Pripremne utakmice - prolecni deo sezone 2005/06

Zaključana tema
Korisnikov avatar
nboya
Administrator
Postovi: 1208
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:45 pm
Lokacija: Sabac

Post od nboya »

Slika
година на основање 1932
тренер Петре Груевски
стадион Ѓорче Петров
бои црвено-жолта/ гости жолто-црвена

3. Македонија Ѓ.П. 17 11 2 4 29 15 35
UPRAVA NAPOLJE!!!
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Post od ogi »

Stara Garda napisao:Vojvodina - Rapid 2:1 (1:1)


MEDULIN: Sportski centar “Belvedere”, sudija: Bezelj (Pula), gledalaca 50. Strelci: Đurić u 42. i 49. za Vojvodinu, a Mesner u 1. minutu za Rapid.
VOJVODINA: Brkić, Šušak, Krasić, Žurić :?: , Petković, Pavlović, Kovačević, Vukobratović, Đurović, Tadić, Čović.
RAPID: Uzun, Mecnik, Merjah, Rajnejer, Paniu, Mendoza, Keler, Mesner, Prokopič, Mehić, Zvarc. Igrali su još: Mercič, Kajhan i Krankl.


Vojvodina seriju utakmica u Istri završava sutra. U 15 časova najbolji sastav odmeriće snage s Makedonijom “Đorče Petrov” iz Skoplja.
Dzimi ubacuj mlade u vatru!!!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Za FK.Makedoniju nastupaju 3 nasa igraca!Bivsi igraci Obilica Goran Simov,Kuzman Babeu i Pancevac Miroslav Milosevic...
Inace najveci uspeh im je 3 mesto u njihovoj ligi ostvaren jos tamo 98-99...
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Vojvodina - Makedonija „Đorče Petrov” 1:0 (1:0)
Strelac Pekaric
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Za one koji vole nesto malo opsirnije... :D

NOVOSAĐANI USPEŠNO ZAVRŠILI SERIJU MEČEVA U ISTRI
Vojvodina - Makedonija „Đorče Petrov” 1:0 (1:0)

MEDULIN: Sportski centar “Belvedere”, gledalaca 100, sduija: Skopljak (Pula). Strelac Pekarić u 20. minutu.
VOJVODINA: Ristić, Mandić, Pekarić, Nastić, Šušak, Kačar, Dobrić, Kizito, Milutinović, Vukelja, Jovanović. Igrali su još: Kahriman, Žurić, Buač i Despotović.
MAKEDONIJA “ĐORČE PETROV”: Simov, Jovanovski, Belčev, Cvetanovski, LJubisavljević, Mitrev, Milošević, Brnjovčevski, Dimovski, Ismaili, Čudun. Igrali su još: Dafi, Bani, Čanaglovski, Donev, Lazarevski i Stojanovski.



Fudbaleri Vojvodine pobedonosno su završili seriju kontrolnih utakmica na zimskim pripremama u Istri. Ovoga puta Novosađani su nadvisili Makedonce. Trećeplasirani tim tamošnjeg prvenstva Makedonija “Đorče Petrov” morao je da poklekne pred razigranim Novosađanima.

Gol odluke postigao je Nino Pekarić u 20. minutu. Prethodno ga je iz skraćenog kornera kao na tacni uposlio Saša Dobrić, a štoper crveno-belih je glavom pronašao put lopti do cilja.

Već u sedmom minutu idealnu šansu propustio je Vukelja. Izašao je sam ispred Simova, pokušao je da ga lobuje ali je za malo bio neprecizan. U finišu prvog dela Afrikanac Kizito sve je sam uradio i pripremio šansu za Jovanovića. No, centarfor Novosađana slabo je prihvatio loptu i prilika je propala.

U nastavku nije bilo izrazitih šansi, a Vojvodina je stalno kontrolisala igru.
Fudbaleri Vojvodine danas posle doručka kreću za Novi Sad, zadovoljni što Istru napuštaju sa skorom od šest pobeda, remijem i samo jednim porazom. S. S.
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Bogami, nije los bilans, mada ni sparing partneri nisu krem evro-fudbala. Raduje podatak da su se raspucali ovi mladji, Covic, Djurovic, i dr. Nadam se da ce Dzimi uvaziti njihov rad i da cemo ih na prolece gledati u malo zapazenijoj ulozi, a ako i posle ovoga mesto ostane "zapecaceno" za Marka i Vukelju, onda valja razmisliti o gasenju omladinske skole. Koji ce nam .!. ?
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

VOJVODINA ZAVRŠILA PRIPREME U MEDULINU

Fudbaleri Vojvodine završili su najznačajniji deo zimskih priprema. Za dve sedmice provedene u Istri odigrali su osam mečeva i zabeležili zavidne rezultate. Novosađani su uz skor od šest pobeda, jednog remija i jednog poraza postigli 13 i primili šest golova.



Uprkos dobrim rezultatima, šef stručnog štaba Zoran Marić ovako sumira vreme provedeno u Medulinu:
- Ne bih toliko da potenciramo priču o rezultatima. Naravno da šest pobeda godi. Međutim, one samo ohrabruju ali nam ništa ne garantuju. I ostali timovi, a u Medulinu ih je bilo 12, iskoristili su ovu fazu da kombinuju, provere snage i potraže najbolju postavu - istakao je Marić.

Trener Vojvodine posebno je istakao sledeće:
- Pošto smo došli da igramo, da koristimo što više loptu, onda smo imali sreću da nas je vreme poslužilo. U početku nije bilo obećavajuće, ali je već posle par dana sve bilo na svom mestu. Imali smo i odlične terene i tek pred kraj, kada je u Medulin stiglo zaista mnogo ekipa, podloga nije mogla tako brzo da se oporavi za redovan trenažni proces - rekao je Marić.

Rezultati u Istri
Crveno-beli su u Istri pobedili: Pulu 3:0 (Čović dva i Vukelja), Međimurje 2:0 (Čović dva), Pečuj 2:1 (Petković i Vukelja), Naftu 1:0 (Đurović), Rapid (Beč) 2:1 (Đurić dva) i Makedoniju "Đorče Petrov" 1:0 (Pekarić), igrali nerešeno s Mariborom 2:2 (Kačar i Vukelja) i izgubili od Slavena Belupo 0:2.

Meč, pa svadba

Fudbaleri Vojvodine generalnu proveru pred meč 18. kola na beogradskoj Banjici imaće u Temerinu. Sutra će ih ugostiti republički ligaš Sloga. Dan kasnije fudbaleri Vojvodine biće gosti na svadbi kod klupskog drugara Saše Dobrića.

Zoran Marić podseća da su kandidati za prvi tim odigrali čak dve utakmice više od planiranog.
- To je dobro iz razloga što su svi imali šansu da pokažu šta i koliko mogu. U proseku je svaki igrač odigrao po tri cele utakmice. Sve to bilo mi je dovoljno da otklonim nedoumice, kojih zapravo i nije bilo mnogo. takođe, uverio sam se u mogućnost dvojice novajlija. Golman kahriman je pokazao da poseduje zavidan kvalitet i ovim što je pokazao izborio se za startnu prednost nad konkurentima. Petković je pravi potencijal koji treba da radi, uči i koristi svaku ukazanu šansu. Tokom proleća sigurno će ih dobijati - nagovestio je Marić.

Poslovično oprezan kada treba da hvali, Marić je, ipak, izdvojio jedno ime.
- Reč je o Gojku Kačaru. Ovaj momak me je uverio da poseduje više kvaliteta u svakom pogledu nego što sam stekao utisak na osnovu jesenje polusezone. Ovim što je pokazao u Istri obezbedio je mesto među jedanaestoricom igrača. No, to je samo startna prednost koja mu, kao ni ostalima, ne garantuje kontinuitet. Svaki igrač iz nedeelje u nedelju mora da se dokazuje i potvrđuje - upozorio je Marić. Nijedan igrač nije ga posebno izneverio, niti razočarao. Ipak, postoje kolektivne zamerke na račun čuvanja lopte.
- Relativno brzo gubimo loptu kada je u našim gogama. To se n dešava zbog eventualnog pomanjkanja tehnike, već je plod pogrešne procene u datom trenutku. Ipak je naša ekipa neiskusna, a vremenom i s većim brojem odigranih utakmica i taj elemnt očekujem da popravimo - naglasio je trener Novosađana.

Uprkos odlascima Stepanova i Todića Marić je istakao da ima tim od kojeg očekuje da i na proleće bude na nivou jesenjih izdanja.
- Još uvek računam s mogućnošću da nas napusti Vukelja. Ukoliko se to dogodi, neće biti isto kao do sada, ali je zato Čović pokazao da može da bude vrlo koristan u špicu, jer lako daje golove. Ono na čemu smo posebno dobili su prekidi. nekoliko golova postigli smo iz kornera, skraćenih kornera i slobodnih udaraca, što nas jesenas nije krasilo. Pored svega, imao sam na okupu grupu mirnih igrača iz koje niko bilo kakvim ekscesom nije iskočio. Krasi nas odlična atmosfera i to je razlog više da budemo umereni optimisti. Ipak, svaka priča može da padne u vodu kada počne prvenstvo. Igre za bodove, naročito u ligi iz koje će ispasti sedam timova, biće nešto sasvim drugo - upozorio je Zoran Marić.

Sava Savić
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

NAJAVA...

Sutra se igra poslednja pripremna utakmica u Gospodjincima, sa FK Slogom iz Temerina,pocetak u 14h :!:
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Sa Slogom iz Temerina u Gospodjincima :?:
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Post od ogi »

podbara napisao:Sa Slogom iz Temerina u Gospodjincima :?:
*ebe lud zbunjenog a :lol:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
BondNS
Postovi: 189
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:32 pm
Lokacija: 10 minuta od stadiona

Post od BondNS »

Mislim da susret dva rivala podjednakog kvaliteta i treba da se igra na neutralnom terenu :twisted: :twisted: :twisted:
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Iako se igralo po teskom vremenu,teren nakvasen,nasi igraci su bili superiorniji nad slabasnom ekipom iz Temerina,videlo se da su noge teske od priprema ali se igralo sa dosta pasova i bilo je lepo za oko,i svi koji su bili na stadionu nisu zazalili dolaska i smrzavanja.

>>>>Ovako bi otprilike trebao da zvuci izvestaj sa ove utakmice,ALI....UTAKMICE NIJE BILO!!!!!!!!!

Po dolasku u Gospodjince,bacamo pogled kroz baste i vidimo da se na terenu niko ne zagreva,odmah se rodila sumnja da se utakmica ipak igra u Temerinu,medjutim,jedan telefonski poziv je resio i tu dilemu...UTAKMICA JE OTKAZANA jutros u 10h...
Elem,sad kad nas je vec 70tak navijaca stiglo u ovo mirno i pitomo selo,red je i da "оverimo" kafanu u blizini terena, sto i ucinismo po veoma pristupacnim cenama,tako da su svi bili veseli i utakmica je brzo otisla u zaborav,eto....A u kafani,... ko na stadionu atmosfera...
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Najava br.2

Odgođen meč Sloga – Vojvodina

Fudbaleri temerinske Sloge i novosadslke Vojvodine juče nisu odigrali kontrolnu utakmicu kako je bilo najavljeno. Meč koji je prvo trebao da se igra u Temerinu, a potom je premešten u Gospođince, nije odigran u dogovoru predstavnika dva kluba.
Ipak, predstavnici republičkog ligaša Sloge i superligaša Vojvodine dogovorili su se da snage odemere u utorak u Temerinu od 14 časova.
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Kakav skandal! Po onakvom vremenu ne obavestiti navijace da je utakmica otkazana je ravno bezobrazluku bez presedana. Sa tri poslate sms poruke 90 posto navijaca bi bilo obavesteno da od meca nema nista ali ko u iz uprave misli o njima?
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Post od ogi »

Po meni je veca bruka to sto generalnu probu imamo sa nekom Slogom i to u Gospodinjcima :shock: Na sta smo mi spali....
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Zaključana tema