Modrica-Vojvodina 0:1

slavko
Postovi: 174
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 4:34 pm
Lokacija: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Post od slavko »

Djumi,hvala na nadam se iskrenom odgovoru i puno srece na pocetku sezone,a posebno cestitka za osvojen turnir u BIH.
Voso,Voso,stara damo,ko su tramvaj klubovi da te gledaju popreko samo?
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Post od Djumi »

slavko napisao:Djumi,hvala na nadam se iskrenom odgovoru i puno srece na pocetku sezone,a posebno cestitka za osvojen turnir u BIH.
Veoma je vazno da na prvim utakmicama klinci dobiju podrsku sa tribina naseg stadiona.To za njih znaci mnogo i odgovornost navijaca u njihovom razvoju ima veliki uticaj.Kacar i Pavlovic su dobili podrsku i vratili su to na pravi nacin.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Re: PRIJATELJ

Post od Djumi »

PRIJATELJ napisao:Bravo momci.Napokon,posle godinu dana rezultat vredan paznje.Sad treba nastaviti sa pobedama a valjda ce nase vajno rukovodstvo znati bar malo ceniti trud i rezultat i isplatiti nesto dugovanja igracima i strucnom stabu.U zdravlje.
Slika
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Duke
Postovi: 236
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 7:19 pm
Lokacija: Podbara

Post od Duke »

:D :D :D
You'll never walk alone!
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Re: PRIJATELJ

Post od Djumi »

PRIJATELJ napisao:Ne bi da prejudiciram,ali po mojim izvorima nesto para ima u klubu.Nadam se da ce zavrsiti ipak u dzepovima igraca i strucnog staba i to uskoro.Nadam se da je ,,sledeca nedelja"stigla.U zdravlje.
Slika
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Mene mnogo brine povreda Pekarića. :shock: Nadam se da ćemo nekako uspeti da zakrpimo odbranu na samom početku prvenstva.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Post od Djumi »

Turija napisao:Mene mnogo brine povreda Pekarića. :shock: Nadam se da ćemo nekako uspeti da zakrpimo odbranu na samom početku prvenstva.
Iskreno da ti kazem i mene jer je Pekaric bio nas najbolji igrac prosle godine :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Po meni najveci uspeh je to sto nismo primi gol. Ruku na srce najkvalitetnije igrace imamo u odbrani i vreme je da pocnemo da igramo u odbrani cvrsto i muski a u napadu sta napravimo napravimo!
slavko
Postovi: 174
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 4:34 pm
Lokacija: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Sladzo,zove ti neki ANSWER

Post od slavko »

Djumi napisao:
slavko napisao:Djumi,hvala na nadam se iskrenom odgovoru i puno srece na pocetku sezone,a posebno cestitka za osvojen turnir u BIH.
Veoma je vazno da na prvim utakmicama klinci dobiju podrsku sa tribina naseg stadiona.To za njih znaci mnogo i odgovornost navijaca u njihovom razvoju ima veliki uticaj.Kacar i Pavlovic su dobili podrsku i vratili su to na pravi nacin.
Verujem da cu je svakako dobiti a isto tako se nadam da ce nam oni uzvratiti dobrim igrama i maksimalnim zalaganjem na terenu. Da ne bih dalje 'ubijao' post,moram da kazem da jako puno ocekujem upravo od Kacara i Pavlovica,tj. ocekujem da postanu nosioci igre!
Voso,Voso,stara damo,ko su tramvaj klubovi da te gledaju popreko samo?
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Samo da se ne podignu u nebo,e onda imamo veliki problem.Druga stvar je emocionalno praznjenje :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Milan Djuricic

Post od Radoye »

Djumi napisao:Samo da se ne podignu u nebo,e onda imamo veliki problem.Druga stvar je emocionalno praznjenje :!:
Da se tako neshto ne desi takodje spada u opis trenerskog radnog mesta. Sa mladim igrachima je, osim na tehnichkom planu, neophodan pedagoshki rad i na psiholoshkom planu, da bi se dobili igrachi koji su zrele i zaokruzhene lichnosti, psiholoshki stabilini i spremni da daju 100% i kad je najtezhe.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Znam ja da to spada u radno mesto trenera ali ce sada SVI poceti da ih svojataju i vaspitavaju.Dobice mnogo vise prijatelja i savetnika nego sto su imali.Jednom prilikom sam rekao da se mladi igraci oblikuju u tisini ali ih zato svi vaspitavaju :!: Eto za njih je doslo to vreme :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Eto i mene posle cetvorodnevnog brckanja na jezerima kod Bele Crkve. Pratio sam rezultate voljenog kluba na turniru u Gradisci, i mogu reci da sam zadovoljan i pridruzujem se cestitkama, ali se nadam da necemo dugo spavati na lovorikama. Prave rezultate rada cemo videti za desetak dana, jer (sam je Djumi rekao) jedno su rezultati u pripremnim utakmicama, a nesto sasvim drugo u prvenstvu. Ipak, jos jednom BRAVO za momke u crveno-belim dresovima i za trenera, jer su pomaci na svim poljima vidljivi!
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Post od Djumi »

budababa napisao:Eto i mene posle cetvorodnevnog brckanja na jezerima kod Bele Crkve.
Pa da,dok mi treniramo i spremamo se za prvenstvo,neko se brcka i odmara a sigurno je bilo i rashladjivanja :!:
Slika
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Nasty boy
Postovi: 39
Pridružio se: Ned Jul 03, 2005 1:58 pm
Lokacija: bio svuda, vido svasta,a sve zbog Vose!!!
Kontakt:

Post od Nasty boy »

budababa napisao:Eto i mene posle cetvorodnevnog brckanja na jezerima kod Bele Crkve.
Jesi li bio u kampu?Garant je cela obala jezera sa plazom pokrivena saranskim stapovima kao svake godine!
Jel se peca na velikom jezeru kod sljunkare kao i prosle godine?
Krajem avgusta palim u Belu Crkvu,ima da bude pecanja ceo dan i celu noc!!! 8)

Sutra nam se vracaju omladinci iz S.Irske pa cemo konacno da kompletiramo tim!Nadam se da ce se Pekaric brzo oporaviti,neophodan nam je na poziciji centarhalfa! :cry:
Ja sam japi Slika,a ti?
Zaključana tema