Arkadija kup: Vojvodina-Lokomotiva (Plovdiv)

Minja
Administrator
Postovi: 1899
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

Arkadija kup: Vojvodina-Lokomotiva (Plovdiv)

Post od Minja »

U nedelju, 30.01.2005. na programu je četvrta utakmica na pripremama u Turskoj. Protivnik je bugarska ekipa, Lokomotiva iz Plovdiva, u okviru Arkadija kupa.

Slika
Poslednja izmena od Minja u Sub Jan 29, 2005 10:05 pm, izmenjeno 2 puta ukupno.
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Realno smo kvalitetniji tim od Lokomotive!Lokomotiva u svojim redovima ima 2-3 Makedonca jednog prosecnog odbranbenog igraca iz Brazila!Trenutno se nalaze na veoma dobrom 3 mestu odma izmedju dvojca Levski i CSK Sofija!Imaju 9 bodova manje od njih!
Inace Lok je osnovana 1936 godine!
Ocekujem pobedu!
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Trenutan rezultat je 0:0.U toku 63. minut.Vise sledi na:
http://www.red-firm.ns.co.yu/forum/view ... =5569#5569
Gost

Post od Gost »

izgubili smo 2:0. nista od besplatnih priprema sledece godine.
PRIJATELJ

Vosa-Lokomotiva

Post od PRIJATELJ »

Dokle.Verovatno ce mo opet cuti da je bilo sjajno prvo poluvreme i da smo posle bezbroj sansi nesretno primili dva gola.Jedino sto primetim je da pocinjemo da primamo vise golova.Naj radosni bi bio da cujem da smo ocajno igrali a da smo pobedili.Jer onda,kada dignemo igru jescemo ,,zive ljude".A ovako ako nastavimo propast.Postovani treneru bojim se da ako ne pobedite amatere iz Stutgarta ovaj prefix postovani necu vise stavljati.Pozdrav.
Djumi

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Morali smo da vodimo bar 2:0 u prvom poluvremenu.Neznam sta da vam kazem(glava me uzasno boli).Takvu dominaciju nismo imali do sada.Za razliku od prethodnih utakmica stvorili smo sijaset povoljnih prilika ali Jovanovic nije uspeo u 4 navrata da savlada golmana Bugara iako je bio oci u oci sa njim.Sad vec mogu da kazem da ekipa napreduje ali i to da fond igraca mora da se pojaca.
canovic Mandic Lazarevic Stepanov Pekaric Dundjerski Vukelja Govedarica Jovanovic Franciskovic Belic
Ulazili:Ristic Dragutinovic(u prvom poluvremenu zbog povrede Pekarica-udarac) Kacar Despotovic Djurovic
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Andol za bolove

Post od Stara Garda »

EEEEE,gospodine treneru,TEK CE DA VAS ZABOLI GLAVA,al kad pocne sezona,kupite dovoljno andola,cafetina,bensedina.....trebace Vam
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

....a i nama :!:
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Gledajuci sastav koji vi forsirate,primecujem da sa vama (u odnosu na Smiljanica) na klupi,Vosa protiv svakog protivnika ulazi sa DVA (a kod Smiljanica su bila tri) igraca manje!!? :shock:

P.S.posto pisete iz neke od igraonica,zaista nije potrebno da trosite vreme kuckajuci nam da Jovanovic ne zna dati gol!!! Ima li koja novost (jer to za Jovanovica NIJE NISTA NOVO)?
BondNS
Postovi: 189
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:32 pm
Lokacija: 10 minuta od stadiona

Post od BondNS »

Voja napisao:P.S.posto pisete iz neke od igraonica,zaista nije potrebno da trosite vreme kuckajuci nam da Jovanovic ne zna dati gol!!! Ima li koja novost (jer to za Jovanovica NIJE NISTA NOVO)?
hahahahahahaha
tuzno ali istinito
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Ja koliko sam obavesten (ne znaci da je ovo i tacno), covek ne pise iz igraonica vec ima laptop. Druga stvar: na pripremama rezultat nije u prvom planu, vec "fino stelovanje" svih linija u timu. Taman i da izgubimo sve utakmice na turniru, ako u prolecnom delu prvenstva zaredjamo sa uspesima, niko se vise nece osvrtati na neki Arkadija kup. Ukoliko, pak, bude nastavljeno sa neuspesima, ja cu biti medju najostrijim kriticarima. Dajmo treneru sansu i imajmo malo strpljenja. Trece (a tice se trenera): odustanite od Marka Jovanovica i dajte priliku Despotovicu i Maslicu. Ne vidim cime je doticni zasluzio toliki kredit, a po prici sve vise podseca na Igora Bogdanovica.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
:)
Postovi: 568
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:43 pm
Lokacija: Na zapadu

Post od :) »

a kredit je bio dva gola partizanu :lol:
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

U potpunosti se slazem sa gospodinom Budababom ali ovo je vec drugi ubedljivi poraz od nekog bugarskog tima(setite se LEvskog) i pitam se da li je to realan odnos snaga izmedju bugarskog i srpskog fudbala!
uvek sa vama

Post od uvek sa vama »

samo bi kopirao jedan moj komentar kad sam vas pitao sta mislite o Marku Jovanovicu....
Marko Jovanovic mozda ima predispozicije, gradjen je kao Vijeri i Adriano, samo sto se preziva Jovanovic
ali kad je on operisan od fudbala, mislim da tu nema pomoci, ne znam kako neko takav moze da igra u Vojvodini, uz to je 100 puta pokusavao da ode preko, pa kad ga ni u Kini nisu primili, gde inace se toliko razumeju u fudbal kao i ja u ping pong, e onda se on lepo vratio kod nas....
ja apsolutno ne znam sta on zna, on ne zna da dribla, ne zna da shutne kako treba, ne zna da se otvara, on ne zna bre da trci kako treba, spor je maximalno, zna kao da se gradi, sto mu i nije tesko sa ozbirom kolki je, i zna eventualno da ga lopta bukvalno napuca u glavu i mozda se odbije u gol....totalna katastrofa od igraca sto se mene tice
njega kao da neko gura i kao da MORA da igra? nadam se da to nije istina....
jer ja ne znam, ipak ste vi trener, i ipak to bolje znate, ali ipak ja njega malo duze gledam od Vas u Vojvodini...
drago mi je sto smo trebali da vodimo sa minimum 2-0, a samo zamisljam sta bi bilo da nismo trebali da vodimo....
ali dobro, valjda ce biti jos nekih Gruzijaca...
Djumi

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Od spic igraca najbolje igra Belic.On je po ovome siguran.Jovanovic Despotovic i Maslic se bore podjednako za mesto.Maslic nije igrao zbog lakse povrede.
Zaključana tema