?
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Post od ogi »

Stara Garda napisao:
podbara napisao: Ko je bo desni bek(sa obrijanom glavom) u prvom poluvremnu jer taj momak zaista liči na fudbalera.
Radovic iz OFKe
Slika
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
slavko085
Postovi: 187
Pridružio se: Sre Mar 08, 2006 5:54 pm
Lokacija: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post od slavko085 »

Radovic je Crnogorac,inace dobar fudbaler,za njega kazu da ostavlja 'srece na terenu'. Posle OFK Beograda igrao je u Rusiji,tacnije u Volinu.
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
Korisnikov avatar
slanina
Postovi: 798
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:04 am

Post od slanina »

ogi napisao:
Stara Garda napisao:
podbara napisao: Ko je bo desni bek(sa obrijanom glavom) u prvom poluvremnu jer taj momak zaista liči na fudbalera.
Radovic iz OFKe
Slika
Lici mi na onog Damljanovica sto je svojevremeno igrao kratko kod nas iz Buducnosti je dosao cini mi se. :roll:
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Informacija od nasih navijaca iz Sarajeva-poluvreme 0-0.
Nisu otputovali Nastic i Davidov.
Nasi navijaci prisutni na utakmici!!!
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Kraj 0-0.
Imali smo konkretnije sanse i bili smo bolji,ali opet nema gola.

p.s. stigao na probu igrac iz Hondurasa Braun.
(Turija,kad sam ti rekao za ovu informaciju,decko nije ni krenuo na put :wink: )
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Stara Garda napisao:Kraj 0-0.
Imali smo konkretnije sanse i bili smo bolji,ali opet nema gola.

p.s. stigao na probu igrac iz Hondurasa Braun.
(Turija,kad sam ti rekao za ovu informaciju,decko nije ni krenuo na put :wink: )
Valjda ćemo se nekako ,,skockati,, do Kule.
Da, pm od 23 07 2006, negde u ove sate.Info je, kao i uvek tačan.
A, šta je sa onim drugim pojačanjem?Da li je i on krenuo na put? :wink: :)
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Turija,nisu krenuli iz iste zemlje,ovaj drugi je mozda brodom :wink:
Informaciju sam dobio od podbare.

Samo da dodam da su nasi navijaci presli bezbedno u srpski deo Sarajeva i da se vracaju u NS.
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Post od ogi »

Klasična prijateljska, bez puno zalaganja. U takvoj igri je bilo nekih prilika na obje strane, nešto bolje za Vojvodinu, ali ništa specijalno.
Iskreno, nisam se nadao onakvoj igri Vojvodine, stvarno su igrali dobro.

Sto se tice cjelokupne utakmice, odmah se moglo primjetiti da je to jedna prijateljska utakmica. Vojvodina odmah krenula ofanzivno i stvorila par sansi.
Par komentara o nasoj igri sa njihovog foruma.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Stara Garda napisao:p.s. stigao na probu igrac iz Hondurasa Braun.
(Turija,kad sam ti rekao za ovu informaciju,decko nije ni krenuo na put :wink: )
Hmmmm,znaci ima i toga.... skrivenih informacija.... :x :roll: :lol:
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Voja napisao:
Stara Garda napisao:p.s. stigao na probu igrac iz Hondurasa Braun.
(Turija,kad sam ti rekao za ovu informaciju,decko nije ni krenuo na put :wink: )
Hmmmm,znaci ima i toga.... skrivenih informacija.... :x :roll: :lol:
Nije objavljano, čisto da ne baksuziramo.Vidiš koliko je trebalo čoveku da doputuje.Kao da je plovio jedrenjakom i izbegao stotinu gusarskih brodova. :wink:
Čitajući sad ovo iz žurnala, ja već ne znam koji igrač Mariću valja :roll:
Ne valjaju mu ni Nastić, ni Davidov, ni Despot ni Bošković, ni klinci.Svi će biti kao za 2 godine dobri.Pa, onda najbolje i on za 2 godine da dođe na gotovo i pokupi slavu.Jel Murinjo imao najbolje svetske igrače u Čelziju pa..?Zasukao čovek rukave i radio.Ovo što on sada ima je Čelzi, u odnosu na Djumija kad je bio trener Voše.Dosta kukanja i alibija.Nek se više hvata posla, a manje novina.05 08 2006 počinje Prvenstvo, nema više vremena... što bi rekao M Delić.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Turija napisao:
Voja napisao:Čitajući sad ovo iz žurnala, ja već ne znam koji igrač Mariću valja :roll:
Ne valjaju mu ni Nastić, ni Davidov, ni Despot ni Bošković, ni klinci.Svi će biti kao za 2 godine dobri.Pa, onda najbolje i on za 2 godine da dođe na gotovo i pokupi slavu.Jel Murinjo imao najbolje svetske igrače u Čelziju pa..?Zasukao čovek rukave i radio.Ovo što on sada ima je Čelzi, u odnosu na Djumija kad je bio trener Voše.Dosta kukanja i alibija.Nek se više hvata posla, a manje novina.05 08 2006 počinje Prvenstvo, nema više vremena... što bi rekao M Delić.
Vec vidim (u 2.kolu) transparent: Hvala za nove stolice,hvala za novi semafor... hocemo novog trenera!!!
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

A, ne Vojo.
Ja kao običan navijač smatram da imam pravo samo da kažem šta mi se dopada, a šta ne dopada.Recimo, takve izjave trenera u celom pripremnom periodu, čini mi se da su bespotrebno trošenje energije i zanemarivanje aktuelnog rada, čekajući da nam sreća padne s neba.Zato sam tako i napisao da pokažem kakve apsurdne zaključke nameću alibi izjave.
Dopada mi se kad vidim ili čujem da smo dobro igrali, da ekipa ima snage i volje za igru (kao protiv Želje) i da smo pobedili.A, kako se trener preziva, uopšte mi nije važno.

PS možda moj trenutni potpis izaziva razmišljanja u tom pravcu, ali ja ga koristim zato što mislim da ovaj Forum ima moralnog duga prema prvom treneru Vojvodine, koji je javno izašao pred navijače i podigao rejting foruma.
Istina je i da je taj oficijelni kasnije ugašen (što mi je, naravno, žao), pa je ovaj novi proistekao (po nekoj logici zaključivanja) kao njegov nezvanični naslednik i ljudi ga po imenu našeg kluba brzo pronalaze.Tek toliko, da se zna.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Voja napisao:
Turija napisao:
Voja napisao:Čitajući sad ovo iz žurnala, ja već ne znam koji igrač Mariću valja :roll:
Ne valjaju mu ni Nastić, ni Davidov, ni Despot ni Bošković, ni klinci.Svi će biti kao za 2 godine dobri.Pa, onda najbolje i on za 2 godine da dođe na gotovo i pokupi slavu.Jel Murinjo imao najbolje svetske igrače u Čelziju pa..?Zasukao čovek rukave i radio.Ovo što on sada ima je Čelzi, u odnosu na Djumija kad je bio trener Voše.Dosta kukanja i alibija.Nek se više hvata posla, a manje novina.05 08 2006 počinje Prvenstvo, nema više vremena... što bi rekao M Delić.
Vec vidim (u 2.kolu) transparent: Hvala za nove stolice,hvala za novi semafor... hocemo novog trenera!!!
Ili mozda starog? :wink:
Zaključana tema