Pripremne utakmice - prolecni deo sezone 2005/06

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Go west
Postovi: 203
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 5:50 pm
Lokacija: Novi Sad Stari Grad

Post od Go west »

ogi napisao:Po meni je veca bruka to sto generalnu probu imamo sa nekom Slogom i to u Gospodinjcima :shock: Na sta smo mi spali....
Greška,bruka je što uopšte nemamo generalnu probu jer je utakmica sa Slogom po drugi put odložena. :roll:
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Go west napisao:
ogi napisao:Po meni je veca bruka to sto generalnu probu imamo sa nekom Slogom i to u Gospodinjcima :shock: Na sta smo mi spali....
Greška,bruka je što uopšte nemamo generalnu probu jer je utakmica sa Slogom po drugi put odložena. :roll:
!!!!! Kakav skandal!!!
van der iV a.k.a Totti
Postovi: 635
Pridružio se: Ned Jan 23, 2005 11:04 am
Lokacija: Point Place

Post od van der iV a.k.a Totti »

Nisam se dugo javljao,a mislim i da nisam mnogo propustio.Jednostavno otkad je Djumi otisao,izgubio se svaki smisao foruma,a o njegovom uticaju na upravu i trenere da ne pricam.Prilog u dokaz tome je iseljavanje foruma sa ``zvanicnog``sajta i na neki nacim obelezavanje nas kao nekih ``samovoljnih ludaka`` koji stalno protestuju iako klubu ide``odlicno``.Saulu i Marica ocigledno ne interesuju navijaci i zaista mislim da je odlazak Djumija nesto najgore sto se desilo nama navijacima i nasem forumu.Mi igramo ``bolje``jer igramo verovatno 3 za 3 i to je to(videcemo sta ce biti u subotu).Ali ne treba zaboraviti da smo ispali od Crvene Stjene u kupu pod vodstvom gore pomenutih i doziveli najvecu blamazu u zadnjih 10,a mozda i vise,godina!!!
Ovo sa ovim Temerinom ne treba ni komentarisati.Ono sto mene brine je sto Vukelja i Marko nikako da odu.Niko drugi i ne moze igrati,jer su oni privatni igraci.Bojim se samo da ne zavrse karijeru u klubu koji im je ``najdrazi i za koga navijaju od detinjstva``Pozdrav!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Zaključana tema