Vojvodina-Zenit (St. Peterburg)

Zaključana tema

Ishod utakmice:

Pobeda Zenita
4
10%
Nereseno
14
36%
Pobeda Vojvodine
21
54%
 
Ukupno glasova: 39

Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Ljudi, da se ne lazemo, rezultat je realan odnos snaga dve ekipe. Ovo ce nam puno znaciti na planu edukacije igraca, sticanja iskustva i realisticnog sagledavanja dometa ove ekipe. Da smo kojim slucajem dobili ovu utakmicu, ocekivali bi sve same pobede u prvih pet kola nastavka prvenstva, a bojim se da bi bilo razocaranja u tom slucaju. Ovako, neka se radi, ima jos dve nedelje za slaganje kockica.
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post od Krle »

Evo, sad i Ljupko izjavio da je zadovoljan, ali da nam nedostaje koncentracija. Golovi su zaista jeftini, tako da se slazem da nam je ovakva utakmica (bez obzira na rezultat) bila nepohodna. Big thumbs up!!! 8)
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

Za sebe mogu reci da sam pomalo razocaran rezultatom i pristupom igri,jer smo ipak najubedljivije porazeni od svih ekipa sa kojima je Zenit igrao na pripremama.Ne da nam se da se jednom isprsimo i napravimo podvig koji ce biti vredan postovanja.Sada je vec sigurno da imamo kompleks od jakih ekipa,najvise kada ne igramo kuci.Nije sramota izgubiti ni od Zenita 3:0,ni od Atletika 3:0,ali ostavljamo utisak jedne prosecne ekipe.Da li ne igramo srcem ili izgorimo od preterane zelje?
Ne treba zaliti sto je utakmica odigrana i ne treba gubiti samopouzdanje jer su ekipe iz nase lige daleko slabijeg kvaliteta od Zenita.Neiskustvo je ocigledno i kad budemo dobili na njemu,siguran sam da cemo bolje prolaziti u Evropi i da cemo tada biti kadar za domacu titulu(ukoliko ove sezone jos nismo).
Nadam se da ce uprava dovesti relativno jakog protivnika na generalnu probu u NS,drugim recima ekipu priblizno naseg kvaliteta sa kojom cemo igrati fudbal.Takva provera bi dobro dosla pred start prvenstva i bilo bi dobro pobediti i vratiti delimicno poljuljano samopouzdanje!
Napred Voso!
Korisnikov avatar
KDA
Postovi: 215
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 3:08 pm

Post od KDA »

Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Ипак смо имали једну изгледну прилику! :lol:
Запасные ФК «Зенит»: Малафеев, Семшов, Ионов, Погребняк.
Запасные ФК «Воеводина»:Стоянович, Лакич, Пантелич, Джуровски.
1-я минута. Матч начался.
7-я минута. Первый удар по воротам соперника. Тимощук с 20 метров пробил во вратаря.
10-я минута. Данни принял мяч в районе 11 отметки, но пробил не точно.
Гол с игры 15-я минута. Зенитовцы быстро разыграли штрафной. Последовала быстрая передача на Хусти, тот ворвался в штрафную левому флангу и четко пробил в дальний угол.
19-я минута. Файзулин перехватил мяч в центре поля и хорошей передачей вывел в прорыв Данни. К сожалению, на линии штрафной его догнал защитник.
Замена 20-я минута. Текке получил травму. Его заменил Погребняк.
25-я минута. Данни сделал диагональный навес на дальнюю штангу, который замыкал Анюков ударом в ближний угол. Голкипер «Воеводины» выручил свою команду.
27-я минута. Тимощук сделал хорошую передачу на набегающего Хусти. Саболч пробил с линии штрафной в ближний угол, но вратарь поймал мяч.
33-я минута. «Зенит» имеет полное преимущество. Погребняк отдал мяч в штрафной Данни, тот бил с 12 метров, но промахнулся.
34-я минута. Губочан нашел в штрафной, рванувшего на свободное место Хусти. Оказавшись один на один с вратарём, Саболч пробил в угол. На это раз голкипер выручил свою команду.
40-я минута. Игра по-прежнему проходит под диктовку «Зенита». Футболисты «Воеводины» лишь изредка предоставляется шанс контролировать мяч.
45-я минута. Первый тайм закончен.
46-я минута. Начался второй тайм.
Замена 46-я минута. Семшов вместо Файзулина.
Замена 46-я минута. В составе ФК «Воеводина» проведено четыре замены. На поле вышли Стоянович, Лакич, Пантелич, Джуровски.
50-я минута. Сербские футболисты активно начали второй тайм. Мрджа оказался на ударной позиции чуть левее центра и с 10 метров нанес удар по воротам. Чонтофальски сначала отбил мяч, а потом поймал.
57-я минута. Анюков прошел по правому флангу, сделал передачу в центр, где Семшов нанес удар метров с семи - мяч просвистел над перекладиной.
Предупреждение 60-я минута. Погребняк получил предупреждение за грубую игру.
Замена 61-я минута. Ионов вместо Хусти.
Замена 63-я минута. Ссеппуя вместо Мрджа.
Гол с игры 71-я минута. Данни сделал хорошую передачу в штрафную Ионову, и тот с 8 метров точно пробил в угол.
Гол с пенальти 75-я минута. Анюкова сбили в штрафной площади. Судья назначил пенальти, который четко реализовал Тимощук.
Удаление 75-я минута. Пантелич грубо сыграл против Анюкова и удален с поля за фол последней надежды.
78-я минута. Погребняк сделал навес в штрафную, там Денисов пробил головой в угол. Вратарь в невероятном прыжке вытащил мяч.
85-я минута. Удар Погребняка пришелся в штангу. Ионов добивал в пустые ворота, но защитник с линии мяч вынес.
88-я минута. После прострела справа, Погребняк с 5 метров пробил выше перекладины.
90-я минута. Матч закончен.

п.с. Мислим да може да се разуме и без превода?
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Post od Red Marquis »

Ja koliko skontah, 50 minut, i naša jedina šansa, šut Mrđe sa deset metara iskosa.
A šta je ovo,63 minut,Sepuja menja Mrđu?Zar i u Rusiji rade nesposobni beogradski novinari? :o
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Red Marquis napisao:Ja koliko skontah, 50 minut, i naša jedina šansa, šut Mrđe sa deset metara iskosa.
A šta je ovo,63 minut,Sepuja menja Mrđu?Zar i u Rusiji rade nesposobni beogradski novinari? :o
Јесте једна али вредна, њихов голман је кратко одбио али и одмах затим ухватио лопту. Ко нам је толико црн у тиму да су га заменили са Сепујом?
Korisnikov avatar
021
Postovi: 849
Pridružio se: Pet Jan 21, 2005 6:46 pm

Post od 021 »

Vojvodina ni jednom nije uspela ozbiljnije da ugrozi gol Rusa.
I mene je ova rečenica mnogo više oneraspoložila od nepovoljnog rezultata (smatram da rezultati ne treba da budu merilo kada su u pitanju pripremne utakmmice, bez obzira s kim se igra). Stošić nije bio sa ekipom veći deo priprema, i vrlo je neodgovoran potez što je za ovakvu utakmicu izbunaren i stavljen u prvu postavu, kada su prethodno Lakić i Smiljanić uigravani na poziciji desnog beka. Uopšte, ako je prvih 11 protiv Zenita ono što se Ljupku „iskristalisalo“ tokom priprema, onda mogu samo da kažem - džaba ste krečili! Ne vidim način na koji bi ekipa u takvom sastavu i formacijskom rasporedu mogla da funkcioniše bolje od onoga što smo gledali jesenas. Je l’ možda Buač treba da organizuje igru?
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Sepuja je verovatno Hucišvili :wink: (možda je preplanuo na zimskom suncu Antalije)
Ali, da naš najzapaženiji igrač celokupnih zimskih priprema uđe u 63 minutu utakmice, a da igrač koji nije odradio nijedan meč u Antaliji, bude u startnoj postavi u glazurnoj utakmici protiv našeg najjačeg protivnika, samo nam signalizira da se malo šta promenilo u Vojvodini, po tom personalnom igračkom pitanju (tek toliko što ovaj put nije igrao Lazetić, i Purke za kojeg to fizički nije bilo izvodljivo).

Mrđu je Antić već precrtao, ali je zato on kod nas neprikosnoveno ispred Hucišvilija :oops: (onakvu šansu u 50 minutu Hucišvili sigurno ne bi propustio.Bilo bi 1:1 i vratili bi se u utakmicu)
Suprotstaviti pobedniku Super kupa ekipu sa dva igrača u našem napadu koji ne pretrče metražu ni kao stariji pioniri, plus jednog u odbrani totalno nespremanog (u svakom pogledu) je blago rečeno amaterski.
Zbog toga sam najviše razočaran.Dobro se radilo, ali džabe smo krečili, ako će ostati sve po starom.Onako kako je bilo i jesenas :cry: (da nismo imali Brku na golu, doživeli bi pravi brodolom).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

Turija napisao:Sepuja je verovatno Hucišvili :wink: (možda je preplanuo na zimskom suncu Antalije)
Ali, da naš najzapaženiji igrač celokupnih zimskih priprema uđe u 63 minutu utakmice, a da igrač koji nije odradio nijedan meč u Antaliji, bude u startnoj postavi u glazurnoj utakmici protiv našeg najjačeg protivnika, samo nam signalizira da se malo šta promenilo u Vojvodini, po tom personalnom igračkom pitanju (tek toliko što ovaj put nije igrao Lazetić, i Purke za kojeg to fizički nije bilo izvodljivo).

Mrđu je Antić već precrtao, ali je zato on kod nas neprikosnoveno ispred Hucišvilija :oops:
Suprotstaviti pobedniku Super kupa ekipu sa dva igrača u našem napadu koji ne pretrče metražu ni kao stariji pioniri, plus jednog u odbrani totalno nespremanog (u svakom pogledu) je blago rečeno amaterski.
Zbog toga sam najviše razočaran.Dobro se radilo, ali džabe smo krečili, ako će ostati sve po starom.Onako kako je bilo i jesenas :cry: (da nismo imali Brku na golu, doživeli bi pravi brodolom).
Stani Turija ne mozes ti da kazes da je Mrdja trenutno nespreman i da je Hucisvili spremniji fizicki ako nisi gledao utakmicu(a pored toga niko ovde nema uvid ni u fizicku spremu Hucisvilija)...
Podsticu te samo da su oni tamo na bazicnim pripremama gde akcenat stavljaju na fizicki deo, i Mrdja sigurno nije u onom stanju kojem je bio u prvom delu(koji takodje nije bio tako dramatican kako se ovde pisalo)!!!
Mozes da zameras Ljupku sa taktickog dela sto nije stavio Hucisvilija(jer je nas najbolji strelac, i ja bi ga stavio) ali sa aspekta kondicije ne, jer nemas uvid u njihovu spremnost!
Recu cu ti da je Antic pricao na jednom svom predavanju o tome kako je od jednog spica napravio najboljeg strelca-zabranio mu je da se krece-trci kad nemaju loptu...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

No problem.Odgledaćemo večeras snimak cele utakmice i lako razrešiti dilemu čije su pretpostavke tačne :lol:
(pričati se može svašta, okretati i na glavu i na noge, ali ništa nije tvrdoglavije od činjenica, kao npr: ko je naš prvi strelac zimskih priprema?).A koliko je ko stvarno fizički spreman, opet ćemo videti vrlo brzo :wink:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

Ja sam se slozio po pitanju Hucisvilija tj. i ja bi ga stavio da igra umesto Mrdje iz prostog razloga sto je nas najbolji strelac, ali sam samo rekao da ne mozes reci da je on spremniji od Mrdje, jer niko to ovde ne zna(niko nije gledao cele utakmice sa priprema)!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Koja uspavanka, koja blamaža :shock: .Nismo uspeli ni kvalitetan trening da napravimo Zenitu :oops: Koji će jači tim ubuduće hteti sa nama utakmicu, kad igramo kao razbijena vojska?Ne znam samo sa čime je Ljupko zadovoljan :?: Trčanje, htenje i moral nula.Jooj kakva promaja u našem šesnaestercu :shock:
Ala ima posla, kad se stigne kući :o
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

Prvih 70 min. za mene sasvim prihvatljivo- borbeno, disciplinovano, ali bez poseda lopte i nekih sansi...
Tesko je bilo ocekivati da ce nasi igrati nesto posebno protiv ovako agresivne i kvalitetne ekipe (odavno nisam video da je neka ekipa ovako agresivna)!
Cini mi se da smo tu borbenost i disciplinu drzali nekih 70 min. a kasnije nastupa pad, i promaja pocinje da duva na sve strane i samo nam je sreca pomogla da ne dozivimo debakl...
Golovi koje smo primili su krajnje jeftini- neopreznost posle prekida i bespotreban faul Kize u 16!
Zaključana tema