Pripreme za sezonu 2006/07

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Pročitao sam odličan i iscrpan izveštaj budebabe iz Sarajeva.Zanimljivo je da ni on, ni ostali koji su pisali, nisu naveli sastav u kojem smo igrali protiv Želje.Bilo bi interesantno da to saznamo, kao i imena naših igrača koji su ostavili dobar utisak.
Hvala.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Turija, nisam ispisao koji je tim nastupio jer jos uvek nisam pohvatao sve igrace, a nadao sam se da ce Dnevnik to da objavi. Nazalost, posto to nije uradjeno, evo sta ja mogu reci. Nisam siguran ko je bio na golu, ali rekao bih da je Babalj, a igrali su jos Kizito, Cotra, Pekaric, Kacar, Vukobratovic, Pavlovic, Opsenica, Vukovic, Ubiparip, kao i momak sa brojem 15 (nazalost, ne znam mu prezime - jos). Ceo tim je igrao dobro, ali bih izdvojio malog Ubiparipa, bice fantastican igrac za koju godinu ako ga ne pojede Vosa kao i tolike mlade igrace pre njega.
slavko085
Postovi: 187
Pridružio se: Sre Mar 08, 2006 5:54 pm
Lokacija: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post od slavko085 »

Koji je to Vukovic?
Inace,Maric je izjavio da je prvih 11 vec izabrao,tako da je verovatno da se Cotra pronasao u toj jedanaestorici,sto mi je,ne znam zbog cega,drago. Imamo mi i jaku klupu,i mislim da bi sve osim prva cetiri mesta bio neuspeh. Mada i OFK i Hajduk imaju jake timove,mislim da mozemo do KUPA UEFA naredne sezone. E sad,da ne bi bilo kao nekoliko proslih -Mozemo,pa ispusimo,prognoze terba da budu umerene.( IPAK KUP UEFA... :roll: :)))
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Dakle i u Sarajevu bez Nastića i Davidova.Hmm :?:
Drago mi je zbog Ubiparipa.Dečko je već u Nadalju pokazao kvalitet.Vidi se to odmah.Samo plašim se da smo pravi umetnici da oborimo cenu našim igračima.Najsvežiji primer: Milan Stepanov posle tri meseca 10 puta skuplji na svetskoj pijaci.
Šta ćemo sada sa ovolikom konkurencijom?Plašim se da smo mnogo eksperimentisali i da nismo iskristalisali način igre i tim.Zato sam i pitao za sastav na generalci, jer obično taj sastav otvara prvenstvo.No, za koji dan sve će se videti i dobro izmeriti.Hajduk je prava mera kvaliteta rada u Sportskom Centru Vujadin Boškov.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
markof89
Postovi: 84
Pridružio se: Pon Jul 03, 2006 2:04 am

Post od markof89 »

Kada krecu busevi za Kulu???
VECCHIA GUARDIA
Postovi: 8
Pridružio se: Čet Jul 13, 2006 9:35 pm

Post od VECCHIA GUARDIA »

DANASNJI TRENING , IGRA NA 2 GOLA
CRVENI----ZUTI 1-3
1-0 BROWN
1-1 KIZITO
1-2 UBIPARIP
1-3 UBIPARIP
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

ZDRAVSTVENI KARTON VOJVODINE

Van pogona Nastić i Buač
Novi Sad - Na startu Super lige do kojeg su ostala još svega tri dana, trener Vojvodine zoran Marić neće moći da računa na dvojicu fudbalera, vezistu Nenada Nastića i napadača Vladimira Buača.
Prvi je tek sanirao povredu lista, a drugi je, zbog problema sa mononukleozom, praktično preskočio kompletne pripreme.
- Što se bolesti tiče, Buač se oporavio i sad je samo pitanje koliko vremena će mu biti potrebno da dostigne odgovarajući nivo fizičke spremnosti - kaže lekar "stare dame" našeg fudbalera dr Borko Vukosav. - Kad je Nastiću reč, on je sad u fazi rehabilitacionog treninga i zaista je teško reći kada će početi da radi punom snagom, odnosno da se vrati na teren.
Za razliku od Buača koji je prošle sezone uskakao kao alternacija za Vukelju i Jovanovića, Nastić je bio standardan u startnoj postavi. Ipak, njegov izostanak, sudeći bar prema rečima trenera Vojvodine Zorana Marića, ne bi trebalo da znatnije oslabi "lale" na startu šampionata.
- Nastić je uspešno dejstvovao po desnoj strani, naročito u ofanzivnim zadacima. Svesni da ćemo startovati bez njega, na njegovoj poziciji isprobali smo dva igrača, novajliju Davidova i omladinca Tadića. Oba su, moram to da naglasim, pokazala da mogu dobro da odrade taj posao - kaže prvi stručnjak novosadskog prvoligaša.
S obzirom na deficit napadača, izostanak Buača koji je prošle godine postigao nekoliko vrlo bitnih golova bi mogao da bude veći hendikep. Za dva mesta u špicu Marić, naime, u ovom trenutku ima svega četiri pretendenta, novajliju iz Podgorice Boškovića i "starosedeoca" Despotovića, Čovića i Ubiparipa, ali niko od njih navijača Vojvodine do sada nije ubedio da imaju pravo da se nadaju da će se protivničke mreže tresti češće nego prošle godine.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

VECCHIA GUARDIA napisao:DANASNJI TRENING , IGRA NA 2 GOLA
CRVENI----ZUTI 1-3
1-0 BROWN
1-1 KIZITO
1-2 UBIPARIP
1-3 UBIPARIP
Gledajuci imena strelaca,vec sam zaboravio i Marka i Vukelju!!!!

Ubiparip se izgleda ozbiljno namece.... mislim da ga odmah treba gurnuti u vatru,nije nasa liga strasna kao sto se misli.
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Dejan napisao:ZDRAVSTVENI KARTON VOJVODINE

S obzirom na deficit napadača, izostanak Buača koji je prošle godine postigao nekoliko vrlo bitnih golova bi mogao da bude veći hendikep. Za dva mesta u špicu Marić, naime, u ovom trenutku ima svega četiri pretendenta, novajliju iz Podgorice Boškovića i "starosedeoca" Despotovića, Čovića i Ubiparipa, ali niko od njih navijača Vojvodine do sada nije ubedio da imaju pravo da se nadaju da će se protivničke mreže tresti češće nego prošle godine.
Gospodine Savo, neka bude tako. Ipak, mislim, da je konstatacija vrlo smela.Mene kao navijača navedena četvorka nije mogla ubediti ni u šta (za viđenu minutažu na terenu).Boškovića nisam uopšte video, a po izveštajima pretpostavljam da njih četvorica jedva imaju 90 minuta na zvaničnim utakmicama u letošnjim pripremama.
A, Braun :?:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Čini mi se da sam sinoć pogrešio i da ovaj tekst nije iz Dnevnika.U tom slučaju izvinjavam se gospodinu Savi.Ne kupujem novine, ali po Internet prezentaciji u Dnevniku izgleda nešto malo pišu o Voši u poslednje vreme?
(Dejane, odakle je preuzet tekst?Nekako mi miriše na žurnal?)
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Turija napisao:Čini mi se da sam sinoć pogrešio i da ovaj tekst nije iz Dnevnika.U tom slučaju izvinjavam se gospodinu Savi.Ne kupujem novine, ali po Internet prezentaciji u Dnevniku izgleda nešto malo pišu o Voši u poslednje vreme?
(Dejane, odakle je preuzet tekst?Nekako mi miriše na žurnal?)
Tekst je iz Sporta(Đ. Vukmirovic)
Mailman
Postovi: 58
Pridružio se: Sub Okt 15, 2005 12:10 pm
Lokacija: u ananansu na dnu mora

Post od Mailman »

Ljudi, na kraju Dzimi nece znati koga pre da stavi u spic :lol:, a i slazem se za Ubiparipa, mozda bi ga trebalo odma ubaciti u vatru.
markof89
Postovi: 84
Pridružio se: Pon Jul 03, 2006 2:04 am

Post od markof89 »

I ja dajem glas za Ubiparipa a isto bi tako voleo da Brown ostane.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Posle Apatina sam mislio da skoro neću doći na naš stadion, ali ovaj novi list i izostanak toliko dosadašnjih, gotovo nezamenljivih prvotimaca, najbolja je pozivnica za subotnju utakmicu protiv Politehnike.
Mislim da vredi naći vremena za ovu utakmicu, jer može puno toga pokazati i nagovestiti.Novi golman na golu (šansa za Babalja i Brkića), mladi naši igrači i možda još neko, pored Kaluđerovića, na probi?Vredi ih videti, bar jedanput na pravom testu, pa i toliko željenu međunarodnu utakmicu u Novom Sadu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Najava...
Nedelja,08.10.2006 u 15h na stadionu Vojvodine ugosticemo Politehniku iz Temisvara.
http://www.fcvojvodina.co.yu/
Zaključana tema