Arkadija kup: Vojvodina-Štutgart (Am.)

Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

ZA TRENERA

Post od Stara Garda »

Gospodine Djuricicu, ne shvatam zasto se vi osecate prozvanim od strane nas ovde prisutnih na forumu?!
Vi radite svoj posao kako radite, ponavljam, VAS CEKA PROLECE u kom ce vladati apatija i besparica, nezadovoljstvo igraca zbog neizmirenih obaveza, gnevni navijaci (ako rezultata ne bude).... sve u svemu, bice Vam tesko, i ako ste dovoljno hrabri, a vidim da jeste samim tim sto ste preuzeli Vojvodinu u ovom stanju, i samim tim sto ste spremni da se suocite sa nama ovde na forumu, ja u ime cele navijacke grupe STARA GARDA Vam zelim srecu. Napravite neki rezultat, i svi cemo Vas slaviti i dizati u nebesa.
Vi niste problem, problem su oni koji vode klub iz svojih licnih interesa a ne zbog ljubavi prema njemu, ljudi kojima rezultati nisu u prvom planu, ljudi koji su tu da se ocesu o klub kad se proda neki igrac, da nagovore nekog juniora da su bas oni pravi izbor za njega u vidu menadzera, itd.
Navijaci koji se ovde javljaju Vama na forum su samo GLAS svojih grupa kojima pripadaju, Firmi, Red firmu i Staroj gardi, mi smo ti koji pate sto Vojvodina je samo ime, a VISE NIJE klub sa rejtingom, klub od koga se PRVOLIGASKI KLUBOVI plase, klub sa tradicijom...
Mi smo ti koji su u stanju da predju par stotina kilometara da bi gledali fudbal, rizikovali maltretiranje policije u svakom gradu, zatvaranje, batinanje, trosili svoj mukom zaradjeni ili dobijeni novac od roditelja, po svim vremenskim uslovima,zarad jedne VOJVODINE KOJE VISE NEMA, koja ne igra fudbal, koja se plasi jedne Zete, Javora, Hajduk Lemica, alo, pa gde je tu logika?
Sto ljudi, a i ja sa njima, postavljaju provokativna pitanja Vama?
Pa Vi ste prijatelj direktora,vi ste jedina osoba u klubu koja je stala ispred navijaca i rekla da pita sta nas interesuje, Vi niste zaduzeni za to!!!!Nek izadju iz senke ti ljudi koji su Vas doveli, da se napravi taj SABOR, da dodju ljudi koji ce uloziti SVOJ novac u spas najstarijeg prvoligasa, kluba sa tradicijom, da se podvuce crta i vidi ko je dosad radio za dobro kluba a ko ne, vreme je za NOVU VOJVODINU koja ce biti SERVIS I KLUB SVIH NAVIJACA VOJVODINE, a ne mesetara i lovaca u mutnom, slatkorecivih ljudi.
POZIVAM sve da napravimo sastanak svih navijackih grupa, ili barem vodja, sa Vama, igrackim kadrom, i rukovodstvom po Vasem povratku iz Antalije, da znamo na cemu smo i sta da ocekujemo od prolecnog dela, da se ne zanosimo...

SHVATITE JEDNO, VI STE TU ZBOG NAS A NE MI ZBOG VAS,VOJVODINA JE CAST, ALI I OBAVEZA!!!!!

iZVINJAVAM SE SVIMA NA DUZINI POSTA, PISANO JE U JEDNOM DAHU
Djumi

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Ne osecam se prozvanim ni najmanje.Znam da vi svi zivite za Vosu i da vas brine situacija u klubu.Konacno ja sam se prijavio na forum zbog toga sto znam da cete mi Vi reci pravo stanje u klubu.Ali zar mislite da mene ne brine.Pa moja deca zive od fudbala.
Sto se tice sastanka sa navijackim grupama Vose,ja cu uvek biti za to i u pobedama i u porazima.Nemojte od mene da trazite da ja dovodim upravu na sastanke.
Kao trener sam uvek dobijao lose situacije i pravio prave stvari.Gotovo uvek sam se vracao tamo gde sam radio.Nadam se samo da necu morati da odem,da bih se ponovo vratio.
Gost

Post od Gost »

Hello guys

I'm fan of Lokomotiv Plovdiv from Bulgaria and I am trying to understand the final result between FK Vojvodina and Stutgart in Antalia. 10x
Minja
Administrator
Postovi: 1900
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

Result

Post od Minja »

Vojvodina 0 : 0 Stuttgart

Stuttgart won on penalties

http://www.fcvojvodina.co.yu/forum/viewtopic.php?t=9
Gost

Post od Gost »

Thanks and wish you success in the season :)
ns

za Bugara

Post od ns »

Anonymous napisao:Hello guys

I'm fan of Lokomotiv Plovdiv from Bulgaria and I am trying to understand the final result between FK Vojvodina and Stutgart in Antalia. 10x
8) Ako se javis ponovo imam pitanje za tebe. Sto pises na engleskom, a ne na bugarskom kad se odlicno razumemo :?:
Zaključana tema