Vojvodina - Zeljeznicar 1:1

Nasty boy
Postovi: 39
Pridružio se: Ned Jul 03, 2005 1:58 pm
Lokacija: bio svuda, vido svasta,a sve zbog Vose!!!
Kontakt:

Post od Nasty boy »

podbara napisao:Sto se tice Kovilja jako je velika voda zato ne vredi ici!
Ne brini,veceras me je zvao drug iz Kovilja da dodjem,nije jos visok vodostaj,stvar je u tome da se Dunav jos nije povezao sa ritom i izmrescena riba nije uspela da izadje napolje.Prepuno je mlade stuke koja neverovatno radi,iako je leto i visoke su temperature!
prijatelj napisao:Ipak bolje idi da pecas iovako nista ne bi razumeo.U zdravlje.
Prijatelju jesi ti od onih sto sami sebi salju razglednice da se obraduju necemu u zivotu?
Ja sam japi Slika,a ti?
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Post od Djumi »

Nasty boy napisao:[Prijatelju jesi ti od onih sto sami sebi salju razglednice da se obraduju necemu u zivotu?
Slika
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
crveni
Postovi: 6
Pridružio se: Ned Feb 20, 2005 12:59 am

Post od crveni »

Zasto nasi igraci uvek dodju do gola i onda ko slepci sutaju na gol. Tako sve lep odrade samo ne mogu da sutnu i daju gol?? Milion prilika sam video i tako umesto da sutnu na gol oni skrenu u stranu i dodaju protivnickom igracu!! Zasto tako jadno igraju??
Djordje
Postovi: 19
Pridružio se: Uto Jul 19, 2005 8:30 am

Post od Djordje »

E moj Red Firm :D uvek si dezurni kriticar... bolje smisli koji klub hoces da upropastim tvojim dolaskom :D
Mi iz grada pokusavamo da pomognemo klubu, a ti tako...
Djumi sta mislis o Urosu Milosavljevicu? Maneken ili dobar igrac? Po meni ima kretanje,dobro daje lopte...fali nam takav igrac.
Korisnikov avatar
Go west
Postovi: 203
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 5:50 pm
Lokacija: Novi Sad Stari Grad

Post od Go west »

Djordje napisao:E moj Red Firm :D uvek si dezurni kriticar... bolje smisli koji klub hoces da upropastim tvojim dolaskom :D
Mi iz grada pokusavamo da pomognemo klubu, a ti tako...
Djumi sta mislis o Urosu Milosavljevicu? Maneken ili dobar igrac? Po meni ima kretanje,dobro daje lopte...fali nam takav igrac.
Ako budete pomagali klubu kao što ti pomažeš starom prijatelju u nevolji ne gine nam druga liga :oops:
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Djordje napisao:E moj Red Firm :D uvek si dezurni kriticar... bolje smisli koji klub hoces da upropastim tvojim dolaskom :D
Mi iz grada pokusavamo da pomognemo klubu, a ti tako...
Go west napisao:Ako budete pomagali klubu kao što ti pomažeš starom prijatelju u nevolji ne gine nam druga liga :oops:

Svako se prepoznaje po necemu.Neko po prici,neko po delima.
Izgleda svakom po zasluzi,ili mozda nije tako? :?

Kakav si ti to menadzer kad ja treba da ulazem u tebe? :lol:
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Djordje napisao:E moj Red Firm :D uvek si dezurni kriticar... bolje smisli koji klub hoces da upropastim tvojim dolaskom :D
Mi iz grada pokusavamo da pomognemo klubu, a ti tako...
Djumi sta mislis o Urosu Milosavljevicu? Maneken ili dobar igrac? Po meni ima kretanje,dobro daje lopte...fali nam takav igrac.
Uros jeste igrac kakav nam fali ali nije igrao od marta meseca.Trenirao sam ga pre nekoliko godina i sada je sazreo kao igrac.Trebace mu mesec dana da igra u kontinuitetu.Samo da on dodje kod nas :!:
Slika
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Djordje
Postovi: 19
Pridružio se: Uto Jul 19, 2005 8:30 am

Post od Djordje »

Djumi hvala na odgovoru.
Zaključana tema