Vojvodina-Obolon (Ukrajina)

Zaključana tema
Minja
Administrator
Postovi: 1899
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

Vojvodina-Obolon (Ukrajina)

Post od Minja »

U sredu, 26.01.2005. na programu je druga utakmica na pripremama u Antaliji. Protivnik je Obolon iz Ukrajini

Slika

FC Obolon je član premijerne lige Ukrajine
Korisnikov avatar
SezioneFCV
Postovi: 131
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 1:57 pm
Lokacija: Slaninarski logor

Post od SezioneFCV »

13 Vorskla-Naftohaz Poltava 15 3 3 9 7:17 -10 12
14 Sakarpatje Uschgorod 15 2 5 8 11:18 -7 11
15 Obolon Kiev 15 2 5 8 8:21 -13 11
16 Borisfen Borispol 15 0 7 8 6:18 -12 7

ja mislim da i ova ekipa nece biti problem za nas :roll:

poz svim forumasima :wink:
Jebes Beograd kad to je Bangladesh
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Marko, hvala na informacijama o poziciji ukrajinskog kluba u prvenstvu. Kakav god da je protivnik, bolje je da igramo sa stranim ekipama nego kao u Krupnju sa seoskim amaterskim klubovima.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Duke
Postovi: 236
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 7:19 pm
Lokacija: Podbara

Post od Duke »

Slazem se, ali mislim da zasluzujemo bolje rivale. Veliki Kapablanka je govorio da se moze vise nauciti iz jedne izgubljene partije, nego iz stotinu dobijenih. Ima li neko ispod Obolona i Borisfena na tabeli !?
You'll never walk alone!
Korisnikov avatar
SezioneFCV
Postovi: 131
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 1:57 pm
Lokacija: Slaninarski logor

Post od SezioneFCV »

nema nikoga vise ispod oblona i borisfena...imaju takodje 16 ekipe u ligi kao mi :roll:
Jebes Beograd kad to je Bangladesh
Korisnikov avatar
021
Postovi: 849
Pridružio se: Pet Jan 21, 2005 6:46 pm

Post od 021 »

Kao odlazimo u Antaliju da bi imali kvalitetne protivnike,a tamo igramo
sa nekim levim timovima čiji je kvalitet lošiji od proseka naše lige.
Ipak mislim da će bez obzira na sve trener Djuričić uspeti da napravi nešto od od ovih igrača.
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Ukrajinski fudbal je silno napredovao u zadnjih 5 godina.Nemojte se iznenaditi ako sutra ne pobedimo!Ipak Obolon je to! :lol:
gabric_a

Post od gabric_a »

Jesu napredovali u Ukrajini,ali je i tamo situacija slicna nasoj,uvek su dva ista kluba na vrhu :evil: ,a ostali pokusavaju da ih stignu.Mislim ipak da smo mi trenutno jaca i kvalitetnija ekipa od Obolona,ali kao sto je podbara ipak rekao "Obolon je to" :lol:
Petrovic
Postovi: 1
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 3:53 pm
Lokacija: Novi-Sad

Post od Petrovic »

Zamolio bih gospodina Djuricica da nam kaze kako je bilo na utakmici sa Obolonom?Da li Franc stize danas?
I najvise me interesuje zasto Vladimir Bunic nije otputovao na pripreme?(po meni je bolji od Bihorca)
Redovno pratim rad foruma i zeleo bi da pohvalim pre svih Dejana,Podbaru,Voju i Priljatelja!
Hvala :!:
Djumi

Milan Djuricic

Post od Djumi »

İzgubili smo utakmicu od Obolona sa 1:0.Moram da kazem da je ovo najbolja utakmica od kada sam ja u Vosi(posebno drugo poluvreme).
Ukrainci su poveli u 9 minutu iz nepostojeceg slobodnog udarca.Nekako je lopta prosla kroz zivi zid,mada je udarac bio strahovit.U drugom poluvremenu smo 20 minuta pred kraj postigli gol iz slobodnog udarca.Sudija je priznao gol ali na intervenciju njihovog trenera posle pola minuta ga ponistio.Od kada se bavim trenerskim poslom nisam izgubio utakmicu a da protivnik ni jednom ne udje u 16 metara a kamoli da je imao sansu.Mandic je pogodio stativu i imali smo dosta pozicija da postignemo gol.Mozda vam zvuci malo nelogicno ali se zaista vidi napredak kod celog tima.Kontrolisali smo igru sve vreme ali moram i da kazem da smo jutros dobro trenirali.İgraci su usli u fazu zamora i tek sutra dobijaju slobodno posle-podne.U petek u pola jedanest igramo sa Torpedom iz Moskve i to je za nas veoma tezak mec.Dobra stvar je sto Franc Treba da dodje svakog casa(Rabren otisao po njega).Ocekujemo i Kizita do kraja nedelje.Potcenjivanje Ukrainskog fudbala je dozvoljeno ali ne nama.Mi smo daleko kvalitetniji tim od njih ali oni su pred pocetkom prvenstva.İ danas su igrali nasi klinci Pavlovic i Kacar.Sto se tice Bunica On ce ovih 6 meseci igrati na dvojnu ali ce trenirati sa nama.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

podbara napisao:Ukrajinski fudbal je silno napredovao u zadnjih 5 godina.Nemojte se iznenaditi ako sutra ne pobedimo!Ipak Obolon je to! :lol:
Bez komentara!!! :oops:
Radoye

Post od Radoye »

Samo bez nervoze ljudi, neka izgubimo sve do jedne pripremne utakmice ali one zvanichne da pochnemo da dobijamo.

Ono shto je vazhno tokom priprema je da se nabije kondicija i da se isprobaju i uigraju varijante - rezultati pripremnih utakmica su potpuno nevazhni.

Treneru, samo im pomeraj strazhnjicu i ne daj da zabushavaju, pa kad dodje pochetak prvenstva da mogu da trche a ne k'o neke babe da se vuku.
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Pa, da! To je kao ono kada smo prvu izgubli od sarajeva kuce a na kraju uzeli titulu :lol: Ljudi pomirite se vise,dok je ovakvo vreme ovaj klub nikad nece biti rezultatski velik.Ko navija za klub zbog rezultata taj je mnogo pogresio.Mislim da vam poslednja desavanja pokazuju da polako postajemo srpski Milvol ali ma sta da se dogodi zapamtite jedno, za to nisu krivi navijaci vec sprega politike-krupnog kapitala-kriminogenigih organizacija!
Gospodine Duricicu malo su reci koliko sam zahvalan sto i iz Male Azije odrzavate komunikaciju sa nama ali ne mogu a da ne kazem da ostavljate utisak kapetana broda kome niko nije rekao da brod tone a ima zadatak da oplovi svet!
Djumi

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Dragi moj podbara!Ovaj brod je davno potonuo a Ja sam shvatio da treba zajedno da ga izvadimo.Posao nije lak ali je izvodljiv.Casa zuci iste casu meda smjesane najlakse se piju.
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Dobro receno, imate moju podrsku!
Zaključana tema