Vojvodina-SCG (U19) 1:2

Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Vojvodina-SCG (U19) 1:2

Post od Dejan »

mesto: Novi Sad
dan: utorak
vreme: 18h
datum:5.7.2005
stadion: Veternik
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Znaci na delu ce se videti Milos Bidzic ofazivni veznjaka po desnom boku koji je zaista dobar igrac(mada bi pre voleo Lazarevskog!) i stopera Tatica za koga ne znam ko je!Ocekujem puno od Milutinovica!Da li ce i Malinovic biti na probi?
Hvala!
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Dejan napisao:Znaci na delu ce se videti Milos Bidzic ofazivni veznjaka po desnom boku koji je zaista dobar igrac(mada bi pre voleo Lazarevskog!) i stopera Tatica za koga ne znam ko je!Ocekujem puno od Milutinovica!Da li ce i Malinovic biti na probi?
Hvala!
Prva dvojica su na probi a Malinovic ce igrati sutra,pa ja sam trazio da dodje(nema probe).
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Post od limanfkv »

Zar nije trebalo na Karadjordju da se igra?
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Iz Dnevnika:

U FC „VUJADIN BOŠKOV” U VETERNIKU (18)
Voki

Post od Voki »

Bilo bi lijepo da mozemo neke slike sa te utakmice vidjet !
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Na zalost,administrator tj. honorarni fotograf nam je na sluzbenom putu u Austriji,radi na skautingu dvojice veoma perspektivnih omladinaca iz jednog poznatog beckog kluba.
mile bronx
Postovi: 259
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:56 pm
Lokacija: liman

Post od mile bronx »

VOJVODINA-SCG 1:2
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Stara Garda napisao:Na zalost,administrator tj. honorarni fotograf nam je na sluzbenom putu u Austriji,radi na skautingu dvojice veoma perspektivnih omladinaca iz jednog poznatog beckog kluba.

Jel to FK Becka filharmonija?U tom slucaju zelim mu puno uspeha(mislim,ovaj srece :lol: )a prvenstveno lep provod.
Voki

Post od Voki »

mile bronx napisao:VOJVODINA-SCG 1:2
Imali li nesto vise ,kao sastav ,strelci ,sanse ?
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Sa RF foruma
mile bronx napisao:VOJVODINA-SCG 1:2
Strelci: Marko#10 za nas, a za njih nije ni bitno.
Gledalaca: dosta
Sastavi: mozda Djumi zna ko je sve igrao, a igrali su mnogi.
Marko je posle jedne propustene sanse postigao gol krajem prvog poluvremena (lobovao istrcalog golmana sa nekih cirka 20 metara), a pobednicki gol za reprezentaciju je postignut posle sudijske nepravde. Naime njihov napadac je javno priznao da je poslednji igrao loptom, ali sudija je insistirao da je korner. Elem, posle kornera "plavi" postizu glavom gol vredan pobede.
Sto se tice pojedinaca nas igrac br.19 ima svetlu buducnost. Gde taj udari tu trava ne raste. Napravio je bar 3 faula za zuti i jedan za crveni, ali se i trudio i bilo ga je po celom terenu. Jos jedan igrac je za pohvalu, br.18, (je li to mladjani Vorkapic) koji je prilicno brz i dalje....Uopste ceo nas tim u drugom poluvremenu je bio dosta bolji od reprezentacije (a po mojoj slobodnoj proceni osim Djurica svi su manje-vise godiste tih reprezentativaca).
Kod reprezentacije (do 19 godina) je igrao jedan (br.8) koji izgleda kao da igra za veterane, a ne omladince :lol: Od nasih su igrali Pavlovic i golman, Kacara nisam primetio (mada ni ne znam kako izgleda :lol: ), a Djurovic je valjda igrao na kraju (mada ni to nisam siguran).
Sledeca utakmica je u petak u Pesti....
Red Firm napisao:Cini mi se da cemo imati dosta problema sa napdacima.Ako smo se vec odrekli nekih iz predhodne sezone,morali bi smo da im nadjemo adekvatne zamene,jer u suprotnom igra tima nece doci do izrazaja.

Od igraca koji su poznati svima nama od predhodne sezone u prvom poluvremenu su nastupili: Ristic, Lazarevic, Pekaric, Stepanov, Mandic, Milutinovic, Popovic, Kovacevic, Despotovic, Jovanovic i jos jedan omladinac sa brojem 3,ne znam mu ime,pa ako Djumi vidi ovu poruku neka odgovori ko je taj igrac. U drugom poluvremenu su od poznatijih nastupili Djuric i Popovic koji je ostao u igri,dakle isproban je kompletan podmladak(koji je igrao zaista ostro na terenu)uz napomenu da je na tribinama bio Dundjerski,Vukelja je povredjen,Todic je u potrazi za inostranim angazmanom,a Kizita niko nije jos video.

Ovo je tek pocetak uigravanja ekipe ove godine,tako da nema mesta komentarima igre.Vidljive su i neke olako napravljene greske,ali ce se to vremenom ispraviti.
E tako je bas bilo,mada bice izvestaja od podbare,Djumija,dukesa i prijatelja
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Zaboravih da napisem...
U drugom poluvremenu gde su otprilike bili vrsnjaci na terenu sa obe strane najupecatljiviji je bio nas igrac br.19 Buač koji je pokazao zavidnu borbenost,pozrtvovanje i tehniku i mislim da decko ima buducnost u FK Vojvodina,e sad na Djumiju je da proceni jesam li u pravu.
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Igraci iz prvog poluvremena sa br.3-Vukobratovic, i br.9 -Kovacevic imaju po 17 godina :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Sastav iz drugog poluvremena
Brkic(dosao iz kabela) Draganic(na probi-Vrbas),Popovic,Tatic(na probi iz B.Broda),Djuric,Buac,Bidzic(proba-Vlasina),Malinovic(br.18),Covic(dosao iz Beceja)Divjak(proba - Vrbas).
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Mladi tim je pokazao zavidnu borbenost i zelju.Pokazao je takodje da nam predstoji veliki rad da bi dosli do toga da igraju prvu ligu.Raduje me to sto su posle jutarnjeg treninga koji je bio izuzetno tezak smogli snage i dobro istrcali utakmicu.Bidzic nije prosao i nece vise trenirati sa nama,dok ostali igraci ostaju do daljnjeg.Ostale stvari nebi komentarisao jer sam danas tek upoznavao igrace :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Zaključana tema