Vojvodina - Zeljeznicar 1:1

Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Prvo jedno veliko hvala gospodinu Milanu Djuricicu jer je u mnogome olaksao live prenos za sve vas koji nisu mogli da prisustvojute ovoj tekmi!
Sam utisak sa utakmice je dosta bled. Onda jos jedno hvala Ogiju jer bez njega ovo ne bi bilo sve moguce!
Zelja je dosao da se brani a mi nemamo kvaliteta da otvorimo jedan takav bunker(mozda da je Marka malo vise isla lopta). Igrac utakmice Buac a jos jednom se pokazalo kakav je hedikep visina inace veoma sigurnog golmana Todica! Ljudi budimo realni, mi sa klincima ne mozemo izboriti opstanak i ako se neko ne opameti moracemo svako utakmicu da odigramo sa 100 posto snage. Klinci su veoma talentovani(Buac,Vukobrtovic i Kovacevic) ali neverujem da u ovakvom l(j)igi oni mogu da izbore opstanak? Pohvalio bi Milutinovica koji se svojski trudio!
Publika fenomelna jos jednom smo pokazali da je Novi Sad put Srbije ka Evropi!
Zeleo bih da cujem bar jedan utisak od ljudi koji su pratili utakmicu preko live prenosa! Unapred hvala!
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Re: PRIJATELJ

Post od Djumi »

PRIJATELJ napisao:.Eto,bas bi voleo da cujem tvoje misljenje o ,,Ukrajincu" koji je preko Panceva,OFKa,Zaporozja najavljen kao velika zelja.Eto ja sam pre mesec dana napisao ovde da u Metalurgu nije,ne igrao nego je cak slabo grejao i klupu,ali nas trener ga je ipak bez obzira na silne ponude nagovorio da dodje kod nas.U zdravlje.
Uros Milosavljevic je 1982 godiste i zaista je dobar igrac.U Metalurgu nije igrao od marta meseca jer nije hteo da odvoji apanazu treneru.Mislim da je i danas iako je putovao celu noc iz Negotina da bi stigao na trening pokazao na momente da bi mogao biti pojacanje za Vosu :!:
Slika
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

A’jde da i ja da neki sud o utakmici, na promil i kusur alkohola u sebi (ne zamerite!). Ako krenem od pozadi, mogu reći da odbrana nije imala puno posla, Želja je svoju šansu tražio uglavnom iz kontre. Todić gotovo nezapažen, a ocenu da li je gol primljen njegovom greškom neka da neko drugi, jer sam u tom trenutku zverao na neku drugu stranu. Odbrana je, po meni, suviše inertna, a najlošiji utisak je ostavio Lazarević, pored koga su protivnički igrači prolazili kao pored turskog (u ovom slučaju – srpskog) groblja. Jeftina finta, i za vreme za koje protivnik pređe pet metara, naš Laza pređe metar i po do dva. Pekar se dosta trudio i uklizavao, mada i on malo zakida na brzini, Stepi - Bože pomozi, Mandiću pohvale za borbenost. Vezni red je bio dobar, u odnosu na partije koje smo navikli da gledamo prethodnih sezona, a posebno je odskakao Milutinović (broj 8 ). Setio sam se da je Đumi pričao da je dečko postigao najbolje rezultate na testovima, i to se ovom prilikom potvrdilo. Istakao bih i solidnu partiju Dobrića (mislim da je 21), a i mlađani Buač je sasvim dobro odigrao (Buač, a ne Buac, kako je sve vreme govorio oficijalni spiker). I mali Sava Kovačević se dosta trudio i trčao, a onakav šut iz prve me je obradovao, klinci ne dave loptu kao ovi matori. Izdvojio bih još i Đurićevu bombu sa tridesetak metara, odavno nismo imali dobrog šutera u ekipi, valjda se sa ovim igračem ta neugodna tradicija prekida. Od napadača moram još spomenuti popularnog MJ-a (čuvena desetka), koji je toliko davio loptu i halavio se, da sam mogao da stavim lepe pare u opkladu da su došli neki menadžeri da ga gledaju. Veliki potrošač lopti, nekoliko puta nije izašao iz ofsajda, prosto da se čovek zapita čime je zadužio takav status i kuraž da se tako ponaša na terenu. Sve u svemu, igrom nisam nezadovoljan, šteta je što nismo krunisali našu inicijativu. Želja nam je dao pacerski gol, a mi smo imali inicijativu sve vreme, plus nekoliko dobrih šansi (prečka, MJ sam pred golmanom, dva-tri neugodna šuta iz daljine). Zaslužili smo da pobedimo, ali bolje je da nam sreća okrene leđa sada, nego u prvenstvenim utakmicama. Valjda će se sve to kompenzovati. Neko to odgore vidi sve (nadam se)...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Post od Djumi »

Slika interesuje me kako si ti video igru Milutinovica :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Post od Djumi »

podbara napisao:Prvo jedno veliko hvala gospodinu Milanu Djuricicu jer je u mnogome olaksao live prenos za sve vas koji nisu mogli da prisustvojute ovoj tekmi!
Zeleo bih da cujem bar jedan utisak od ljudi koji su pratili utakmicu preko live prenosa! Unapred hvala!
Svi smo mi na istom zadatku :!:
Slika
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Post od Djumi »

Prijatelju nadam se da se nisi mnogo umorio i da mozes da spavas.
Slika
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Milosavljevic

Post od Владика »

Vidim da se spominje Milosavljevic pa da ja kazem koju za njega. Momak je usao u u II poluvremenu kada se vec razbila prvobitna koncepcija tima(zbog silnih izmena)! Svima je znano da je trener Metalurga i vredjao i ucenjivao srpske igrace(necu ovde ni ime da mu pisem) tako da verujem u ono sto je Djumi napisao!
Ono sto se vidi da momak nije u kondiciji i da ima visak kila ali da ume da stane na loptu i da istu da. U zaustavnom vremenu je imao sansu da se proslavi ali njegov slabasni sut sa 20 metar je jedva presao gol-aut liniju.
Slazem se sa SG da je vreme bilo izuzetno vruce za igru i da nam fale dva tri proverena igraca u vezu i jedan u napadu!
p.s. Ekipa koja je radila live prenos je sedela tik niz loza i narocito su bili zanimljivi znatizeljni pogledi sporstskih novinara koji su cak probali da saznaju imena igraca od njih.
Djordje
Postovi: 19
Pridružio se: Uto Jul 19, 2005 8:30 am

Post od Djordje »

Uros Milosavljevic, ako se ne varam nosio je dres sa brojem 28. Po meni, moglo se uociti da se momak trudi, kretanje mu je od naseg sesnaesterca do Zeljinog, dobro "daje lopte", mislim da bi mogao da zauzme mesto u startnih jedanaest.
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Djordje napisao:Uros Milosavljevic, ako se ne varam nosio je dres sa brojem 28. Po meni, moglo se uociti da se momak trudi, kretanje mu je od naseg sesnaesterca do Zeljinog, dobro "daje lopte", mislim da bi mogao da zauzme mesto u startnih jedanaest.

A gde si ti video sve ovo sto si napisao,osim onog dobro "daje lopte" :?: :!: Pogotovo ono kretanje od sesnaesterca do sesnaesterca(to je bio krug koji oznacava centar) :lol:
Nije ni cudo sto se za politicare kaze da rado pricaju o stvarima za koje ni ne znaju,pa tako i ovog puta.

P.S. Utakmica se igra do poslednjeg sudijskog zvizduka, kao sto se i ne gleda samo poslednjih pet minuta i ne donose preuranjeni zakljucici.Ako se tako bude vladala i vlas' evo nama velike promaje :lol:
Nasty boy
Postovi: 39
Pridružio se: Ned Jul 03, 2005 1:58 pm
Lokacija: bio svuda, vido svasta,a sve zbog Vose!!!
Kontakt:

Post od Nasty boy »

Djordje napisao:Uros Milosavljevic, ako se ne varam nosio je dres sa brojem 28. Po meni, moglo se uociti da se momak trudi, kretanje mu je od naseg sesnaesterca do Zeljinog, dobro "daje lopte", mislim da bi mogao da zauzme mesto u startnih jedanaest.
Decko ima talenta,ali na tome cemo se zadrzati.Mozda kad bi se vise trudio,a manje bio maneken bi sve bilo bolje.Odlicno deli lopte,ali kad izgubiomo loptu on odma stane,a jesi video kad je imao onaj sut ka golu i promasio odmah se hvata za kosu i namesta frizuru kao Mijatovic na zalasku karijere.Ako se bude trudio i imao radijus kretanja kao Milutinovic bice dobro pojacanje.
Pohvalio bih i Despotovica,bio je jedini igrac na terenu koji je imao pravilnu tehniku trcanja,kao Seedorf!
Ja sam japi Slika,a ti?
PRIJATELJ
Postovi: 286
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:08 am
Lokacija: svugde

PRIJATELJ

Post od PRIJATELJ »

Treneru,stvarno cenim kod tebe sto ne das na svoje i sto si za svakog igraca kojeg si doveo bajke ispricao.Te neznam,najbolji igrac jedan na jedan u zemlji,te odlican golman,te najbolja potrosnja kiseonika,te odlican igrac ali ga trener ne voli i ne da mu da igra ako ne plati itd.Iskren da ti budem 80%igraca Vojvodine ne bi mi igralo bez debelih para.Od svih tvojih igraca jedino se ustalio Milutunovic ali je pitanje u jacoj konkurenciji koliko bi igrao.Pitas me,kako je odigrao.Po meni onoliko koliko moze.Nijedan duel nije dobio,otpada od igraca pri bliskom kontaktu,ima dobar pas ali ga redje koristi unapred u dubinu vec uglavnom daje prvom do sebe slobodnom igracu.Mozda tako i treba ali znas i sam da sam ja laik i da volim triblinge,pasove u prazan prostor i suteve ka golu. Svega toga je bilo slabo juce ali opet ponavljam mozda decko ima druge zadatke.Ljudi,mislim da je krajnje vreme da prestanemo zvati momke od dvadeset i kusur godina talentovanim.Igraci svagde svoj talenat pokazuju do 18-19 god i onda oni pravi postaju odlicni igraci i vodje tima a ostala boranija veciti talenti po njihovoj i necijoj prici.Nadam se da ce se to pokazati na Kacaru i Pavlovicu a mozda i jos nekom nasem omladincu.Treneru,pitas me jesam li se mnogo umorio?Opet aludiras na nekoga ali kakav si trener takav si i detektiv.Nisam se umorio jer ja sam portir,kad ne radim,spavam.U zdravlje.P.S.Pocinjem primecivati ili mi se samo cini da ovde imamo pojedine ljude sa vise nadimaka.
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Post od Brane »

Mozda tako i treba ali znas i sam da sam ja laik i da volim triblinge,pasove u prazan prostor i suteve ka golu.
:lol: ova ti je dobra

Nego prijatelju, cini mi se da si u poslednje vreme promenio prilaz treneru sa "destruktivan i vulgaran" na "zajedljiv i kompromisan".
Ili Djumi ima vise prijatelja ili ti je neko na repu.
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Re: PRIJATELJ

Post od Stara Garda »

PRIJATELJ napisao:Stara Gardo,ne razumem zasto ne kazes svoje licno misljenje o pojedinim igracima.Eto,bas bi voleo da cujem tvoje misljenje o ,,Ukrajincu" koji je preko Panceva,OFKa,Zaporozja najavljen kao velika zelja.Eto ja sam pre mesec dana napisao ovde da u Metalurgu nije,ne igrao nego je cak slabo grejao i klupu,ali nas trener ga je ipak bez obzira na silne ponude nagovorio da dodje kod nas.U zdravlje.
Licno smatram kao i vecina ovde da nesto previse doticni nije pokazao juce,ali ajd i igrao je samo 45 min.,kao sto se licno i ne slazem da Markovic nije prosao test kod nas iako je bio jedan od boljih na mecu sa Elanom-ipak je na treneru i strucnom stabu da procene koliko ko od njih vredi i da li ce nam posluziti u dolazecoj sezoni ili ne.
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

SlikaStvarno pocinjes da mi se dopadas jer vise nisi siguran da li znam ili ne znam.Evo sad ti kazem da znam ko si ali to nije bitno svako ima pravo na svoje misljenje :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Re: PRIJATELJ

Post od Djumi »

PRIJATELJ napisao:.Po meni onoliko koliko moze.Nijedan duel nije dobio,otpada od igraca pri bliskom kontaktu,ima dobar pas ali ga redje koristi unapred u dubinu vec uglavnom daje prvom do sebe slobodnom igracu.Mozda tako i treba ali znas i sam da sam ja laik i da volim triblinge,pasove u prazan prostor i suteve ka golu. Svega toga je bilo slabo juce ali opet ponavljam mozda decko ima druge zadatke.
Slika
Dobra je ova konstatacija a vidim i da portiri nesto znaju :!: Analiziraj ovog smajlija :idea:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Zaključana tema