Pripremne utakmice - prolecni deo sezone 2005/06

Zaključana tema
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Moracu da Vas sve razocaram,jer doticni Milan Djuricic nije nas Djumi. Ovo je bivsi trener fk osijek(ko ne veruje,nek proveri na google-u),a bas sam pre dva dana razgovarao sa nasim Djumijem i trenutno je bez angazmana,pise rad za profi licencu i ceka odgovor od jednog kluba iz inostranstva i pita sta se desava na forumu...Uglavnom,to je to.Kad popravi kompjuter,Djumi ce vam svima to i potvrditi..
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Post od ogi »

Dejan napisao:Slika

Nisam znao za ovu vest...
Srecno :!:
Ne bih rekao da je ovo Djumi na slici :wink:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

ogi napisao:
Dejan napisao:Slika

Nisam znao za ovu vest...
Srecno :!:
Ne bih rekao da je ovo Djumi na slici :wink:
Ovo je samo neuspeli klon...
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

11SLAVEN B.18 3 6 9 20 31
Rec je o klubu osnovanom 1912.Ove sezone su dosta losi u prvenstvu imaju najlosiju odbranu u ligi.Glavna zvezda tima im je napadac Mario Dodik povremeni reprezentativac bih!

Iako ce biti dosta izmena na utakmici ocekujem neku ubedljiviju pobedu i da nastavimo sa dobrim utakmicama koje ce nadam se uliti potrebno samopouzdanje mladim igracima pred start drugog dela prvenstva!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Dejan napisao:
Posle kornera novajlije Petkovića u petom minutu, Kačar je bio najviši u skoku i glavom matirao Murka - 1:0..
Prosto ne mogu da verujem da smo konacno postigli gol posle kornera!
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Post od ogi »

Da li smo danas (subota) igrali sa Slavenom Belupom?
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Igramo danas (nedelja),mislim u 15 h
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

podbara napisao:
Dejan napisao:
Posle kornera novajlije Petkovića u petom minutu, Kačar je bio najviši u skoku i glavom matirao Murka - 1:0..
Prosto ne mogu da verujem da smo konacno postigli gol posle kornera!
Nije me iznenadio gol Kačara, postignut glavom.Dečko ima odličan odraz i skok, valjda je sada doradio tehniku i sam udarac glavom, pa se nadam da će biti još sličnih golova i u prvenstvenim utakmicama.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Izgubili smo od Slaven Belupa 2-0
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

POREČ: Sportski centar “Zelena laguna”. Gledalaca 50, Sudija: Palačko (Poreč). Strelci: Bošnjak u 75. i Bodružić u 82. minutu.
SLAVEN BELUPO: Nikolovski, Kurilić, Radeljić, Bodružić, Božac, Musa, Dudaković, Mumlek, Dodik, Pejić, Podrugač. Igrali su još: Vrućina, Bošnjak, Jambrožić i Karabogdan.
VOJVODINA: Kahriman, Mandić, Nastić, Šušak, Stošić, Kizito, Dobrić, Milutinović, Kačar, Vukelja, Čović. Igrali su još: Krasić, Kovačević, Đurović, Pavlović, Vukobratović, Tadić, Đurić, Petković i Despotović.

Fudbaleri Vojvodine pretrpeli su prvi poraz na pripemama u Istri. Novosađani su odigrali meč u Poreču, a izgubili su od Slavena Belupo - 0:2 (0:0).
U prvom poluvremenu, iako bez povređenih Jovanovića i Pekarića i bolesnog Buača, Vojvodina je bila ravnopravan, pa čak i bolji rival od hravtskog tima. U nastavku, kada su na teren ušli mlađi igrači, Slaven Belupo je dominirao. Golovi su pali u poslednjih petnaestak minuta, a došli su posle grešaka u odbrani što je bila karakteristika i na prethodnim mečevima kada je crveno-beli bedem popuštao.
Ipak, meč sa Slavenom apsolutno je poslužio treneru Zoranu Mariću da otkloni još neke neodumice u vezi s prvom postavom. Vojvodina će poslednji meč odigrati u sredu s Makedonijom, a već u četvrtak (dan ranije naspram planiranog termina), krenuće za Novi Sad.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

A ja se vec bio zabrinuo da nesto nije u redu.... sve pobedjujemo..... :lol:
Slika
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Vojvodina - Rapid (Beč)

Došlo je do nove promene rasporeda odigravanja utakmica Novosađana u Istri. Vojvodina je prihvatila predlog bečkog Rapida da mladi timovi dva kluba danas odmere snage od 19 časova. To znači da će rivali suprodstaviti timove sastavljene od devetnaestogodišnjaka. Sutra će Vojvodina prema ranijem dogovoru igrati s Makedonijom od 15 časova, a poslednju proveru pred prvenstveni duel s Radom, crveno-beli zakazali su za nedelju u Temerinu, s republičkim ligašem Slogom.

Mogli smo nekog jaceg da nadjemo za "generalnu probu"!!!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Stara Garda napisao: Mogli smo nekog jaceg da nadjemo za "generalnu probu"!!!
Sve mi ovolichi na mazanje ochiju a onda kad krene prvenstvo balon se odjedared izduva.

I onda kad na jedvite jade izvuchemo opstanak doci ce Cvetko da nam objasni kako je to veliki uspeh...
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Vojvodina - Rapid 2:1 (1:1)


MEDULIN: Sportski centar “Belvedere”, sudija: Bezelj (Pula), gledalaca 50. Strelci: Đurić u 42. i 49. za Vojvodinu, a Mesner u 1. minutu za Rapid.
VOJVODINA: Brkić, Šušak, Krasić, Žurić :?: , Petković, Pavlović, Kovačević, Vukobratović, Đurović, Tadić, Čović.
RAPID: Uzun, Mecnik, Merjah, Rajnejer, Paniu, Mendoza, Keler, Mesner, Prokopič, Mehić, Zvarc. Igrali su još: Mercič, Kajhan i Krankl.


Vojvodina seriju utakmica u Istri završava sutra. U 15 časova najbolji sastav odmeriće snage s Makedonijom “Đorče Petrov” iz Skoplja.
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Post od Brane »

Makedonijom “Đorče Petrov”
Ko su ovi?
Zaključana tema