Ferencvaroš-Vojvodina 3:2

Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Đumi, da li ste zadovoljni igrom Popovića u vezi?
Moje skromno mišljenje je da je igrač koji ima štofa, a da je proletos bio zapostavljen i da je trebao imati veću minutažu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Kad smo kod Popovica dosta me je iznenadila njegova odlucnost i odvaznost u igri, to kod nasih defanzivaca nisam video jos od Tanasijevica i Habija . Sto se tice Marka kritika nije bila upucena njemu kao coveku vec na osnovu njegovih igara. Ako uspe u ovoj sezoni da da vise od 12 golova pa ako treba sagradicu mu i bioskop! :lol:
Polako se menja krvotok ekipe, od uobrzenih fensera polako dobijamo onih 11 lavova koji ce biti spremni da podele batine svakoj ekipi!
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

budababa napisao:Mislim da sam u "Dnevniku" procitao da je revans zakazan za 21. jul u Novom Sadu. Djumi?
Treba da odigramo revans 21 Jula u N.Sadu.To jos nije definitivno ali verujem da ce se igrati i to je njima generalna proba :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Turija napisao:Đumi, da li ste zadovoljni igrom Popovića u vezi?
Moje skromno mišljenje je da je igrač koji ima štofa, a da je proletos bio zapostavljen i da je trebao imati veću minutažu?
Protiv Ferenca Popovic je odigrao zaista dobro I poluvreme i samo da nastavi tako.Mislim da nije bio zapostavljen jer je igrao na 8 utakmica :!:
Konacno moj stav o njemu je izrecen time sto nije stavljen na transfer listu.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Zaključana tema