Vojvodina-Vrbas 4:1

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Vojvodina-Vrbas 4:1

Post od Dejan »

Fudbaleri Vojvodine odigraće danas kontrolnu utakmicu u sklopu priprema za prvenstveni meč sa Zemunom. Novosađani će u FC “Vujadin Boškov” u Veterniku ugostiti Vrbas. Prilika je to da navijači Vojvodine pozdrave novog šefa stručnog štaba gostujućeg tima LJubišu Aleksića, koji je svojevremeno uspešno branio boje novosadskog prvoligaša.
Utakmica počinje u 15.30 časova.
Korisnikov avatar
Go west
Postovi: 203
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 5:50 pm
Lokacija: Novi Sad Stari Grad

Post od Go west »

Joj što volem što ne volem zvezdu,al volem i prijateljske utakmice jer na njima nema jeda 8)
Gost

Post od Gost »

Vojvodina : Vrbas 4:1.
Strelci:Belic,Djuric,Kacar,M.Jovanovic.Vrbas dao gol iz penala.
Gost

Post od Gost »

Miso,pardon prijatelju kakva je bila utakmica?
PRIJATELJ

Post od PRIJATELJ »

HA,HA,HA,i mene zanima.Ako mislimo na istoga,citacemo u zurnalu.Pozdrav.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Ko jos cita zurnal??? :roll:
Slika
Minja
Administrator
Postovi: 1899
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

Izvestaj

Post od Minja »

Na zalost, gledao sam samo 30 minuta, i to kraj drugog dela. U tom periodu Vojvodina je igrala sasvim solidno, a isticao se Marko Jovanovic, agilnom igrom i lepim pogodak, uz blagu pomoc gostujuceg golmana, koji nije uspeo da ukroti njegovu "bombu".

Po recima Go West-a, Vojvodina je igrala cak i bolje nego u Backoj Palanci, a posebno lep bio je pogodak Milana Belica, ali o tome nesto vise treba Go West da napise.

Pred kraj Dundjerski je imao zicer, a prekrsaj (mozda i nije bio, bio sam na drugoj strani) nad Maslicem sudija nije okarakterisao kao penal.
Poslednja izmena od Minja u Uto Apr 05, 2005 11:31 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Izvestaj

Post od Voja »

Minja napisao:a isticao se Marko Jovanovic, agilnom igrom i lepim pogodak, uz blagu pomoc gostujuceg golmana, koji nije uspeo da ukroti njegovu "bombu".
Minja ti si Slika ,bas si pravi adm. pises samo kad imas nesto SENZACIONALNO da nam kazes!!! :wink:
Slika
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Jako mi je drago da su strelci bili Kacar i Djuric :!:
A posto je Marko kalibar igraca Vrbasa trebali smo im ga pokloniti :wink:
Mislim da je ovo nagovestaj da ako sve bude kako treba Vosa ima lepu buducnost u vidu:Djurica,Kacara,Djurovica,Pavlovica ima i onaj sto je na pozajmici i igra dobro u csk mislim da se preziva Magoc(izvinjavam se ako gresim u prezimenu) Maslic...
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

PRIJATELJSKA UTAKMICA
Strelci probili led
Vojvodina - Vrbas 4:1 (1:0)

VETERNIK: FC “Vujadin Boškov”, gledalaca 100, sudija: Miljković (Novi Sad). Strelci: Belić u 21, Đurić u 47, Kačar u 68. i Jovanović u 79. za Vojvodinu, a Jelin u 62. minutu (iz jedanaesterca) za Vrbas.
VOJVODINA: Todić, Mandić, M. Stepanov, Pekarić, A. Popović, Bihorac, Dragutinović, Dunđerski, Milutinović, Belić, Vukelja. Igrali su još: Despotović, Kačar, Đurić, Jovanović i Maslić.
VRBAS: Andrić, Miličić, Đinđić, Stijepović, Mudreša, Dudvarski, Ačanski, Divjak, Kuzmanović, Vučinić, Vasiljević. Igrali su još: Medurić, A. Stepanov, Ilić, Jelin, Doknić, Blagojević, Todorović, Draganić, Kojičić, Barudžija, Tešanović i Kulić...
Minja
Administrator
Postovi: 1899
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

Post od Minja »

Gol Marka Jovanovica zaista je bio lep. :wink:
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Mora da je zauzvrat golmanu Vrbasa nabacio neku dobru ribu! :lol:
Zaključana tema