Backa (BP)-Vojvodina 1:2

PRIJATELJ

Post od PRIJATELJ »

Slazem se sa trenerom kad kaze da ima pravo na svoje misljenje i mislim da svako od nas ima pravo na njega.Voleo bih kada bi ovde na forumu svi iznosili svoja misljenja i bili nenapadani od drugih samo zato sto misle drugacije i ne slazu se sa misljenjem i postupcima ostalih.Pozdrav.
slavko
Postovi: 174
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 4:34 pm
Lokacija: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Post od slavko »

[quote="ice"]Turija,pogresno si me shvatio.
Uopste mi je nebitan Okuka,ali mi je bitna reprezentacija.
I ja se slazem da bi trebali neki nasi igraci da igraju,ali kad vec igraju sta sad mi treba da radimo,da pljujemo po reprezentaciji?
Meni je reprezentacija najveca svetinja,veca od Vose i to je sasvim normalno jer svoju zemlju volim iznad svega.
Ja uopste nisam stavio akcenat na to da li neki igraci igraju ili ne,nego na to sto su pojedinci izjavili da im je preci Cacak od utakmice sa Spanijom.
To je sramota i to je jednostavno ciganska logika,a sve potice iz toga da pojedini tipovi time zele da pokazu kako su zestoke face i da uvek idu u kontrasmeru.

Sramota je druze moj ako ti napadas nekoga a ne znas ni zasto,a ponajmanje kad napadas a to ne znas da uradis! Reci na koga mislis,a ne kao ovo pa ono pa 'pojedini' Ponasas se kao mis,makar na forumu moras biti odvazniji i konkretniji!!!! Ja sto mislim to i kazem,tj u ovom slucaju napisem. I NIKO,ali zapamti- NIKO nije omalovazavao i napadao reprezentaciju! Ako je meni preca Vosa (sto i jeste) od Spanije to je moje misljenje,moj stav, nikako udar na plave. JA sam prvo Novosadjanin,a onda Srbin! I da-da mogu da biram,vise bih voleo da dobijemo Borac u Cacku nego da plavi dobiju Spance! Zasto? Zato sto sam mesetar Yu fudbala? Ne- nego zato sto mi je Vojvodina u krvi. Zato sto sam porodicno vezan za klub (ne,nije mi niko u rukovodstvu!:)
Ciganska logika? Verovatno ni ti ne znas zasto si to napisao.Zalosno...
Sad sam bas odgledao i tekmu sa Spancima i nervirao sam se-iskreno jesam. ALi ne previse. Jer bio bih licemeran i prema sebi i prema drugima da aplaudiram Basti ili npr. Kezmanu ako sam ih do juce nazivao Ciganskim,odnosno grobarskim govnima i ljudima protiv kojih navijam!
Ne mogu vise da pisem i da objasnjavam sta i kako.Svako ima pravo na svoje misljenje a ti i slicni tebi ubuduce budite muskarci pa napisite ono sto mislite.Dosta je bilo manipulatora i moralnih patuljaka medju navijacima i rukovodiocima u ovoj nasoj napacenoj SCG!
Zaključana tema