Arkadija kup: Vojvodina-Lokomotiva (Plovdiv)

jaaa??!!

Post od jaaa??!! »

Pitanje za trenera: sta Vi mislite dali bi nam dobro dosao igrac Hajduka(K) Milan Davidov??
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Post od limanfkv »

Jovanovic uopste ne lici na onog Marka kada je igrao u tandemu sa Lanetom.A kredit?
Pa neznam verovatno 2 gola i pobeda na JNA protiv Partizana.
uvek sa vama

Post od uvek sa vama »

a Vukelja? jel spic igrac ili sta?
Jadni mi kad nam se Despotovic i Jovanovic bore za isto mesto
pa ta dvojica ni u Sajkasu nebi igrali....
A Belic kazete najjbolji? sta on radi kad je najbolji a kao spic igrac koliko citam nije ni u sansu usao a kamoli dao gol?
mnogo se bojim da oni kao da MORAJU da igraju, ali dobro, mi bolje nemamo....ali koliko god da nemamo bolje Jovanovic nebi smeo da igra, pre bi Chanovica stavio u napad nego njega....
PRIJATELJ

PRIJATELJ

Post od PRIJATELJ »

Ljudi moji mislim da je najpametnije da ne davimo coveka vise i da nastavimo da se druzimo kao i pre,a on neka radi kako misli da je najbolje,pa ce mo videti sta ce uraditi.Ja mislim da nas ni Murinjo ne moze izvaditi sa ovim trece ligaskim pojacanjima i nesposobnom upravom.Jedino da se prebacimo u Gruziju.Pozdrav.
PRIJATELJ

Sta radi uprava

Post od PRIJATELJ »

Sto se tice naseg vajnog rukovodstva,voleo bi da nam Djakovic objasni,sta vec pomenuti Beogradski menedzar Vica radi u prostorijama kluba.To je inace gazda iz senke Srema i svi igraci koji su dosli iz Srema su njegovi privatni(Maslic,Kizito).I zasto mu je dozvoljeno da ubedjuje i preti igracima Vojvodine(Susak,Cvetkovic)da moraju da igraju u Sremu.Postali smo izgleda Beogradska prcija i kod nas se polako i sigurno uvlaci Beogradska mafija i stvara pogon za lansiranje njihovih privatnih igraca i vise nisam siguran ni da je nas trener neinformisan i da nece morati da gura pojedine igrace da igraju.Pozdrav.
Djumi

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Milan Davidov je igrac koga sam Ja doveo iz Odzaka u Beocin kad je bio anonimus.Sklonio sam Miroslava Rada 36 godina iako je bio najbolji igrac Cementa mozda svih vremena.Davidov je moje poverenje opravdao i izrastao u pravog igraca.Naravno da bih voleo da dodje u Vosu ali to je vec malo teze.
Djumi

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Maslic i Djuric su igraci koje sam ja doveo u Srem.Djuricu sam promenio mesto i od napadaca napravio Stopera pa je postao i omladinski reprezentativac(rodjen 1985).Maslic je jedan od najtalentovanijih spiceva,ali je bio povredjen i sa njim moram da budem oprezqan.
Sto se tice Vice iz Beograda,On nema nikakav uticaj u klubu a posebno na mene.Kad sam bio trener Srema nije mogao da udje u svlacionicu.
Ponovicu jos jednom,meni niko nece sastavljati tim!
Djumi

Milan Djuricic

Post od Djumi »

P.S. SVOJEVREMENO SU Mİ ORGANİZOVALİ RADİO EMİSİJE U BEOCİNU ZBOG TOGA STO İGRA MİLAN DAVİDOV.JA SAM İSTRAJAO İ DAVİDOV JE POSTAO İGRAC.u TOME İ JESTE RAZLİKA OD STRUCNJAKA İ STRUCNE NEZNALİCE.
uvek sa vama

Post od uvek sa vama »

mogli bi mozda i Marku Jovanovicu da promenite mesto i sa napadaca prebacite da stopera, mislim da bi mu mnogo bolje islo
Zaključana tema