Vojvodina-SCG (U19) 1:2

max
Postovi: 608
Pridružio se: Uto Mar 22, 2005 12:03 am

Post od max »

zavrseno je 0-0(4000 gledalaca nije lose),celarevo drugoligas
upss!
Postovi: 32
Pridružio se: Pon Jun 20, 2005 10:55 am
Lokacija: u magnovenju

Post od upss! »

prijatelju,da nam se uprava raspada,tu si u pravu al ne pričaj prazne priče o NISu jer je informacija od jednog direktora da o tome nikakvih pregovora nije ni bilo-tako da ne pije ta priča vodu i završi više s njom.
Čitam malopređašnji tvoj post,pa reci mi za koje pare da dovedemo neko zvučnije ime???Bolje uzeti nekog klinca pa pokušati nego trošiti pare na bukadžije i nezadovoljnike koji će se vući po terenu,nisi gledao jučerašnju utakmicu,ne pričaj zato od tvojih rekla kazala izvora.
Dundjerski istrošen,a šta su u partizanu ćirić,Tomić,Nadj???Pa taj Dundjerski može da bude predvodnik ove Vojvodine još najmanje godinu dana.
Opet ti ništa ne valja,puu ovaj,puu onaj,ma daj molim te ti neko pametno rešenje informeru.
p.s.nisam ti odgovorio jednu stvar od pre metar dana.Nisam ja rekao da si ti ZIGoslav,a i....Kizito nema 2m.
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

[quote="PRIJATELJ"Kakav crni Malinovic.Pa sta je pokazao u Apatinu.On ne moze da igra ni u drugoj ligi.Jedina vrednost mu je ujak.Mi smo postali ekipa kojoj je dovoljno da svaka susa moze da dodje na probu.U celom svetu igraci su sretni da mogu da odu negde da ih probaju,samo kod nas moze da dodje ko hoce i jos da pricamo da su dobri.A dolazi nam treceligaska boranija.Vidim sve je potera za njima od strane drugih klubova.Ili su to nasi skauti osetili neotkriveno cudo od igraca.

Prijatelju ne pricaj o Apatinu ako ne znas!U kojoj ligi moze da igra nadam se da ce dokazati ove sezone!Ujak mu je Mladen Krstajic i to mu je sigurno vrednost(ne bih ga Mladen slao na probu u Vosu vec bih mu nasao agazman u nemackoj-veruj mi)Nemozes da kazes da je treceligaska boranija ako nisi idgledao bar neke Kikindine tekme,covek je bio nosilac cele igre,postizao golove,asistirao...spasao Kikindu od katastrofe...To da li je bilo interesovanja drugih klubova pouzdano znam da je bilo!A da li su skauti osetili neotkriveno cudo od igraca nadam se da ce vreme i rezultati pokazati :!:
dukes 1998

Post od dukes 1998 »

Tacno sam znao da ce tzv.prijatelj da se javi odmah posle prve pripremne utakmice i naravno da pocne da iznosi svoje filozofije :!: Prvo kazes da nisi ni bio na utakmici,a onda pricas kako je koji igrac odigrao utakmicu :?: :!:Stvarno si zreo za posmatranje,i daj molim te idi i ........ Sto se tice utakmice,zadovoljan sam samo sa drugim poluvremenom kada su na teren istrcale mlade snage i pokazale brz i borben fudbal kakav bi ja,a verujem i svi vi voleli da vidite od nase VOJVODINE.Igrac sa brojem 19 me je odusevio,pravi prototip modernog fudbalera,samo neka tako i nastavi i neka nas nerazocara :!:
Gost

Post od Gost »

Ljudi moze pomoc?? O kakvim igracima iz Austrije je rec? jel su to neki nasi ilil bas Austrijanci? ili je ovo neki joke?
mile bronx
Postovi: 259
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:56 pm
Lokacija: liman

Post od mile bronx »

Prica se da je za jednog od te dvojice zainteresovan i cuveni Celtic, ali je pitanje da li ce se uklopiti u ostrvski nacin igre :lol:

I ja moram da se slozim da je taj Malinovic (br.18 ) dobro odigrao tu utakmicu(poluvreme), a i poprilicno je brz. Sigurno ce biti osvezenje za nas vrli napad.
Gost

Post od Gost »

dukes 1998 napisao:Tacno sam znao da ce tzv.prijatelj da se javi odmah posle prve pripremne utakmice i naravno da pocne da iznosi svoje filozofije :!: Prvo kazes da nisi ni bio na utakmici,a onda pricas kako je koji igrac odigrao utakmicu :?: :!:Stvarno si zreo za posmatranje,i daj molim te idi i ........ Sto se tice utakmice,zadovoljan sam samo sa drugim poluvremenom kada su na teren istrcale mlade snage i pokazale brz i borben fudbal kakav bi ja,a verujem i svi vi voleli da vidite od nase VOJVODINE.Igrac sa brojem 19 me je odusevio,pravi prototip modernog fudbalera,samo neka tako i nastavi i neka nas nerazocara :!:
Da li neko zna kako se zove taj igrac sa brojem 19 ,koje je godiste i na koju poziciju igra ?
Korisnikov avatar
KDA
Postovi: 215
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 3:08 pm

Post od KDA »

Zove se Buač i igra veznog koliko samja mogao da primetim :D
PRIJATELJ

Post od PRIJATELJ »

Dukes 1998,nauci kad procitas da shvatis.Pa de sam ja spomenuo ko je kako igrao na pripremnoj utakmici.Nije ni cudo sto se zalis da ne mozes da odes na more,isti si kao nasi igraci.Samo mlatis praznu slamu.Jadni su oni sa kojima si ti zadovoljan.Ti nastavi da uzivas u porazima,ja nisam mazohista.Dejane,posto neznam za Apatin objasni mi ali logicki gledano ako je takav potencijal kao sto ti kazes cudo da ga je ujak pustio u Vojvodinu a nije ga odveo u Nemacku.Ili je mozda zaljubljen u Vojvodinu od malih nogu.Ajd zdravo.
Gost

Post od Gost »

antiprotivni Prika,ajde idi vidi dali smo na forumu cigana i grobara...
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Prijatelju i sam znas kakvo je stanje u nasem fudbalu i da neigruju uvek najbolji i najspremniji igraci u prvoj postavi...pogotovo u nizim ligama!O Apatinu ne zelim da pisem jer je ovo ipak zvanican forum FCV!Malinovic je mlad i talentovan igrac,a za Nemacku ima vremena(nadam se posle uspesnih nastupa za nasu Vosu) u zivotu treba sve da ima neki red...Nadam se da ce da nastavi tradiciju igraca koji iz Ki su nastupali za Vosu(Vladimir Mudrinic,Dragan Zilic,cini mi se da je jedno vreme i Branko Lazarevic bio u Ki...)
PRIJATELJ

Post od PRIJATELJ »

Dejane,daj boze da budes u pravu a ja u krivu.Guest vidim da te tamo nesto vuce pa izvoli, mene ne.A i bojim se da bi vas nasao tamo.Ajd zdravo.
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Narednih dana postove ce moci da salju samo registrovani clanovi foruma jer je forum pod napadom.
Minja
Administrator
Postovi: 1899
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

Habi

Post od Minja »

Ako se ne varam, Ronald Habi je jedno vreme nastupao za Kikindu
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Da Habi je Igrao u Ki ali sam tada bio i suvise mlad da bi ga se secao...Cini mi se da je igrao od 96-98 da bi kasnije presao u Vosu pa u Debrecen(madjerska)!
Zaključana tema