Kozara (Gradiška)-Vojvodina 0:2

Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Koliko li ce nam Drakulic biti pojacanje???
Slika
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Sta igra i odakle je Drakulic?
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Drakulic je napadac... on je iz B.Palanke... ovde ga tretiraju kao boga!!!Ja o njemu znam samo iz prica,mislim da je bio u zvezdi u vreme Darka Kovacevica,ali da je CENA transfera Darka iz Proletera u zvezdu uslovila da Drakulic bude rezerva.Posle je (cini mi se) otisao u Koreju i tamo postao vise nego Pixy u Japanu.Radi se o brzom,visokom i mrsavom igracu... jednom sam ga gledao na turniru u malom fudbalu.Ne znam koliko ima godina... koliko sam cuo da je zadnju sezonu (Djumi,ispravi me ako gresim) bio u Grckoj... ali,opet pitam koliko ce nam biti pojacanje???
Slika
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Drakulic Sasa rodjen 28. avgusta 1972.godigrao u cz 1993-95,potom Kashiwa Reysol.Odlazi u Koreju gde igra narednih 8 sezona,imao neuspesnu polusezonu u Kashiwa Reysol.
Igrajuci u Koreji na 271. utakmici,postigao 104 gola i sa tom efikasnoscu je drugi na listi strelaca u istoriji Koreanske lige.
Od 2003 igra na Kipru u AEKu iz Larnake.
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Stara Garda napisao:Drakulic Sasa rodjen 28. avgusta 1972.godigrao u cz 1993-95,potom Kashiwa Reysol.Odlazi u Koreju gde igra narednih 8 sezona,imao neuspesnu polusezonu u Kashiwa Reysol.
Igrajuci u Koreji na 271. utakmici,postigao 104 gola i sa tom efikasnoscu je drugi na listi strelaca u istoriji Koreanske lige.
Od 2003 igra na Kipru u AEKu iz Larnake.
Mozda nam upravo fali iskustvo u napadu?
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Drakula napisao:Djumi jel nam možeš nešto više reći u vezi ta dva igrača?
Milosavljevic je igrac koji je igrao u Dinamu iz Panceva kad sam ja bio trener.Ubrzo prelazi u OFK Bg. ali posle nekoliko utakmica odlazi u Metalurg iz Zaporozja.Inace ima 22 godine.Moram reci da treba da zameni Franca ali i to da je dosao nespreman fizicki.
Drakulic je iskusniji igrac koji je poslednjih nekoliko godina proveo u inostranstvu.Izraziti je gol igrac i videcete ga poslednjih 20 minuta u sredu protiv Srema.Veoma mi se dopada kao momak :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Delim mišljenje sa Podbarom, na neviđeno, u vezi Drakulića.Mislim da nam u špicu treba tip sa iskustvom koji će znati da kruniše golom šanse koje mu klinci serviraju, da ih koristi kao nekad Pančev Mihajlovića i Jugovića.
Za Milosavljevića nemam neki predosećaj, ali verujem Đumiju, mada mi se ne dopada kad se mlad čovek ,,zapusti,,.
Uz svo poštovanje zasluga Belića, mislim da je i za njega i za Vošu, trenutno, korisniji korektan rastanak.Pa, jednog dana....
Za Franca još uvek nisam načisto šta je bolje.Pomalo me plaši umor i mladost veznog reda, u dužem razdoblju, da li mogu izdržati tempo?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Turija razumljivi su mi tvoji strahovi ali nema vise povratka.Klinci ce svojom zeljom i htenjem izgraditi novu Vojvodinu uz ove malo iskusnije.Za ovo treba strpljenja i velika podrska svih Vas :!:
Posebno je to vazno u prva 4 kola :!: :!: :!:
Slika
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Turija napisao: Uz svo poštovanje zasluga Belića, mislim da je i za njega i za Vošu, trenutno, korisniji korektan rastanak.Pa, jednog dana....
Sto ne reci javno, tesko da cemo ikad vise imati igraca koji voli vise VOjvodinu ali klub mu je duzan velike pare i red je da covek misli na sebe i svoju porodicu(karijera fudbalera je izuzetno kratka). Ako je Drakulic pola onog igraca o kojem govore SG i VOja, ne sumnjam dace dati bar 10 golova u sezoni.
p.s. Ne secam se kada je poslednji put neki igrac Vojvodine dao vise od 8 golova za celo prvenstvo. Da li se sada mozemo tome nadati!?
Zaključana tema