Modrica-Vojvodina 0:1

Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Modrica-Vojvodina 0:1

Post od Владика »

Prvo poluvreme je zavrseno bez golova. U drugom poluvremenu gol odluke je dao a ko drugi nego Maradona Marko Jovanovic! Ceo turnir je prosao u totalnoj dominaciji crveno-belih iz Novog Sada pa zato i ne cudi sto su sve nagrade za igrace pripale njima- Todic je bio najbolji golman, Marko Jovanovic najbolji strelac turnira dok je Savo Kovacevic proglasen za najboljeg mladog fubalera.
Sve cestitke strucnom stabu i igracima na prvom uspehu u novoj sezoni!!
Poslednja izmena od Владика u Čet Avg 04, 2005 3:23 am, izmenjeno 1 put ukupno.
PRIJATELJ
Postovi: 286
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:08 am
Lokacija: svugde

PRIJATELJ

Post od PRIJATELJ »

Bravo momci.Napokon,posle godinu dana rezultat vredan paznje.Sad treba nastaviti sa pobedama a valjda ce nase vajno rukovodstvo znati bar malo ceniti trud i rezultat i isplatiti nesto dugovanja igracima i strucnom stabu.U zdravlje.
Voki82
Postovi: 27
Pridružio se: Pon Jul 11, 2005 10:58 pm

Post od Voki82 »

Moze li neko da opise tog S.Kovacevica ?Pozicija ,godiste ,karakteristike i stil igre(ovo me posebno zanima) ?Isto tako igra li za neku nacionalnu selekciju ,kadetsku ili tako nesto ?!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: PRIJATELJ

Post od Владика »

PRIJATELJ napisao:Bravo momci.Napokon,posle godinu dana rezultat vredan paznje.Sad treba nastaviti sa pobedama a valjda ce nase vajno rukovodstvo znati bar malo ceniti trud i rezultat i isplatiti nesto dugovanja igracima i strucnom stabu.U zdravlje.
Ova ti valja!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Pridružujem se čestitkama.
Dve vezane pobede u gostima zaslužuju neku bolju premiju.Nadam se da rukovodstvo u NS nije samo spavalo za vikend :cry: .Bio bi red da je spremilo neke pare za trofej. :o
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Mogu samo da cestitam,inace sam bez euforije,jer pobede se ono sto se ocekuje od Vose,kao i sto se golovi ocekuju od Maradone.... samo tako nastavite!!!!! :wink:
Slika
PRIJATELJ
Postovi: 286
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:08 am
Lokacija: svugde

PRIJATELJ

Post od PRIJATELJ »

Ne bi da prejudiciram,ali po mojim izvorima nesto para ima u klubu.Nadam se da ce zavrsiti ipak u dzepovima igraca i strucnog staba i to uskoro.Nadam se da je ,,sledeca nedelja"stigla.U zdravlje.
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Evo stigosmo iz Gradiske pa da Vam ukratko prenesem utiske sa utakmice.poceli smo u sastavu:Todic,Mandic,Lazarevic,Stepanov,Pekaric,Milutinovic,Kovacevic,Dobric,Milosavljevic,Buac,Jovanovic.
Prvo poluvreme smo odigrali nesto slabije (pola sata) tako da je Modrica imala inicijativu ali bez sansi za gol.Pred kraj poluvremena igramo nesto bolje i Buac i Jovanovic imaju zrele prilike(posebno Buac) ali ne postizu gol.Drugo poluvreme imamo inicijativu a Modrica pokusava iz kontra napada da postigne gol.Moram da kazem da su nam sudije ponistile regularan gol(kao i juce) u prvom poluvremenu(Milutinovic).U 80 minutu M.Jovanovic postize retko vidjen gol iz sl.udarca i donosi pobedu Vosi.veoma je vazno reci da nismo vec trecu utakmicu za redom primili gol.Nazalost moram da kazem da se Pekaric povredio(koleno) i da nece sigurno igrati prvo kolo prvenstva.U igru su ulazili Djuric,Despotovic,Vukobratovic,Vukelja.
Todic je proglasen za najboljeg golmana turnira,Jovanovic je najbolji strelac a Savo kovacevic je najperspektivniji mladi igrac.Odmah po zavrsetku turnira smo krenuli kuci i evo me za kompom.
p.s.Kovacevic je iz omladinaca Vojvodine i 1988 je godiste.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
slavko
Postovi: 174
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 4:34 pm
Lokacija: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Post od slavko »

Ajd sad ja malo da budem debilan. Hocemo li opstati u ligi? :?
Voso,Voso,stara damo,ko su tramvaj klubovi da te gledaju popreko samo?
Djordje
Postovi: 19
Pridružio se: Uto Jul 19, 2005 8:30 am

Post od Djordje »

Bravo Djumi, bravo momci. Ma koliko M. Jovanovic bio izlozen kritici navijaca covek postize golove,a to je, slozicete se, najvaznije. Jos jednom bravo za celu ekipu.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Evo mene nazad sa godishnjeg u Mexicu, uragani duvashe ali me ne oduvashe, shta je malo vetra za ovakvoga junaka! :P

Chestitke za lepe rezultate na pripremama, ali samo da podsetim da (kao i proshle godine) rezultati su vazhni samo u zvanichnim utakmicama. Lepo je kad se pobedi, ali ovo se ipak ne broji.

Nadam se da ce Marko da nastavi ovako i u prvenstvu i vec jednom pochne da uzvraca za sve poverenje koje mu je ukazivano. Takodje ohrabruju i dobre igre nashih klinaca. Josh da bude i para, gde bi nam bio kraj...
Nazalost moram da kazem da se Pekaric povredio(koleno) i da nece sigurno igrati prvo kolo prvenstva
Djumi jel' ovo znachi da Pekar sigurno nece igrati, ili da nije sigurno da ce igrati u prvom kolu?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Djordje napisao:Ma koliko M. Jovanovic bio izlozen kritici navijaca covek postize golove,a to je, slozicete se, najvaznije. Jos jednom bravo za celu ekipu.
Samo mi jos reci da je Maradona bezrazlozno bio izlozen kritikama,i da se ubijem!!!! I uostalom,sta nama Maradonini golovi trebaju kad je gusto,neka se tu pokaze.Koliko sam docuo,nesto se promenilo u Maradoninoj igri???Djumi,nadam se da ti je dijagnoza bila prava i da ce terapija biti 100% uspesna kada je Marko u pitanju.

I da se jos jednom razumemo,aplaudirace i Armada Zilicu kad donese pobedu Rijeci,pa kako necemo i mi Marku.... niko njega ne mrzi,neka samo tako nastavi....
Slika
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Post od Djumi »

Radoye napisao:
Nazalost moram da kazem da se Pekaric povredio(koleno) i da nece sigurno igrati prvo kolo prvenstva
Djumi jel' ovo znachi da Pekar sigurno nece igrati, ili da nije sigurno da ce igrati u prvom kolu?



Pekaric nazalost nece moci da igra sigurno 20-dana pa samim tim nece ni poceti prvenstvo.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

slavko napisao:Ajd sad ja malo da budem debilan. Hocemo li opstati u ligi? :?
Licno mislim da cemo se izboriti za evropu ali ce ona biti konstantno pracena borbom za opstanak.Razlog tome je 7 ekipa koje ispadaju iz lige.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Post od Djumi »

Radoye napisao: Chestitke za lepe rezultate na pripremama, ali samo da podsetim da (kao i proshle godine) rezultati su vazhni samo u zvanichnim utakmicama. Lepo je kad se pobedi, ali ovo se ipak ne broji.
Tako je Radoye isti je princip u pripremnom periodu.Za pobedu je lepse cuti ali sustina je dali se ekipa konsoliduje i dali napreduje.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Zaključana tema