Kozara (Gradiška)-Vojvodina 0:2

Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Kozara (Gradiška)-Vojvodina 0:2

Post od Djumi »

Danas u 18 casova na turniru u Gradisci Vojvodina igra sa domacinom turnira.Kao sto znate Vosa brani pehar koji je osvojila prosle godine.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Sastav koji ce poceti utakmicu:
Todic,Mandic,Lazarevic,Stepanov,Pekaric,
Kovacevic,Dobric,Vukobratovic,Milutinovic,
Jovanovic,Buac.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

SAMO BORBENO!

Post od Владика »

Da podsetim da prosle godine rezultate iz Gradiske smo mogli da saznamo dva dana posle utakmica, zato jos jedno veliko hvala Djumiju i Gruji!!
Otvara nam se sansa za prvi trofej u ovoj sezoni odnosno prvi trofej od kada je Djumi na kormilu voljenog kluba! Ko je malo vise prati pripreme utakmice lako ce videti da se polako kristalizuje prva postava. Jasno je da ce nam najveci nedostatak biti neiskusnost u vezu i kvalitetna konkurencija u napadu. Javno molim nagradjenog menadzera da o tome razmisli!
p.s. Ni Napoleon ne bi napravio onakve uspehe da iza sebe nije imao obucenog i zadovoljnog vojnika. Mi takodje ocekujemo od Djumija velike uspehe ali red je da se svi zapitamo da li Djumi ima zadovoljne vojnike ili mozda jos vaznije da li u opste ima vojsku!?
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Pozdrav svima i Gradiske :!:
Pobedili smo Kozaru rezulatom 2:0 golovima M Jovanovica u 37 minutu Save Kovacevica u 50 minutu.Moram da kazem da smo igrali veoma slabo u prvih 25 minuta ali kako je vreme odmicalo igrali smo sve bolje i bolje.Stvorili smo mnogo sansi ali su ih promasili Kovacevic 4,Despotovic,Vukelja,Milutinovic,Dobric.Djuric je postiao gol ali je sudija iz nama ne znanih razloga ponistio gol.Treba spomenti jos dobre suteve Milosavljevica,Vukelje.Drugo poluvreme smo igrali zaista dobro i nije se lopta mnogo zadrzavala.Domacin je imao 2 sanse ali je Todic u oba slucaja dobro intervenisao.Sutra u 18 casova igramo u finalu sa Modricom koja je pobedila Borac iz Banja Luke rezultatom 1:0.
Dobro su igrali Stepanov,Pekaric,Buac,Vukelja,Mandic.
Poslednja izmena od Djumi u Sub Jul 23, 2005 11:18 pm, izmenjeno 3 puta ukupno.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Super,da nisam za Dz cekao vec sat vremena ovde!!!Svaka cast,samo tako nastavite!!!!
Slika
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Post od ogi »

Hvala Djumi na izvestaju, nego jesu li vam to povadili neka slova iz tastature? :lol: :D :lol:

Napred Vosa!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Post od Djumi »

ogi napisao:Hvala Djumi na izvestaju, nego jesu li vam to povadili neka slova iz tastature? :lol: :D :lol:

Napred Vosa!
Ma u internt kafeu nevalja tastatura :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

ogi napisao:Hvala Djumi na izvestaju, nego jesu li vam to povadili neka slova iz tastature? :lol: :D :lol:

Ili je to mozda bio "hik sljivovic" :D ?

Hvala na izvestaju.Verovatno u zurbi da saznamo sto pre su i nastale ove greske.Ne verujem da bi zadrhtala ruka :D
Poslednja izmena od Stoik u Sub Jul 23, 2005 8:59 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Post od ogi »

Djumi napisao:
ogi napisao:Hvala Djumi na izvestaju, nego jesu li vam to povadili neka slova iz tastature? :lol: :D :lol:

Napred Vosa!
Ma u internt kafeu nevalja tastatura :!:
Hehe ma zezam se, vazno je da ste vi nama javili lepe vesti iz nama bliske Republike Srpske!!!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
PRIJATELJ
Postovi: 286
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:08 am
Lokacija: svugde

PRIJATELJ

Post od PRIJATELJ »

Bravo momci.Cestitke za pobedu i lepe vesti iz Republike Srpske.Sretno sutra u finalu.U zdravlje.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Hvala Đumi!
Ovaj put nismo morali da čekamo da se vratiite u NS, pa da javite rezultate novinarima, kao spartanski glasnici.A, i Prijatelj nam je sigurno zadovoljan pobedom :wink:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Prijatelju, bio si brži sa postom za neki minut od mene.Neka, drago mi je :lol:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
slavko
Postovi: 174
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 4:34 pm
Lokacija: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Post od slavko »

Pa dobro. Djumi,hoce li biti pojacanja?
I ovako imamo solidan tim:Todic,Stepi,Pekaric,Vukelja,Lazarevic,Pavlovic,Kacar... Jos kad bi ostao Belic ,...
Voso,Voso,stara damo,ko su tramvaj klubovi da te gledaju popreko samo?
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Drakulic i Milosavljevic ce potpisati za nas i to je to.Belic se nece vracti u Vosu.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Drakula
Postovi: 12
Pridružio se: Ned Jul 24, 2005 1:08 pm

Post od Drakula »

Djumi jel nam možeš nešto više reći u vezi ta dva igrača?
Zaključana tema