Vojvodina - Zeljeznicar 1:1

Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Post od ogi »

Prva vest brate, "Ova utakmica će biti odigrana na gradskom stadionu a dešavanja na terenu možete pratiti na našem sajtu preko tekstualnog prenosa uživo. " Na sajtu, kliknes na ovo prenosa uzivo. BTW, manijaci su provalili sajt i postavili ga da i oni mogu pratiti prenos a u najavi utakmice gospoda se posluzila mojim textom sa naslovne.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Ma da,samo sto sam ja ne obracajuci paznju isao na firma1989.com i trazim link vec nekoliko dana :oops:
Nemam NET vremena,tako da zurim strasno,a tada su greske veoma ceste!!!Daj bosancima i WAP sajt,ako znaju sta je to (auuu,al sam sad bezobrazan :wink: )
Slika
Korisnikov avatar
Go west
Postovi: 203
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 5:50 pm
Lokacija: Novi Sad Stari Grad

Post od Go west »

Slika
Obratite pažnju šta piju Manijaci :D šta ćeš kad ne valja Sarajevsko :wink:
Što se tiče njihovog eventualnog dolaska jedan od njih kaže :
Kolko ja znam nista organizovano nema! Radni je dan a i tek jutros smo stigli u Sarajevo!Mozda nesto individualno!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Okom statistike

Post od Владика »

Evo sta nam govori statstika, po mojim podacima Vojvodina i Zeleznicar su odigrali 63 prvenstvene utakmice. Crveno-beli su slavili 25 puta a isti broj pobeda su zabelezili plavi sa Grbavice, dok je 13 meceva zavrseno neresenim rezultatom. Zadnji mec je odigran u sezoni 91/92 u Novom Sadu i Vojvodina je tada pobedila sa 2-1. U ovim mecevima Vojvodina je pobedjivala kod kuce dok je Zelja za nasbio vise nego neugodan domacin . Ipak Zelja je znao da ubedljivo pobedi i u Novom Sadu kao u sezoni 85/86 kada je bilo 1-4. Zadnju pobedu u Novom Sadu Zelja je zabelezio u sezoni 87/88 kada je bilo 0-3.
To nam govori istorija a ako bi po njoj trebalo predvidjati sutrasnji rezultat ja ocekujem da bude 3-1 za Vojvodinu.
UL_FE
Postovi: 1
Pridružio se: Pon Jul 18, 2005 6:29 pm

Post od UL_FE »

Go west napisao:[img]Obratite pažnju šta piju Manijaci :D šta ćeš kad ne valja Sarajevsko :wink:
Ma jarane baš naprotiv.Pijemo ovo jer je sarajevsko skuplje....
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Post od ogi »

1:1 na kraju, imali smo puno sansi, Buac je super odigrao, jos kad se vrate Kacar, Pavlovic, Djurovic, bice nesto od nas. Prvi net prenos je odlicno prosao, max. pratioca u jednom trenutku bilo 39! Hvala izvestacima, oni ce se prepoznati :wink:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
PRIJATELJ
Postovi: 286
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:08 am
Lokacija: svugde

PRIJATELJ

Post od PRIJATELJ »

Evo dok ne stigne trener sa proslavljanja sa navijacima remija sa Zeljom dacu ja svoje vidjenje utakmice.Utakmica osrednja na momente dosadna.Gol smo primili slucajno jer sam ubedjen da je igrac Zelje hteo da centrira.Mozda gol ide na dusu Todicu ali mislim da je odbrana polozila ispit i dobro delovala.Srednji red nam je najlosiji deo tima i mislim da ce mo tu imati najvise problema.Napad je solidno delovao,Jovanovic je mnogo trcao,trudio se ali je opet promasio zicer,dok je Buac odlicno izdrzao na ledjima dva igraca i pod faulom dao gol.Moje je misljenje da ne treba preterano da se radujemo remiju jer je Zeljeznicar prosecna ekipa,kojoj je Dinamo na proslavi oprastanja Mujcina uvalio cetiri komada i trebao jos toliko da im da.Drugo,putovali su 12 sati i stvarno su delovali lose.Vreme nije bilo za igru al kako nama tako i njima.Sve u svemu,mislim da smo morali da pobedimo Zeljznicar.U zdravlje.
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Post od ogi »

Niko nije rekao da slavimo remi :wink:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
PRIJATELJ
Postovi: 286
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:08 am
Lokacija: svugde

PRIJATELJ

Post od PRIJATELJ »

Ogi,mozda neko slavi i mozda je neko prezadovoljan ovim rezultatom.Mozda se zaliva pivom u jednom novosadskom lokalu.U zdravlje i ziveli.
upss!
Postovi: 32
Pridružio se: Pon Jun 20, 2005 10:55 am
Lokacija: u magnovenju

Post od upss! »

Jel greh sesti sa prijateljima posle utakmice pa makar se oni i zvali navijači Vojvodine :?:
Po meni nije,lično smatram bolje da sedi sa navijačima nego sa dvoličnim pojedincima koji se motaju oko kluba koji mu posle zabijaju nož u ledja.
Nego sa kojim je navijačima sedeo i gde,daj reci nama koji nismo imali čast da budemo u tom društvu.HVALA

Na žalost nisam bio u mogućnosti da prisustvujem utakmici tako da o njoj ne mogu pisati.
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Slika nisu putovali 12 sati,vec 2 dana su tu :!:
Utakmica pokazala da moramo da jos mnogo radimo ali se na momente igralo onako kako zelim.
I POL:Todic,Mandic,lazarevic,Stepanov,Pekaric,Milutinovic,Kovacevic,Dobric,Vukobratovic,Jovanovic,Buac.
U igru ulazili Djuric,Markovic(nije prosao),Milosavljevic,Tadic,Despotovic,Covic.
Publika kulturna i veoma korektna :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Zasto mislis da se slavilo sa navijacima?Mozda je naprotiv dosao covek da cuje kritike realne i dobronamerne od ljudi koji iskreno vole ovaj klub?!

O utakmici-zadovoljan sam zalaganjem samo jednim delom igrackog kadra koji nas je danas predstavljao na terenu,pojedince je vrucina osamutila,dok su treci zalutali u Vojvodinu...naravno,necu o imenima.Ko je bio taj zna.
Vidi se da fale dva,tri iskusna prvoligaska igraca da budu vodje ovom mladom sastavu i ne bi bilo nikakvih pitanja o opstanku ako nam pristupe vec spomenuti Drakulic,Davidov...
PRIJATELJ
Postovi: 286
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:08 am
Lokacija: svugde

PRIJATELJ

Post od PRIJATELJ »

Upss,ko je rekao da je greh?Sto se tice tvog pitanja logicno mi je da ga postavis onima koji su bili pa da ti oni kazu detalje.I ja sam samo cuo od drugih.U zdravlje.
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Cuo si od drugih :!: :D
Slika
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
PRIJATELJ
Postovi: 286
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:08 am
Lokacija: svugde

PRIJATELJ

Post od PRIJATELJ »

Stara Gardo,ne razumem zasto ne kazes svoje licno misljenje o pojedinim igracima.Eto,bas bi voleo da cujem tvoje misljenje o ,,Ukrajincu" koji je preko Panceva,OFKa,Zaporozja najavljen kao velika zelja.Eto ja sam pre mesec dana napisao ovde da u Metalurgu nije,ne igrao nego je cak slabo grejao i klupu,ali nas trener ga je ipak bez obzira na silne ponude nagovorio da dodje kod nas.U zdravlje.
Zaključana tema