Ferencvaroš-Vojvodina 3:2

Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Pozdrav svima stigli smo jutros u 3 sata iz Budimpeste :!:
Utakmica je bila zaista dobra i mnogo mi je zao sto smo izgubili.
prvih 15 minuta Ferenc je imao inicijativu ali bez pravih sansi.Tada smo se oslobodili pritiska i poceli da igramo zaista dobro sa dosta trcanja i zelje.U 22 minutu Buac je prosao 2 igraca Ferenca i odigrao povratnu loptu na koju natrcava Jovanovic sutira,pogadja stativu a Sava Kovacevic natrcava i postize pogodak.
Tada se razvija obostrano dobra igra sa dosta lepih akcija.Na stadionu je bilo izmedju 1500-2000 ljudi(bilo je i nasih dosta).Do kraja poluvremena treba spomenuti pokusaj Lazarevica iz daljine,prodor Kovacevica,povratna lopta Jovanovicu i golman Ferenca bravurozno intervenise.Na kraju poluvremena i Ferenc pogadja stativu.
Na poluvremenu sam izvrsio 3 izmene Stepanov-Djuric,Vukobratovic-Dobric,Buac-Despotovic.Ponovo igramo dobro stvaramo sanse i na jednu povratnu loptu Popovica Jovanovic iz prve pogadja golmanov desni ugao-2:0.U 60 minutu vrsim jos nekoliko izmena i to Todic-Ristic,Jovanovic-Covic,Lazarevic-Divjak,Kovacevic-Colic,Milutinovica je u 80 minutu zamenio Krasic.
I mi i Ferenc posle toga igramo dobro i stvaramo sanse ali oni su pokazali da su dosta sveziji i da imaju veci fond igraca.Konacno oni za nekoliko dana igraju sa Dinamom iz Minska kup UEFA.Drugi gol smo primili iz nepostojeceg penala.despotovic je tri puta bio sam ispred golmana,Covic jednom,Mandic jednom.Vredi jos zabeleziti dobar sut Milutinovica i Divjaka.Kod rezultata 2:2 Despotovic je promasio 2 kolosalne sanse.Gol koji nas je odveo u poraz je primljen posle greske Divjaka u poslednjem minutu utakmice.
Utakmicu sigurno nebi izgubili da nisam bio prinudjen da vrsim izmene jer kao sto znate tamo smo otisli sa kombinovanim sastavom.Ovi klinci koji su ulazili u igru su talentovani ali za njih je jos rano da igraju ovakve utakmice(nekima od njih je prva medjunarodna utakmica).
Posebno dobro su igrali:Todic,Stepanov,Mandic,Kovacevic,Milutinovic,Buac,Dobric.
Moram da kazem da za Ferenc igra 5 "A" reprezentativaca i 7 mladih.Nas tim je pokazao da ima veliki potencijal ali da jos uvek treba dosta da se radi.Sa Dundjerskim,Vukeljom,Kizitom,Pavlovicem,Kacarom i Djurovicem bice to jos daleko ozbiljnije.
p.s.Nadam se da ste zadovoljni izvestajem :!: :cry:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Po ovom izvestaju bih mogao zakljuciti da smo konacno dobili ono sto nam je nedostajalo prethodnih godina - svezu krv. Mislim da smo se dosta oslanjali na stare ("proverene") igrace, a zapostavljali mlade, i da ce se vremenom te stvari menjati. Pravo lice Vose cemo moci da ocenimo tek kada je vidimo na delu u NS u kompletnom sastavu, a ako je neko sa foruma bio na utakmici, molim neka iznese svoje vidjenje.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Post od Djumi »

Ovo sam preuzeo sa Foruma Firme a izvestaj je poslao Ponos nizije
koga sam imao cast da upoznam i koji je bio na utakmici :!:

Sinoc smo stigli u Pestu, nas trojica, zeljni novih vatrenih navijackih iskustava. Naravno, poceli smo sa obilaskom grada uvece, obisli sve vaznije pabove i na kraju zavrsili u diskoteci, a tamo brdo madjarica sa vrlo razvijenim oblinama. Posle toga se slabo i secamo sta je dalje bilo... Sve u svemu vrlo uspesno vece...

Od madjarskih navijaca ni traga ni glasa, ali zato engleza u neogranicenim kolicinama i vrlo lako su se prepoznavali casuals.

Ujutru na dan tekme smo otisli da posetimo ekipu i Djumija, prosetali sa njima po centru Peste i potom se razisli da bi se oni premili za tekmu, a i mi... Na tekmi nekih 1.000-1.500 ljudi. Nista od organizovanog navijanja ni sa jedne ni sa druge strane. Nismo videli nista od onih ozbiljnijih fradijevaca.

Sto se igre tice, bili smo bolji, sve u svemu da se nije menjala postava, mogli smo da pobedimo opusteno, ali je bilo vazno dati sansu svima, pogotovo klincima kojima je ovo prvi put u inostranstvo. Proveli smo jos neko vreme sa igracima i trenerom (kao i nekim bivsim Vosinim igracima koji igraju u Djarmi), pozelili im srecan put, a mi sada cim napisemo izvestaj nastavljamo dalje.

Najnoviji nastavak "Puta u Madjarsku" pronadjite ovde sutra ili prekosutra... Kada dodjemo sebi i vratimo se u NS.

Pozdrav firmasima od Ponosa Nizije, VV i Freaks!!!
_________________
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Mogu slobodno reci da je Voja konacno dobio konkurenciju sto se tice izvestaja. Djumi hvala i svaka cast ali jos jedno veliko hvala za 70 minuta dobre igre! Mi smo to pratili na chatu i jos jednom moram reci da je bilo sjajno iskustvo.
Necu da poredim sa Partizanom ali opet 70 minuta igre. Apelujem na sve one koji nesto znace u klubu da uloze 100 posto svojih snaga kako bi doveli jos 4 kvalitetna igraca pa necemo strepeti ni da se igra ni 120 minuta. Da li je Pop opet igrao levog beka? Marko dve utakmice dva gola? Nije ni cudo sto je juce bilo onakvo nevreme. Sad sto se tice dobre igre Milutinovica tu i nisam iznenadjen jer jako puno ocekujem od njega ove sezone a Buac je jos jednom pokazao da je momak za nas tim(da li ima ugovor sa nama)!
p.s. Da li Fradi dolazi 30.VII?
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan djuricic

Post od Djumi »

Popovic je igrao desnog veznog.Marko vec 4 utakmicu daje gol ali moram da kazem da je poceo da slusa 100% pa se to i vidi.Buac je na probi kod nas i ako ovako nastavi ostace u Vosi :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Post od ogi »

Djumi da li ce se posle sledece utakmice vec iskristalisati prva postava ili prvih 15-16 igraca za novu sezonu?
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Post od Djumi »

ogi napisao:Djumi da li ce se posle sledece utakmice vec iskristalisati prva postava ili prvih 15-16 igraca za novu sezonu?
do kraja nedelje cemo odigrati jos 3 utakmice i tada ce se vec mnogo toga znati :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
max
Postovi: 608
Pridružio se: Uto Mar 22, 2005 12:03 am

Post od max »

djumi da li mozes da napises u koliko sati se igraju te tri utakmice ove nedelje?
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Sve tri utakmice pocinju u 18 casova :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Koji ste cilj sebi postavili ove sezone???
Slika
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Moj jedini cilj i cilj svih ciljeva da napravim mocnu Vojvodinu(kao tim).
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Fudbal: MEDIJI U MAĐARSKOJ O UTAKMICI FERENCVAROŠ - VOJVODINA
09.07.2005
Dnevnik

Nerešeno bi bilo realnije
(Specijalno za „Dnevnik”)

BUDIMPEŠTA: Dugotrajni aplauz oko 1.500 gledalaca po završetku utakmice Ferencvaroš - Vojvodina najbolji je pokazatelj igre koju su prikazala dva tima. Utakmica sa puno obrta, velikim brojem šansi i davanjem prilika svim igračima da zaigraju, karakteristika je meča.

Ovo je lepo procitati :!: :)
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Da li ste dogovorili uzvratnu utakmicu sa Ferencom?
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Mislim da sam u "Dnevniku" procitao da je revans zakazan za 21. jul u Novom Sadu. Djumi?
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Drago mi je što je kritika potekla sa ovog foruma pozitivno uticala na Jovanovića(inat je ponekad i dobar zanat).Samo neka nastavi i dalje tako.Kritika će se lako pretvoriti u pozitvnu kad za nju bude razloga, a isto tako lako i nastvaviti, još većom žestinom, ako se ponovo krene starim stazama ponašanja.
Najzad, zadovoljstvo posle pročitanog izveštaja sa Vošine utakmice, posledica je ulaska u tim igrača sa drugačijim shvatanjima fudbalske igre.Na tome smo ovde stalno i insistirali.Kanda je krenulo kako treba?!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Zaključana tema