Vojvodina-Torpedo (Moskva)

Gost

Pripremne utakmice [Vojvodina - Torpedo Moskva 28.01.05]

Post od Gost »

@limanfkv

Sorry if I've misunderstood you (our languages are somewhat similar, but not everything is clear) :)

If we speak about today's match, Torpedo hasn't had its usual 1st team. But not the reserves. It's better to say that it was something like an experiment.
The best players in this lineup are Chernogaev (plays a defender or a winger; he plays in Russian Under-21 squad), Samusevas (a player from Lithuania; he wants to achieve Russian citizenship in order to play for our national team; one of the most popular players in Torpedo because of his determination and willingness to make everything he can for victory), Jaager (is on trial in Torpedo, plays for Estonian National team) and Budylin (1st team left winger). Nikolaev is from FC Moscow and is also on trial; I think he would be signed. Abaev, Kudinov, Falkovsky and Panferov are talented young players who are ready for the first team football (IMHO). Komarovsky is from Belarus, a player of the U-21 team...
Djumi

Milan Djuricic

Post od Djumi »

İzgubili smo u 90 minutu sa 1:0 golom iz dubokog ofsajda.Sudijska trojka je bila iz Rusije i sudili su veoma dobro ali su napravili veliki previd.Specijalno za ovu utakmicu je doputovao njihov predsednik i gledao utakmicu.Bili smo bolji u prvom poluvremenu i zaista odigrali veoma dobro.Zasluzili smo da vodimo ali je Govedarica sutirao tik pored gola.Sastav:Ristic Mandic Lazarevic Stepanov Pekaric Dundjerski Vukelja Govedarica Jovanovic Franciskovic Belic.U drugom poluvremenu su svi igrali.İstakao bih Ristica Rajica Stepanova Govedaricu i Belica.Malo mi smeta pocenjvacki odnos prema odredjenim igracima.Ja se nadam da cemo dovesti jos nekog igraca da zaostrimo konkurenciju.Ako me pitate dali sam zadovoljan? Onda cu vam reci i vise nego zadovoljan posle danasnjeg nastupa protiv zaista dobrih Rusa.Najbolji na terenu je bio Stepanov i odmah su se raspitivali za njega.

Sastav Vojvodine:
Ristić, Mandić, Stepanov, Pekarić, Lazarević, Govedarica, Dunđerski, Vukelja, Francišković, Belić, Jovanović. Igrali su još: Rajić, Popović, Pavlović, Kačar, Maslić, Despotović, Đurović, Dragutinović i Bihorac.
Duke
Postovi: 236
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 7:19 pm
Lokacija: Podbara

Post od Duke »

Pa, dobro. Utakmica ne mora da se dobije, posebno ne u pripremnom periodu. Nadam se da je trener dobio ono sto je trazio. Ja samo zameram Rabrenu sto nam je nasao trecerazredne timove za uigravanje. Bojim se da ce nas neki ozbiljniji tim nagruvati kao malu decu. Torpedo je izgleda negde naseg ranga... Ne znam na sta ce sve ovo liciti kada se nastavi prvenstvo... Samo napred i samo borbeno...
You'll never walk alone!
Sasa

Post od Sasa »

Mislim da je ovo realan rez. moze to i bolje ali treba vise preciznosti i fizicke spreme! :wink:
mile bronx
Postovi: 259
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:56 pm
Lokacija: liman

Re: Milan Djuricic

Post od mile bronx »

Djumi napisao:Malo mi smeta pocenjvacki odnos prema odredjenim igracima.Ja se nadam da cemo dovesti jos nekog igraca da zaostrimo konkurenciju.
I ja se nadam da cemo dovesti jos neka pojacanja.Samo pitanje ko bi nam dosao kad ni svoje igrace ne placamo.Evo u Obilicu ima nekoliko igraca koje smo hteli ranije da dovedemo (Zajic,Guti Jovanovic...), a koji su dobili raskid ugovora.Ali to je vec pitanje za neke druge ljude u klubu, a ne za trenera...
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Koliko sam ja obavesten,prelazni rok kod nas traje do 30.01.2005. tako da u tom slucaju tesko ko jos moze da dodje u klub,a jos kada se pogledaju i finansijski problemi... :roll:
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Ma nema potrebe da lesinarimo po smrdljivim beogradskim klubovima,po meni najbolje bi bilo da vratimo Stojaka.Uveren sam da bi i sa jednom nogom u ovoj ligi postigao bar 15 golova!
Zaključana tema