Vojvodina-Zenit (St. Peterburg)

Zaključana tema

Ishod utakmice:

Pobeda Zenita
4
10%
Nereseno
14
36%
Pobeda Vojvodine
21
54%
 
Ukupno glasova: 39

mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

dapokalypto napisao:
Radoye napisao:Sanjao sam sinoc da smo ih oprali 3:1... :shock: :lol:
Eh jos samo ta tri komada da dodju.. :lol:
Ma docice,ovo im je pocetnicka sreca...
Nego kuzma da mi batalimo taj baksuzni sajt,ima na foxovom teletextu meridijan kladionica,tu ima pracenje rezultata 8)
Napred Voso!
kuzma liman
Postovi: 526
Pridružio se: Sre Avg 02, 2006 7:42 am

Post od kuzma liman »

mihailov napisao:
dapokalypto napisao:
Radoye napisao:Sanjao sam sinoc da smo ih oprali 3:1... :shock: :lol:
Eh jos samo ta tri komada da dodju.. :lol:
Ma docice,ovo im je pocetnicka sreca...
Nego kuzma da mi batalimo taj baksuzni sajt,ima na foxovom teletextu meridijan kladionica,tu ima pracenje rezultata 8)
dogovoreno :D
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post od Krle »

JOs pola sata za preokret. Izgleda tvrda utakmica.
Korisnikov avatar
masta_ace
Postovi: 216
Pridružio se: Pon Avg 13, 2007 9:12 pm

Post od masta_ace »

2:0 :(
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post od Krle »

I naravno - crveni karton za nas.
Korisnikov avatar
masta_ace
Postovi: 216
Pridružio se: Pon Avg 13, 2007 9:12 pm

Post od masta_ace »

лош резултат данас :oops:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Pošto je 3:0 i igramo sa igračem manje i rezultatom na ivici časnog poraza, jedva čekam da sudija odsvira kraj.
Šta se desilo i zašto smo, ipak neočekivano, visoko poraženi, ostaje da čujemo i vidimo večeras i sutra :?:
PS
porazi od po 3:0, na početku i kraju priprema, bacili su senku na u globalu uspešne pripreme Vojvodine u Antaliji.
Da li je jak protivnik još uvek bauk za naše igrače ostaje Ljupku kao glavni domaći zadatak da reši do početka prolećne polusezone?
Mislim da bi pre utakmice u Kruševcu morali imati još jednu ozbiljnu proveru sa jakim protivnikom i to na njihovom terenu.Na neki način bio bi to Maturski ispit zime 2009, tj pokazatelj zrelosti ekipe za visoke ciljeve.
Poslednja izmena od Turija u Sub Feb 07, 2009 9:09 pm, izmenjeno 2 puta ukupno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post od Krle »

Gubili smo 2:0 i onda crveni i gol. Tako da i nije strasan poraz, mozda i potreban da se ne poleti previse. Samo me muci ta nedisciplina u igri. Kao kasapi.
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

Moje misljenje je bilo da nam utakmica sa Zenitom uopste nije trebala, a pogotovo na kraju priprema!!!
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

Ja se nisam iznervirao. Steta sto smo dobili i taj treci gol, da njega nije bilo, verovatno bi drugacije pricali.
Jedino sto ce me verovatno iznervirati su svi zluradi komentari koje ocekujem od mrzitelja nase Vose...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Post od Red Marquis »

A šta je tu toliko strašno? Pa realno i jesmo toliko slabiji od nih. Imamo jednog novog igrača koji će biti(nadam se) u prvih jedanaest, ovi ostali ce da se koriste u rotaciji, znači to su isti ti kojima je Hapoel dao tri komada.Mene više muči što svaki meč završavaju sa deset igrača.Jeste da su prijateljske,ali i to pokazuje nemoć naše odbrane. Mislim da entuzijazam koji je opet zavladao među navijačima, nije problem i kod igrača, pa im ovaj poraz neće zasmetati, znaju oni da nije Zenit Partizan...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Grba_NS napisao:Moje misljenje je bilo da nam utakmica sa Zenitom uopste nije trebala, a pogotovo na kraju priprema!!!
Ja mislim da je jako korisna.Naravno, ako izvučemo prave pouke iz ovog poraza.Nekad je poraz daleko korisniji od pobede ( trenutno otrežnjava i motiviše da se radi još više).
Imamo kadru ekipu da se superiorno nosi sa rivalima iz naše lige, ali je moramo očeličiti kroz utakmice sa jakim protivnicima (a ne lažnom statističkom slikom postignutih rezultata u pripremnom periodu, birajući slabije protivnike).
Vojvodina, već decenijama ne pamti utakmicu protiv velikog tima izuzimajući dve epizode u tom periodu (Verder i Atletiko).Jednostavno, ne snalazimo se u takvim mečevima.A, osnovni razlog je NEDOSTATAK ISKUSTVA.Otprilike, kao kad se napredan salašar prvi put nađe u velikom gradu ne zna šta će.Sve ga zbunjuje, od zgrada, saobraćaja, pa do ljudi ( od kojih mnogi nisu bolji od njega, ali iskusniji i sigurniji ,,smestiće" mu).Vratiće se kući smušeniji nego što je otišao, ne poželevši više da ide.Međutim, ako je pravi, spremiće se bolje za izazove i otići ponovo.Jedanput, dvaput,... deset puta.Ali će jedanaesti put i On biti na ,,domaćem terenu" i zakazati meč Istine - Meč Pobede :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Po informacijama koje sam dobio, igrali smo u sastavu

Brkic, Kizito, Stosic, Djuric, Mijatovic, Tadic, Grozdanovski, Popovic, Buac, Aleksic i Mrdja...igrali su jos Stepanovic, Lakic, Djurovski i Pantelic koji je zaradio crveni karton u 75 minutu zbog ostrog prekrsaja nad Anjukovim...
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

Zasto nije igrao Hucisvili, kada se samo zbog tekme protiv Zenita i vratio u Tursku...?
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

Turija napisao:
Grba_NS napisao:Moje misljenje je bilo da nam utakmica sa Zenitom uopste nije trebala, a pogotovo na kraju priprema!!!
Ja mislim da je jako korisna.Naravno, ako izvučemo prave pouke iz ovog poraza.Nekad je poraz daleko korisniji od pobede ( trenutno otrežnjava i motiviše da se radi još više).
Imamo kadru ekipu da se superiorno nosi sa rivalima iz naše lige, ali je moramo očeličiti kroz utakmice sa jakim protivnicima (a ne lažnom statističkom slikom postignutih rezultata u pripremnom periodu, birajući slabije protivnike).
Vojvodina, već decenijama ne pamti utakmicu protiv velikog tima izuzimajući dve epizode u tom periodu (Verder i Atletiko).Jednostavno, ne snalazimo se u takvim mečevima.A, osnovni razlog je NEDOSTATAK ISKUSTVA.Otprilike, kao kad se napredan salašar prvi put nađe u velikom gradu ne zna šta će.Sve ga zbunjuje, od zgrada, saobraćaja, pa do ljudi ( od kojih mnogi nisu bolji od njega, ali iskusniji i sigurniji ,,smestiće" mu).Vratiće se kući smušeniji nego što je otišao, ne poželevši više da ide.Međutim, ako je pravi, spremiće se bolje za izazove i otići ponovo.Jedanput, dvaput,... deset puta.Ali će jedanaesti put i On biti na ,,domaćem terenu" i zakazati meč Istine - Meč Pobede :!:
Jedna utakmica(pogotovo pripremna) ne pravi iskustvo, vec godine i godine igranja jakih(Evropskih) utakmica :!: :!: :!:
Moje misljenje je da smo sa ovom utakmicom mogli vise da izgubimo nego da dobijemo, jer ne vidim nacin na koji smo mi mogli da izvucemo nereseno ili pobedu protiv jedne tako mocne ekipe...
U najboljem slucaju smo mogli izvuci castan poraz, sto se opet nije desilo!
Sve to kazem sa aspekta samopouzdanja ekipe i tog zavrsnog utiska sa priprema koji ce se naci u glavama svih igraca...
Ne mislim da se desilo nista strasno i dramaticno, samo da nam ova utakmica nije trebala!
Zaključana tema