Backa (BP)-Vojvodina 1:2

Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Backa (BP)-Vojvodina 1:2

Post od Stara Garda »

Djumi napisao:U ponedeljak igramo utakmicu sa F.K.Backom u Backoj Palanci sa pocetkom u 15 casova.
Znaci jedna vrlo prijateljska utakmica,lepo vreme,i Voja...Vidimo se u Palanci
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Na moju veliku zalost,necu moci gledati taj mec...
Da je sutra ili u sredu,ne bi bilo problema,ali ponedeljak je neizvodljivo. :cry: :cry: :cry:

Mnogo sam tuzan!!!!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Backa 1-2 Vojvodina

Post od Владика »

Zadnje inofrmacije, Vojvodina pobedila sa dva naprama jedan! Golove u prvom delu dali Beli i Marko Jovanovic.Zahvaljujem insajderu koji mi je poslao informacije! :wink:
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Danas sam se osecao kao da Vosa igra finale lige sampiona!?Ceo dan sam nervozan,znao sam da ne mogu ici gledati utakmicu,a opet... tako mi se islo.Ljudi,ko izmisli posao,radne obaveze i radno vreme,ko???Da mu odmah sudim!!! :)
Imao sam "svog" coveka na stadionu,decka koji je grobar,ali uz mene je naucio dosta o Vosi.Zove on mene u 15h i kaze,mec je poceo... oko 20-ak gledalaca,Todic na golu,Marko i Beli u spicu.... Djumi na klupi... to je bio njegov prvi izvestaj.Posle 15 minuta Ja zovem,pitam sta ima novo,a on kaze "zagrevanje,tvrdo,bez sanse...",rekao sam mu da mi javi ako padne koji gol,ali... nije mi javio.Negde u 15:45 (posto mi nije javio nista) misleci da je rezultat 0:0,odlucujem da moram POBECI sa posla i dati podrsku ekipi (ne igra se finale svaki dan :)).Tako je i bilo... poput nekog misa,izvukao sam se sa radnog mesta,seo u auto i pravac stadion. :)
Kapije stadiona sirom otvorene...
vec po ulsaku vidim crveno-bele dresove,srce odmah zaigralo,penjem se na tribinu,i odmah primecujem poglede mojih poznanika,znaju ljudi... (na Backinom stadionu sam samo bio kada je igrala reprezentacija '98. zbog Kocica,i kada igra Vosa)... neki mi cak pokazuju i dva prsta,ali ja pun sebe i ne obazirem se na to.Stizem do svog grobarcica,kad on mrtav 'ladan: "2:0 za Vosu!!!".SUPER!!!
Malo ga na brzinu ispitam,on mi rece otprilike da je startovao sastav sa ovim igracima: Todic,Lazarevic,Mandic,Djuric,Franciskovic,Pavlovic,Belic i Jovanovic... bio je tu valjda igrac i sa brojem 8 koga iskreno ni ja nisam posle poznao,za jos dva startera nisam uspeo saznati.Ortak kaze,prijateljski mec,Vosa sasvim solidna,dosta dodavanja na prvu loptu.Kaze da smo bili veoma dobri na prekidima.Prvi gol,koliko sam ukapirao dao je Beli,ili je cak u pitanju autogol golmana (tako mi rekose).Valjda je bio nekakav slobodnjak,Franc ili Marko su posli lopti,a onda je Mandic utrcao (a kazu da je bio nezainteresovan za tu akciju) uz aut liniju,ovaj mu dao pas,Manda centrirao,neko prebacio loptu glavom na drugu i tu Beli iz guzve.... Drugi gol dao Marko iz slobodnjaka... Pavlovic imao par zapazenih centarsuteva,Marko promasio jednu sansu iskosa i to je to. (ako su slagali mene,slagah i ja vas).Sto se tice drugog poluvremena,stigao sam na 3 ili 4 minut.Zapazio sam Franca,Lazarevica,Mandu,Bihorca,Djurica,Despota i Maslica na terenu... bilo je tu jos dosta mladih igraca i nekoliko ih je uslo u toku drugog poluvremena.Moram priznati,da sam jedino Kacara poznao,ako je to on... ostale,zaista nisam.Ipak,ne spreman sam dosao :).Vreme kisovito,mene je jako nerviralo (posebno na poslu),ali mi neki rekose (a treniraju) da je vreme odlicno za igru... meni se nije svidelo.Bacim pogled okolo,ugledam i NASEG TRENERA na klupi,vidim i Rabrena u svecanoj... vidim i 7-8 Vosinih navijaca,kojima se odmah izvinjavam (ako je neko sa foruma) sto nisam prisao,jer sam prosli put proplivao,klinci kao da nikada nisu ni culi za NET!!! Inace,momci su tukli DVE LITRE.... ;)
Utakmica...
Ne znam,nikada nisam posmatrao Vosu iz tako specificne pozicije kao danas... uopste nisam bio ni kriticki nastrojen,vec sam onako opusteno pogledao to drugo poluvreme... ali mi je pod lupom bio napadacki dvojac DESPOT & MASLIC.Odmah cu vam reci da sam se iznenadio visinom Maslica,jer mi je na mecu protiv zvezde delovao mnogo nizi.Zanimljivo je recimo da je prlikom svakog ispucavanja lopte od strane domaceg golmana,Despot bio najblizi Backinom golu,ali cim Vosa osvoji loptu,Maslic je bio najistureniji,a Despot se vracao nazad po lopte.Cesto me je svojom pojavom i mestom na kojem je primao lopte podsecao na Sasu Milosevskog.Vosa je i u drugom poluvremenu igrala na prvu,sto me je jako obradovalo.Manda,standardan,rekao bih da za njega svaki mec ima isti znacaj... Djuric je pobrao sve pohvale na tribinama,cak je imao i jednu vrstu svog FAN kluba,bilo je to nekoliko momaka koji igraju za Backu,pa ga valjda znaju od pre,pa su se malo folirali spominjuci mu cesto ime (znate kako to vec kod nas ide :)).Franc je zaista postao mozak ove ekipe,novi Pixy :) razigravao je saigrace,po samom njegovom drzanju se vidi i njegova velicina.Mada,sa ovakvim nastupom na zvanicnom mecu ja ipak ne bih bio zadovoljan :),ali ipak je ovo utakmica tek-tako....
Inace,Franc je promasio cist zicer za nas,kada je sa 5 metara (klizeci) poslao loptu preko gola,asistirao mu je Maslica sa desne strane,koje se prethodno vesto oslobodio svog cuvara.Zanimljivo je i to da smo se cesto guzvali ne levoj strani,dok je Bihorac vecinom bio sam na desnoj,ali nam ta promena strana slabo ide (Djumi,podvikni malo :)).
Gol smo primili iz penala,Lazarevic je kao zadnji uklizao (ja bih rekao CISTO,na loptu),a klizav teren,domaci sudija,domaci teren... ma OK je.Golman u desnu,lopta po zemlji u gosinu levu i to je to 2:1.
I na kraju slag na tortu,po zavrsetku utakmice,sam scekao NASEG TRENERA i uspeo da mu se javim.Djumi mi je delovao malo iznenadjeno,da li zbog mog pojavljivanja ili zbog mog izgleda (jer sam cuo da me na forumu zbog mojih postova neki tretiraju kao 40-godisnjaka),reci ce on sam ;) Uglavnom,nismo dugo razgovarali,lose vreme,a i moje obaveze (povratak na posao) su nas sprecile.Djumi je ipak uspeo da me upita "kako sam kidnuo sa posla?".Ne znam ni ja,ali je jos bitnije,da sam se bezbolno vratio.;)
Kazem mu: "Bolja Vosa nego prethodna dva puta",a on ce na to "Pustio sam decu da igraju" (aludirajuci na mnoga "nova" imena u nasem timu).I ako je...
Toliko od mene,nadam se... da ce bar neko uzivati citajuci ovo.

Veliki pozdrav za NASEG TRENERA!!!!
Minja
Administrator
Postovi: 1900
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

Minja

Post od Minja »

vidim i 7-8 Vosinih navijaca,kojima se odmah izvinjavam (ako je neko sa foruma) sto nisam prisao,jer sam prosli put proplivao,klinci kao da nikada nisu ni culi za NET!!!
:)

Vojo, mogli smo da se upoznamo danas :)

P.S.

Usput, svi su sa foruma a i nisu bas klinci :)
Minja
Administrator
Postovi: 1900
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

Post od Minja »

Pošto je Voja već postavio izveštaj, ostaje samo da objavimo još par fotografija i to je to.

Vojvodina je igrala angažovano i bez većih problema je mogla da postigne 5-6 golova, a naročito je bio lep pokušaj Despotovića iz okreta, volej-udarcem, kada je za malo izvalio prečku iz ležišta.

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
:)
Postovi: 568
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:43 pm
Lokacija: Na zapadu

Post od :) »

Lepa tribina, cestitke timu i Voji na izvestaju :!:
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Minja

Post od Voja »

Minja napisao: Vojo, mogli smo da se upoznamo danas :)
P.S.
Usput, svi su sa foruma a i nisu bas klinci :)
Pa sto nisi rekao da dolazis,da te trazim???
A napisao sam da su prosli put bili neki klinci,a ne danas.
Slika
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Vojo !
Izvestaj ti je dobar i sto se tice utakmice nemam gotovo nista da dodam.
Nepoznati igraci su Spasojevic,Djurovic,Petrovic(omladinci)Milutinovic(8)
Stvarno si me iznenadio jer sam stvarno utripovao da neces doci.
Drago mi je da si bar malo pogledao novi nacin igre.Slazem se sa Minjom da smo mogli da damo bar 5-6 golova.
Korisnikov avatar
Go west
Postovi: 203
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 5:50 pm
Lokacija: Novi Sad Stari Grad

Post od Go west »

Posle teške noći( Slika ) s' namerom krenuh u taj mali grad.
Po starom "dobrom" srpskom običaju kasnimo u polasku(cirka 20 min).Samo zahvaljujući prisebnosti našega flojda,nas petorica se pojavljujemo na stadionu sa samo 5 minuta zakašnjenja.Usput smirismo (najvernija dvojica) krmaču našeg sponzora iako nam nije bilo lako.Na stadionu (imaju i pokrivenu tribinu) najveća uzbuđenja su bila golovi Belića i ne bi poverovali,Marka Jovanovića.Na poluvremenu krenusmo u nabavku preko potrebnih supstanci jer nam se otvorila dizna.Kupivši prekopotrebne proizvode,uputismo se na tribinu.Pored negativnog skora u drugom poluvremenu(primili gol iz nepostojećeg penala),shvatamo da bolje igramo u drugom nego u prvom poluvremenu.Prilikom povratka u jedini grad naše napaćene zemlje,rodila se ideja da pri povratku svratimo u Čelarevo(mesto početka i kraja naših problema) i posetimo fabriku omiljenog nam napitka.Posle slikanja dobijamo informaciju da se jedina "zvanična" kafana nalazi na stadionu ČSK-a.Brže bolje tamo i odlazimo i pomažemo našem klubu(6 limenki i 3 točena),ali i pored insistiranja,ne dobijamo preterane krigle i čaše(nismo hteli oteti jer bi to bilo jako lako) i žurimo u NS ne bi li kupili ceo album našeg Atheist Rap-a.
Pošto Mungos nije radio razilazimo se na večeru,da bismo posle iste pomoglii klubu po ko zna koji put na naš način Slika
_________________________________________________________

[Minja] Cisto da upotpunim ovaj post....

Slika
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Pitanje za trenera-kako je odigrao Milutinovic,posto me podeseca na jednog bivseg igraca Vojvodine(igracki),koji je nepravedno oteran proslog leta?

Vojo,letos smo bili u BP jednim kolima SG a jednim kolima vodje Firme,ne znam kakvu si ti decu video tada?!
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Milutinovic je odigrao prvu utakmicu za Vosu danas.Videlo se da je imao tremu ali posle 15-ak minuta zadovoljavajuce.I mene podseca na Trajkovica,samo jos kad bi poceo da igra kao Trajce.
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Re: Milan Djuricic

Post od Stara Garda »

Djumi napisao:I mene podseca na Trajkovica,samo jos kad bi poceo da igra kao Trajce.
To ste VI rekli :lol:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

verujte u mladost

Post od Turija »

Kad je Podbara objavio rezultat iz B Palanke (iz insajderskog izvora), hteo sam odmah da pošaljem post MRŠAVO.
Kasniji izveštaji, opet su potvrdili poznato pravilo-ne trči pred rudu.
Od svega meni je najvažnije ovaj dijalog Voje i našeg trenera:

Kazem mu: "Bolja Vosa nego prethodna dva puta",a
on ce na to "Pustio sam decu da igraju"
(aludirajuci na mnoga "nova" imena u nasem timu).I
ako je...

Svo ovo vreme, od našeg finala Intertoto kupa, čekam trenera Vojvodine koji će ove reči da sprovede u delo i sa ove utakmice me samo interesuje:KAKO SU IGRALA POMENUTA DECA?
Na marakani sam u Đuriću video novog Jokanovića, o Pavloviću već ne treba trošiti reči, Maslić me mnogo podseća na Davidova dok je još bio u Cementu, kada sam sticanjem okolnosti gledao tu utakmicu i rekao društvu ova 10 bi bila pojačanje za Vošu(da li je tada Đuričić vodio Cement nemam pojma ko je bio trener Beočinaca ,ali znam da je Jugopetrol vodio Paunović, a branio neki visoki golman, a kada je prešao u Partizan saznao sam mu ime).
Svi treneri su imali namere da promenu stereotipna, nazovi poznata, Vošina imena sa nepoznatim (za javnost) talentima.To je počeo raditi Bobe Pavković tragajući za njima po drugoligaškim terenima(sećam ga de u Vrbasu kada je verovatno snimao Stanića koji zbog lošeg odrađenog posla menadžmenta Vojvodine odlazi u OFK), pa Vukašinovića koji nekako pušta Stepanova i Lazarevića, isto kao i Smiljanić.Svi treneri kao da su imali zadati limit od rukovodstva ili ličnog straha od prevelikih promena sastava, pa su se okliznuli na istu koru banane i umesto obećavane Evrope borili za goli opstanak
Spasojevića, Đurovića i Petrovića nikada nisam video na terenu i sa ove utakmice najviše me interesuje kako su oni odigrali, ako neko hoće da iznese svoje utiske.
Ja vidim preporod Voše samo ako se desi situacija kada su u nju došli nepoznati Mihajlović, Tanjga, Vorkapić, Jokanović, Kartalija, Milovac, Maras, Mijić, Vujačić, Šapurić.Ko je tada znao za te igrače?A, Šestić je sada FRANCIŠKOVIĆ.A ti nepoznati igrači su ova naša deca.
Nepoznati Ljupko Petrović bi mogao da bude ĐURIČIĆ.Kasno je, prošla je ponoć... možda sanjam?
slavko
Postovi: 174
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 4:34 pm
Lokacija: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

HRABO

Post od slavko »

Dakle,koliko mogu da procitam iz postova,sve ide na bolje! Drago mi je! iako trenutno sve trese groznica povodom utakmice SCG-Spanija,ja danocno mislim na subotu i utakmicu sa Borcem! Nadam se najboljem,a nadam se da je utakmica sa Backom bila pravi putokaz ka pobedi!
Zaključana tema