Vojvodina-SCG (U19) 1:2

Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Ocekujem od Minje da zavrsi posao u Austriji :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Re: Milan Djuricic

Post od Stoik »

Djumi napisao:Ocekujem od Minje da zavrsi posao u Austriji :!:

Ja se nadam da ce makar jedan od te dvojice igraca pristupiti klubu.Spic takvog kalibra nam je sada neophodan.Minja srecno.
PRIJATELJ

Post od PRIJATELJ »

Stara gardo,nazalost nisam bio na Veterniku ali po sastavu vidim da nismo bili kompletni ni prvo poluvreme tako da mi ovaj rezultat ne znaci mnogo.Drago mi je da je Jovanovic dao go,mozda ga krene.Pozdrav.
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Post od limanfkv »

PRIJATELJ napisao:Stara gardo,nazalost nisam bio na Veterniku ali po sastavu vidim da nismo bili kompletni ni prvo poluvreme tako da mi ovaj rezultat ne znaci mnogo.Drago mi je da je Jovanovic dao go,mozda ga krene.Pozdrav.
E i ja sam ovo pomislio zivota mi..Reko ala bi bilo vrh da on nas sad sjebe i sledece sezone da 20 komada.Ali ipak je to #10,nas Dijego. :D
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Ajde ja prvi

Post od Владика »

Moj izvestaj je poprlicno uzdrman zbog institucije treceg poluvremena, ali da pocnemo
1.poluvreme nas tim-valjda Ristic, Mandic,Stepanov,Pekaric,Lazarevic,Milutinovic,ne znam,Kovacevic,Despotovic,M.Jovanovic,Popovic
2.Drugo poluvreme-nisam znao nikog ali zato treba naglasiti igraci sa brojem 19,4,13 i 2 stvarno predstavljaju buducnost naseg kluba.
Sto se tice reprezentacije jedan igrac je vukao konce,jedan igrac je odskakako od svih a to je nas Borislav Pavlovic(Kacar sasavim solidan mada ga je trener oterao u odbranu a Djurovicu nije dao ni 5 min.sanse).
Prvo poluvreme, reprezentacija bolja! Vise su trcali i kontrolisali loptu dok su nasi FENSERI dosli da se razgibaju(NA TEKMI JE BIO I BELIC SA DETETOM, A DUNDJERSKI POVREDIO NA ZAGREVANJU)!
Drugo poluvreme ulaze klinci i rasturaju prvu postavu reprezentacije(narocito igrac 19),nemaju srece i primaju gol. A gol je vise nego prica za sebe. Na prvoj stativi stoje nasa dva igraca i golman a jedan jedini plavi pored njih daje gol.
Inace sto se tice drugog poluvremena ne pamtim da smo nekog tako prebili. Bila je to Vojvodina koja odmah daje loptu(niko nije imao vise od dva kontakta sa loptom),bila je to Vojvodina koja igra brzo ali i nesrecna Vojvodina koja nije dala gol.
p.s.Opet sam video dosta kvalitetnih klinica ali opet je ostaje pitanje da li ce oni biti dovoljni da ostanemo u ligi?!
Djumi gde je Vukelja?
Voki

Re: Ajde ja prvi

Post od Voki »

podbara napisao:Moj izvestaj je poprlicno uzdrman zbog institucije treceg poluvremena, ali da pocnemo
1.poluvreme nas tim-valjda Ristic, Mandic,Stepanov,Pekaric,Lazarevic,Milutinovic,ne znam,Kovacevic,Despotovic,M.Jovanovic,Popovic
2.Drugo poluvreme-nisam znao nikog ali zato treba naglasiti igraci sa brojem 19,4,13 i 2 stvarno predstavljaju buducnost naseg kluba.
Sto se tice reprezentacije jedan igrac je vukao konce,jedan igrac je odskakako od svih a to je nas Borislav Pavlovic(Kacar sasavim solidan mada ga je trener oterao u odbranu a Djurovicu nije dao ni 5 min.sanse).
Prvo poluvreme, reprezentacija bolja! Vise su trcali i kontrolisali loptu dok su nasi FENSERI dosli da se razgibaju(NA TEKMI JE BIO I BELIC SA DETETOM, A DUNDJERSKI POVREDIO NA ZAGREVANJU)!
Drugo poluvreme ulaze klinci i rasturaju prvu postavu reprezentacije(narocito igrac 19),nemaju srece i primaju gol. A gol je vise nego prica za sebe. Na prvoj stativi stoje nasa dva igraca i golman a jedan jedini plavi pored njih daje gol.
Inace sto se tice drugog poluvremena ne pamtim da smo nekog tako prebili. Bila je to Vojvodina koja odmah daje loptu(niko nije imao vise od dva kontakta sa loptom),bila je to Vojvodina koja igra brzo ali i nesrecna Vojvodina koja nije dala gol.
p.s.Opet sam video dosta kvalitetnih klinica ali opet je ostaje pitanje da li ce oni biti dovoljni da ostanemo u ligi?!
Djumi gde je Vukelja?
To volim da cujem ! Brz fudbal bez drzanja lopte ,tako se lomi protivnik !
Nesto kao Brazil ,svi su tehnicari ali ne drze previse loptu.Igraju brzo na kontre ,kada treba 1 na 1 tu tehnika dodje do izrazaja ali zato sto igraju brzo i "prosto" bez komplikacija lako stizu do sesnajsterca i odatle mogu da raspale ili da pokusaju da iznude ,penal ,faul za slobodni itd.Sad necu previse pametovat ali nadam se da barem te mlade selekcije uce da je moderan fudbal brzina ,bez komplikovanosti i da driblaju kad su 1 na 1 blizu gola a ne na sredini terena gde driblaju sebe i protivnika i stoje u mjesto (NPR.Vukcevic).
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Ja bih bio prezadovoljan kada bi igrali poput AZ Alkmara (u zadnje dve sezone) ili reprezentacije Mexica!!!

To je fudbal,po mom ukusu!!!!
Slika
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Klub koji po meni igra najbolji fudbal na svetu je Arsenal i to u poslednjih par sezona...Igraju jednostavno razvijaju strahovite kontre nepetljaju,lopta ide od noge do noge pravi se visak...I AZ igra super nemaju ni jednu zvezdu u timu svi igraju timski sto donosi rezultat...Mislim da i mi imamo mlade igrace koji mogu da razvijaju dobru kontru i to treba maksimalno koristiti...
Samo da bude para bicemo opet u vrhu!
prijateljica

Post od prijateljica »

Vukelja je povredjen, otkinuo je nokat na palcu desne noge, 4 shava, pocinje sa laksim treninzima za koji dan.
Minja
Administrator
Postovi: 1899
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Milan Djuricic

Post od Minja »

Red Firm napisao:
Djumi napisao:Ocekujem od Minje da zavrsi posao u Austriji :!:

Ja se nadam da ce makar jedan od te dvojice igraca pristupiti klubu.Spic takvog kalibra nam je sada neophodan.Minja srecno.
Pocinje prvenstvo u Austriji, videcemo. Jedan od te dvojice ce najverovatnije igrati, da li kao starter ili rezerva, a za drugog ne znam...
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Super srecno Minja verujem u tebe :!: Jos kada bi nam doveo nekog napadaca... :D
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Dejo, drugo poluvreme je igrao i Malinovic(onaj iz Kekinde) i dokazao je da je munjevito brz. Imao je jednu sansu,pretrcao je dvojicu ali je dao prejak for pa je golman uzeo loptu(mada je mogao da padne pa da bude penal)
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Dejan napisao:Klub koji po meni igra najbolji fudbal na svetu je Arsenal i to u poslednjih par sezona...Igraju jednostavno razvijaju strahovite kontre nepetljaju,lopta ide od noge do noge pravi se visak...I AZ igra super nemaju ni jednu zvezdu u timu svi igraju timski sto donosi rezultat...Mislim da i mi imamo mlade igrace koji mogu da razvijaju dobru kontru i to treba maksimalno koristiti...
Samo da bude para bicemo opet u vrhu!
Dejane,ako si primetio,ja nisam napisao imena fudbalskih velesila,vec sam samo pokusao da povucem paralelu i pokazem da i sa prosecnim igracima moze da se stvori tim,sistem,igra... pa na kraju i rezultati.
Posto je malo smesno porediti nas sa Brazilom ili Arsenalom,jer mi sa njima nemamo gotovo nista zajednicko,dok vec sa npr. timom AZa ili repr. Mexica imamo dosta slicnosti... ali i jednu veliku razliku.Nadam se da ste gledali skorasnji kup konfederacija i da ste videli Mexico u duelima sa Brazilom i Argentinom?Ono sto su igraci Mexica tada imali su MUDA,a nasi to nemaju... a kad je AZ u pitanju oni gotovo uvek vec nekoliko sezona igraju sa tri spica i napadacki bez obzira na ime protivnika i na teren na kome se igra... igraju tako jer njihov trener ima MUDA... e sad na Djumiju je da pokaze ove sezone... :wink:
Slika
nislija

Post od nislija »

jel zna neko rezultat Proleter-Csk
PRIJATELJ

Post od PRIJATELJ »

Ljudi,citam vase postove o novopridoslim igracima i o igri koja vam se svidja pa evo da i ja nesto kazem.Kakva igra,kakvi bakraci a jos vise kakvi igraci.Mi trenutno nemamo ni igru a jos manje igrace.Sta mislite kada bi neko od ovih novih igrao u Vojvodini da je samo normalna situacija.Nikad.Kakav crni Malinovic.Pa sta je pokazao u Apatinu.On ne moze da igra ni u drugoj ligi.Jedina vrednost mu je ujak.Mi smo postali ekipa kojoj je dovoljno da svaka susa moze da dodje na probu.U celom svetu igraci su sretni da mogu da odu negde da ih probaju,samo kod nas moze da dodje ko hoce i jos da pricamo da su dobri.A dolazi nam treceligaska boranija.Vidim sve je potera za njima od strane drugih klubova.Ili su to nasi skauti osetili neotkriveno cudo od igraca.Nista bolji nisu ni starosedeoci jer svi vidimo da niko ne moze da se proda.A vrednost odredjuje trziste.S kim ce mo pred cara,sa povredjenim i istrosenim Dundjerskim,sa nezadovoljnim kapitenom,Pekaricem,Vukeljom,Jovanovicem,gladnim Kizitom.Sa trenerom bez autoriteta kod sudija,kod igraca i kod uprave.Pomolimo se bogu da ni ostali nisu nista jaci i bolji od nas i da dobro iskoristimo povoljan raspored na pocetku prvenstva.Pozdrav.P.S.Pitanje za trenera.Ko je bolji igrac Vaskovic ili Martinovic.
Zaključana tema