Ferencvaroš-Vojvodina 3:2

Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Ferencvaroš-Vojvodina 3:2

Post od Stara Garda »

U Budimpesti se u petak od 18h igra ova utakmica.Bice to nova provera za podmladjeni sastav nase Vojvodine a koga interesuje igracki fond naseg protivnika evo
http://www.ftc.hu/index.php?action=players

Napomena da je Ferencvaros proslu sezonu zavrsio na trecem mestu Madjarskog sampionata,izgubili su u finalu domaceg kupa od Soprona a u prvom kolu Kupa UEFA su izbacili Millwall(klub koji simpatisu par moderatora sa ovog foruma,zar ne podbara :roll: ),toj utakmici su prisustvovali i par clanova navijacke grupe FIRMA.
Prema najavama nece biti organizovanog odlaska u Pestu,ali par kola krece iz NS sa nekoliko nasih navijaca iz dijaspore davace podrsku voljenom klubu,pa od njih i ocekujemo detaljniji izvestaj sa ove utakmice.
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Protivnik po meri i na terenu kao i van stadiona. Mislim da su ovakve utakmice izuzetno vazne za nase mlade igrace jer time dobijaju dragoceno internacionalno iskustvo kao i mogucnost da se oprobaju sa igracima iz drugih zemalja. Ne znam zasto ali sam uveren da se necemo obrukati jer ova Vojvodinina mladost ima kuraz, ima snagu da igra na bilo kom terenu bez straha i respekta prema domacinu(setite se samo Niksica)!
p.s. Sto se tice Fradijevih navijaca oni spadaju u sam vrh madjarske huliganske scene. Uglavnom su profasistickog uverenja a poznati su po tome sto lako potezu nozeve pa svi koji idu nek znaju da se moze ocekivati dobra akcija!
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Od igraca Ferencvarosa posebno bih istakao Aleksandra Bajevskog koji je poreklom Makedonac koji je ranije igrao za Vardar i OFK,inace je napadac,Lipcsei Péter igrac sredine terena igrao je za Porto veoma dobar igrac!

Mada verujem u nase mlade igrace Ristović i Brkić (golmani), Đurić, Milutinović, Despotović, Mandić, Pekarić, Lazarević, Stepanov, Jovanović, Popović, igrači prekomandovani iz omladinskog pogona Vukobratović, Colić, Kovačević, Tadić, povratnici Krasić (Radnički, Obrenovac), Čović (Bečej), Buač (Kabel), Dobrić (Proleter) i novajlija iz Vrbasa, Divjak.

Jedino ce se osetiti odsustvo Pavlovica,Kacara,Djurovica...Ali ocekujem da fudbaleri ginu na terenu posebno ove novajlije i mladi igraci koji su sigurno zeljni dokazivanja,u svakom slucaju necemo se obrukati i stece se neophodno internacionalno iskustvo!
Srecno nam bilo!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Da li moze negde da se prati tok utakmice?
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Na livescore.com kanda nece biti. Daju prijateljske samo ako su u okviru nekog turnira. Ogi, pomagaj!
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Evo adrese Ferenca, na sajtu ima odbrojavanje u satima i minutama do pocetka utakmice, pa valjda ce biti i rezultat uzivo. Probajte:

http://www.ftc.hu/index.php?a=&lang=en
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
mile bronx
Postovi: 259
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:56 pm
Lokacija: liman

Post od mile bronx »

http://www.ftc.hu/index.php?action=results

Koliko sam primetio, radili su nekakve prenose (ili bar izvestaje) sa ranijih tekmi. Sad valjda ce i ovu nasu, ali treba znati i madzarski divaniti.
Korisnikov avatar
KDA
Postovi: 215
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 3:08 pm

Post od KDA »

http://www.ftc.hu/index.php?action=results&match_id=754 ovde ima direktan prenos :D

Ferencváros
Udvarácz - Bognár, Budovinszky, Tímár - Grósz, Takács, Erős, Tőzsér - Zöld, Bajevski, Laczkó
Vojvodina
Todic - Mandic, Lazarevic, Stepanov, Pekaric - Kovacevic, Milutinovic, Vukobratovic, Popovic - Jovanovic, Buac

Todic brani :?:
mile bronx
Postovi: 259
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:56 pm
Lokacija: liman

Post od mile bronx »

KDA napisao:Todic brani :?:
Da. Propao mu je transfer u austrijski Rid.
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Cini mi se da se igra pred celih 200 gledalaca.

Zanimljivo ime ima njihov golman :roll:
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Post od ogi »

Hehe vodimo 0:1. Ili Jovanovic ili Kovacevic. ulgavnom lepo je pocelo. Samo napred mlade snage.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
BondNS
Postovi: 189
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:32 pm
Lokacija: 10 minuta od stadiona

Post od BondNS »

Első támadásából vezetést szerzett a Vojvodina. Baloldali beadás után Jovanovic a kapufára lőtte a labdát, a kipattanót Kovacevic az üres kapuba továbbította (0-1).


Jel zna neko da prevede??
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

ogi napisao:Hehe vodimo 0:1. Ili Jovanovic ili Kovacevic. ulgavnom lepo je pocelo. Samo napred mlade snage.
Opet Maradona? Jos cemo se mi Minji izvinjavati za prozivke! 8)
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Post od ogi »

Sta kazete da se nadjemo na chatu? :D Tamo sam.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Post od ogi »

Gol je dao Kovacevic iz penala. Nad Maradonom napravljen penal.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Zaključana tema