Vojvodina-Vrbas 4:1

Locked
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Vojvodina-Vrbas 4:1

Post by Dejan »

Fudbaleri Vojvodine odigraće danas kontrolnu utakmicu u sklopu priprema za prvenstveni meč sa Zemunom. Novosađani će u FC “Vujadin Boškov” u Veterniku ugostiti Vrbas. Prilika je to da navijači Vojvodine pozdrave novog šefa stručnog štaba gostujućeg tima LJubišu Aleksića, koji je svojevremeno uspešno branio boje novosadskog prvoligaša.
Utakmica počinje u 15.30 časova.
User avatar
Go west
Posts: 203
Joined: Fri Jan 28, 2005 5:50 pm
Location: Novi Sad Stari Grad

Post by Go west »

Joj što volem što ne volem zvezdu,al volem i prijateljske utakmice jer na njima nema jeda 8)
Guest

Post by Guest »

Vojvodina : Vrbas 4:1.
Strelci:Belic,Djuric,Kacar,M.Jovanovic.Vrbas dao gol iz penala.
Guest

Post by Guest »

Miso,pardon prijatelju kakva je bila utakmica?
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

HA,HA,HA,i mene zanima.Ako mislimo na istoga,citacemo u zurnalu.Pozdrav.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9632
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Ko jos cita zurnal??? :roll:
Image
Minja
Administrator
Posts: 1902
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Izvestaj

Post by Minja »

Na zalost, gledao sam samo 30 minuta, i to kraj drugog dela. U tom periodu Vojvodina je igrala sasvim solidno, a isticao se Marko Jovanovic, agilnom igrom i lepim pogodak, uz blagu pomoc gostujuceg golmana, koji nije uspeo da ukroti njegovu "bombu".

Po recima Go West-a, Vojvodina je igrala cak i bolje nego u Backoj Palanci, a posebno lep bio je pogodak Milana Belica, ali o tome nesto vise treba Go West da napise.

Pred kraj Dundjerski je imao zicer, a prekrsaj (mozda i nije bio, bio sam na drugoj strani) nad Maslicem sudija nije okarakterisao kao penal.
Last edited by Minja on Tue Apr 05, 2005 11:31 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9632
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Izvestaj

Post by Voja »

Minja wrote:a isticao se Marko Jovanovic, agilnom igrom i lepim pogodak, uz blagu pomoc gostujuceg golmana, koji nije uspeo da ukroti njegovu "bombu".
Minja ti si Image ,bas si pravi adm. pises samo kad imas nesto SENZACIONALNO da nam kazes!!! :wink:
Image
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Jako mi je drago da su strelci bili Kacar i Djuric :!:
A posto je Marko kalibar igraca Vrbasa trebali smo im ga pokloniti :wink:
Mislim da je ovo nagovestaj da ako sve bude kako treba Vosa ima lepu buducnost u vidu:Djurica,Kacara,Djurovica,Pavlovica ima i onaj sto je na pozajmici i igra dobro u csk mislim da se preziva Magoc(izvinjavam se ako gresim u prezimenu) Maslic...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

PRIJATELJSKA UTAKMICA
Strelci probili led
Vojvodina - Vrbas 4:1 (1:0)

VETERNIK: FC “Vujadin Boškov”, gledalaca 100, sudija: Miljković (Novi Sad). Strelci: Belić u 21, Đurić u 47, Kačar u 68. i Jovanović u 79. za Vojvodinu, a Jelin u 62. minutu (iz jedanaesterca) za Vrbas.
VOJVODINA: Todić, Mandić, M. Stepanov, Pekarić, A. Popović, Bihorac, Dragutinović, Dunđerski, Milutinović, Belić, Vukelja. Igrali su još: Despotović, Kačar, Đurić, Jovanović i Maslić.
VRBAS: Andrić, Miličić, Đinđić, Stijepović, Mudreša, Dudvarski, Ačanski, Divjak, Kuzmanović, Vučinić, Vasiljević. Igrali su još: Medurić, A. Stepanov, Ilić, Jelin, Doknić, Blagojević, Todorović, Draganić, Kojičić, Barudžija, Tešanović i Kulić...
Minja
Administrator
Posts: 1902
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Gol Marka Jovanovica zaista je bio lep. :wink:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Mora da je zauzvrat golmanu Vrbasa nabacio neku dobru ribu! :lol:
Locked