Vojvodina-Srem (SM)

Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Vojvodina-Srem (SM)

Post od Djumi »

U Sredu 27 jula igramo novu utakmicu u sklopu pripremnog perioda sa drugoligasem iz Sr. Mitrovice.Utakmica pocinje u 18 casova i igra se na gradskom stadionu :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Jedva cekam, bio sam na utakmici sa Zeljom, pa da vidim koliko smo napredovali u igri od onda. Djumi, nadam se leprsavoj igri sa puno golova :wink:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Pozdrav za sve Firmase sada sam stigao iz Bugarske sa odmora na brzinu sam citao postove...
Da li ce biti tog prenosa uzivo?
Zeleo bih da pohvalim ekipu i trenera za dobre pripremne rezultate samo tako nastavite!
Srecno nam bilo :!:
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

0-1

Post od Владика »

Pukli smo jedan nula. Igra i zalaganje katstrofa. Najgore partije Mandica i Lazarevica od kad ih ja gledam. Srem je mogao da da 5 komada dok smo mi imali jedan zicer koji je promasio Milutinovic! Sve u svemu katastrofa. Mec je odigran pred oko 150 ravnudusnih navijaca.
Debitovao je Drakulic(nekih 20 minuta), izuzetno je visok i jak ali je zato spor. Pokazao je veliku zelju i imao je par lepih poteza. U drugom poluvremenu usao je igrac sa brojem 2, da li neko zna ko je on?
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Teska bruka! Ko je bio - sve je video, ko nije - blago njemu. Odbrana je odigrala katastrofalno, a cinjenica da su nam igraci Srema tri puta izlazili sami pred golmana dovoljno govori. Valjda ce Kacar, Pavlovic i Dundjerski malo popuniti te rupe u ekipi, ali ako ovako igramo 10 dana pred pocetak prvenstva, stvarno ne znam cemu da se nadam, sem mozda Bozjoj milosti...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Dobro je što nisam stigao da dođem na Stadion. Ne znam kako bih to preživeo na ovoj vrućini.
Mislim da odsustvo Pekarića u odbrani ne možemo nikako nadoknaditi, osim teškom srećom, tj da protivnik ne napada na naš gol.Mamika hvata me panika.
Da li nam je uprava celo leto na GO?Kad se vraćaju s mora?Za Čačak il kasnije-u septembru?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Evo sada sam stigao kuci posle ove bruke koja se desila na nasem Gradskom stadionu.Sta reci o utakmici nego da nam je Srem odrzao cas fudbala.Nas tim bezvoljan,bez ideje i motiva da nesto pruzi vise od onoga sto je prikazao.Mogu da razumem da im je bilo tesko posle treninga koji smo obavili jutros ali nemogu da razumem odnos prema igri.Mislim da sem Stepanova niko nije pruzio ni 40% svojih mogucnosti i da nam predstoji finalizacija za ovih 10 dana koliko je ostalo do pocetka prvenstva.Sastav koji je poceo utakmicu:Todic,Mandic,Lazarevic,Stepanov,Djuric,Kovacevic,Vukobratovic,Dobric,Milutinovic,Buac,Jovanovic.
U igru su ulazili Vitas (bio na probi br.2)Popovic,Milosavljevic,Despotovic,Vukelja,Drakulic.
Ako me pitate dali brinem zbog ovog rezultata recicu Vam isto sto sam rekao i posle Gradiske:Rezultat nije u prvom planu ali me jedino brine to sto mnogo nasih igraca ne trenira sa nama a treba da igra u prvenstvu.
Pavlovic,Kacar,Dundjerski,Kizito(ako dodje),Pekaric.Mislim da cemo dovesti jednog proverenog prvoligaskog igraca koji je inace moja velika zelja.Ocekujem da u ponedeljak potpise ugovor sa Vosom.
Vec u subotu igramo sa Jedinstvom iz Uba generalnu probu pred pocetak prvenstva sa pocetkom u 18 casova. :oops: :oops: :oops:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
BondNS
Postovi: 189
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:32 pm
Lokacija: 10 minuta od stadiona

Re: 0-1

Post od BondNS »

podbara napisao:izuzetno je visok i jak ali je zato spor
Po ovom opisu rekao bih da se Mulina vratio u Vojvodinu
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Drakulic kad se spremi fizicki ce biti veliko pojacanje za Vosu :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Kakva je situacija sa Vukeljinom povredom i da li ce biti upotpunosti spreman za start prvenstva?
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Red Firm napisao:Kakva je situacija sa Vukeljinom povredom i da li ce biti upotpunosti spreman za start prvenstva?
Vukelja nece biti spreman za pocetak prvenstva ali ce poceti da igra pa dokle bude mogao :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Nasty boy
Postovi: 39
Pridružio se: Ned Jul 03, 2005 1:58 pm
Lokacija: bio svuda, vido svasta,a sve zbog Vose!!!
Kontakt:

Post od Nasty boy »

Jel Vitas zadovoljio,koliko ima godina?
Ako se dobro secam on je zadnjih nekoliko sezona bio najbolji strelac druge lige i proslu sezonu je igrao u Macvi.
Ja sam japi Slika,a ti?
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Nije to taj Vitas.Ovaj je prosle godine igrao za Sileks iz Kratova i igra na poziciji Centralnog beka :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Ko se seca Seada Halilagica, e Vitas je original on(jedino ne znam da li i ovaj pise deciju poeziju)! Citiracu mog druga Voju, kada sam mu javio rezultat on je samo rekao -Bolje je sto smo izgubili da se klinci ne vinu u nebo pred prvenstvo-. Ovakve oscilacije su sasvim ocekivane u pripremnom periodu pogotovo kada veci deo tima cine deca od 17 ili 18 godina. Danas me je najvise iznervirao Miliosavljevic! Sto se gura na svaku loptu kada vidi da ge ne ide!
p.s. Publiku je uveseljavo spiker koji eto ne zna ni koje Milan Stepanov. Masa ga je toliko zezala da je odustao da cita zamene. Interesantno radi na stadionu Vojvodine kao spiker a ne zna kako izgleda kapiten tima. Interesanto! :evil:
Korisnikov avatar
Novon
Postovi: 52
Pridružio se: Pon Jul 11, 2005 7:00 am
Lokacija: Istocna tribina

Post od Novon »

Da, oficijelni spiker na stadionu, se pravdao greškom u zapisniku, a ne prepoznaje kapitena, pa onda rece da igra Bauc, umesto Buac, i na negodovanje publike on jos ima hrabrosti da izadje iz svoje kucice i da na deo publike saspe "drvlje i kamenje". Imao je jos "bisera", ne mogu ih se svih ni setiti. Ovo je ujedno i apel direktoru da uzme metlu u ruke i rastera iz kluba one koji svoj posao ne rade kako treba...
Zaključana tema