Arkadija kup: Vojvodina-Štutgart (Am.)

Minja
Administrator
Postovi: 1899
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

Arkadija kup: Vojvodina-Štutgart (Am.)

Post od Minja »

U utorak, 01.02.2005. na programu je peta utakmica na pripremama u Turskoj. Protivnik je Štutgart amateri, trećeligaš iz Nemačke.

:D
Poslednja izmena od Minja u Uto Feb 01, 2005 3:37 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Arkadija kup [Vojvodina - Štutgart amateri 01.02.05]

Post od Voja »

Minja napisao:U nedelju, 01.02.2005.
To se u turskoj dani drugacije broje,ili se pak previse pilo za vikend!? :lol:
PRIJATELJ

PRIPREME

Post od PRIJATELJ »

Ovo je vec velika blamaza.Ocekujemo od trenera objasnjenje za ,,veliku igru" protiv Nemackog treceligasa i odigranih 0-0.(jos smo izgubili na penale).Treneru mislim da nemozete docekati peto kolo u Vosi.Pozdrav.
:)
Postovi: 568
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:43 pm
Lokacija: Na zapadu

Re: PRIPREME

Post od :) »

PRIJATELJ napisao:Treneru mislim da nemozete docekati peto kolo u Vosi.
Pa i da je tako sigurno nije do njega. Sta da covek uopste ne komunicira sa nama na ovaj nacin, posle ovakvih vesti verovatno bi vec uz Uprava napolje vikali i Djuricicu odlazi, ovako bar znamo da covek ima najbolje namere a samim tim i pravog krivca za ovakvo stanje, upravu. Vesti iz turske su izuzetno sramotne, pogotovo ova o hotelu i nazalost pocinjem da postajem pesimista sto se tice prvenstva, daj Boze da gresim. Gospodine Djuricicu verujem da i dalje imate veliku podrsku svih dobronamernih navijaca, al imao je i Bane Smiljanic, cak i kad je smenjen, ni dan danas ne znam razlog za takav potez znate vec koga...
Poslednja izmena od :) u Uto Feb 01, 2005 11:53 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
uvek sa vama

Post od uvek sa vama »

pa dobro, sta sad, ipak mi igramo sa 3 spica,i gola nismo videli zadnje 3 utakmice, ali zato igramo sve bolje i bolje...
neko je ovde lud sigurno,a to nisam ja
ili su se mozda uplasili imena protivnika, jer ipak je to Studgart, pa su im se odsekle noge, jer isto tako kontam da Zvezda dodje u Novi Sad sa pionirima da bi mi valjda izvukli remi

ma to je jedno ludilo.....dalje znate :)
BondNS
Postovi: 189
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:32 pm
Lokacija: 10 minuta od stadiona

Post od BondNS »

Tri špica? Ja ne vidim tri špica. Aaaaaa, misliš Marko Jovanović?
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
PRIJATELJ

Post od PRIJATELJ »

Ljudi moji,mogu da razumem nas ovde koji pljujemo po Marku Jovanovicu,covek nije bolje ni zasluzio.Sami smo svedoci njegove igre ali ne mogu da razumem ljude iz kluba i trenera.Navodno klub hoce da ga proda negde a trener ga je tako lepo ,,ishvalio" u stampi da bi i oni naj gluplji odustali.Bas su sinhronizovani uprava i trener.Ili trener unapred pravi alibi i pocinje da krivicu svaljuje pojedinacno na igrace.Pa gde mu je Maslic,njegovo pojacanje.Povredio se.I dalje stojim kod one svoje tvrdnje da Maslic nece odigrati sedam utakmica u prolecnom delu jer je sklon povredama a Popovic ciji je tata platio Miki Radosavu da ga ugura u Vosu i to svi znaju tri utakmice.Opklada stoji i odnosi se i na trenera. Sta je sa Kizitom,danas je trebao stici po njihovoj prici?
Djumi

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Marko Jovanovic je vec napustio pripreme i otisao u Koreju!Nikada nista ruzno u novinama nisam rekao za njega.Ako je nesto izaslo to je problem onoga koji se predstavio u moje ime.
Takodje nikada ne trazim alibi za sebe i ovi rezultati su produkt sadasnjeg stanja naseg tima.Ako si mislio da Ja imam carobni stapic onda je problem Tvoj a ne Moj.
Djumi

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Prijatelju moj! Koliko ja znam Vojvodina je u prvom delu prvenstva igrala mnogo sramnije utakmice posebno u Novom Sadu.Ako je sramota izgubiti od Torpeda iz Moskve u 90 minutu iz cistog ofsajda ili od sampiona Bugarske posle zaista dobre igre, sta je onda igrati nereseno u Novom Sadu sa Hajdukom iz Kule i Beograda?
Vosa zaista ima problem sa realizacijom ali Maslic je nas najbolji strelac u dosadasnjem delu priprema.Suvise si kritican prma decku koji ima 20 godina,zar nemislis da ima igraca prema kojima treba da budes kriticniji?
Za njega mislim da ce ova polusezona biti adaptacija na Prvu ligu.Ako odigra 7 utakmica to je dobro.
PRIJATELJ

ODGOVOR

Post od PRIJATELJ »

Treneru, da imate carobni stapic verovatno bi glumili u onoj seriji na pinku o vesticama ili bi bio vec daleko od ove nase vukojebine.Sve ovo sto ja pisem nije upereno protiv Vas kao coveka vec protiv Vas kao trenera.O vasem dosadasnjem radu u Vosi govore trenutni rezultati a ja kao navijac sam razocaran.Posto sam i ja jedan od onih sa zapada,kako stvari stoje,tesko da cu vam aplaudirati u prvenstvu.Daj boze da gresim.Jos jednom ponavljam-nista licno.Pozdrav.
Djumi

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Popovic je dosao na preporuku coveka koji je igrao u sampionskom timu Vojvodine.Ja sam uvazio misljenje Mike Radosava a dali je neko uzeo novac za to veruj mi da me ne interesuje jer Ja nisam Policajac.Ako me pitas dali ce igrati,odgovoricu ti vrlo tesko.
Kizito treba da stigne danas u Srbiju i nastavi put Antalije.
Djumi

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Verujem da nemas nista licno protv mene i rezultati koji su do sada bili nemogu biti rezultat dosadasnjeg rada je smo mi u pripremnom periodu.Naravno da sam Ja kao trener Vojvodine odgovoran za njih.
İgra Vojvodine je model koji treba da se utrenira a takmicenje ce biti kriterijum vrednosti.Sto se tice Pinka veruj mi da ga ne gledam!!!
Djumi

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Do sada smo İgrali u sistemu 4 4 2.Tek kad se uigramo mozemo preci na sistem 4 3 3.
Protiv Stutgarta smo bili mnogo nervozni opet promasili dosta izglednih prilika a crvene kartone su dobili Belic i Govedarica(u drugom poluvremenu).
Morate znati jednu stvar da Mi igramo sa 15 igraca a svi ostali sa 22.
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Sa ovim sto ste izjavili u vezi "Pinka" dobili ste kod mene jos jedan plus. Sa druge strane, minus zbog toga sto na poslednje cetiri utakmice nismo postigli gol (Obolon, Torpedo, Lokomotiva, Stutgart (A)). Ja i dalje stojim iza onoga sto sam rekao: da me interesuju samo rezultati u domacem prvenstvu, a za pripremne utakmice sve osim nekog katastrofalnog poraza mogu da prihvatim, i ne pogadja me puno. Opet, razumem onog koji ne moze da prihvati da Vosa odigra nereseno protiv nemackog treceligasa, koji u sufiksu svog imena ima A (amaterski). Nadam se da cete uspeti da slozite kockice do pocetka prvenstva, jer je to i u Vasem i u nasem interesu.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Milan Djuricic

Post od Voja »

Djumi napisao:Marko Jovanovic je vec napustio pripreme i otisao u Koreju!
Sa koliko igraca se planirate vratiti nazad?
Da li ovaj gore iznesen podatak znaci,da su pripremne utakmice igrali igraci koji treba da se prodaju?
Ako se Marko vrati iz Koreje,jel opet ima zagarantovano mesto,dok ne ode npr. u Japan?
Zaključana tema