fkvojvodina.com

It is currently Fri Jan 19, 2018 8:36 am

All times are UTC + 1 hour

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 97 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Ishod utakmice:
Pobeda Zenita 10%  10%  [ 4 ]
Nereseno 36%  36%  [ 14 ]
Pobeda Vojvodine 54%  54%  [ 21 ]
Total votes : 39
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Sat Feb 07, 2009 7:02 pm 
Administrator

dapokalypto wrote:
Radoye wrote:
Sanjao sam sinoc da smo ih oprali 3:1... :shock: :lol:

Eh jos samo ta tri komada da dodju.. :lol:

Ma docice,ovo im je pocetnicka sreca...
Nego kuzma da mi batalimo taj baksuzni sajt,ima na foxovom teletextu meridijan kladionica,tu ima pracenje rezultata 8)

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Feb 07, 2009 7:05 pm 

mihailov wrote:
dapokalypto wrote:
Radoye wrote:
Sanjao sam sinoc da smo ih oprali 3:1... :shock: :lol:

Eh jos samo ta tri komada da dodju.. :lol:

Ma docice,ovo im je pocetnicka sreca...
Nego kuzma da mi batalimo taj baksuzni sajt,ima na foxovom teletextu meridijan kladionica,tu ima pracenje rezultata 8)
dogovoreno :D

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Feb 07, 2009 7:18 pm 

JOs pola sata za preokret. Izgleda tvrda utakmica.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Feb 07, 2009 7:31 pm 

2:0 :(

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Feb 07, 2009 7:33 pm 

I naravno - crveni karton za nas.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Feb 07, 2009 7:44 pm 

лош резултат данас :oops:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Feb 07, 2009 7:51 pm 

Pošto je 3:0 i igramo sa igračem manje i rezultatom na ivici časnog poraza, jedva čekam da sudija odsvira kraj.
Šta se desilo i zašto smo, ipak neočekivano, visoko poraženi, ostaje da čujemo i vidimo večeras i sutra :?:
PS
porazi od po 3:0, na početku i kraju priprema, bacili su senku na u globalu uspešne pripreme Vojvodine u Antaliji.
Da li je jak protivnik još uvek bauk za naše igrače ostaje Ljupku kao glavni domaći zadatak da reši do početka prolećne polusezone?
Mislim da bi pre utakmice u Kruševcu morali imati još jednu ozbiljnu proveru sa jakim protivnikom i to na njihovom terenu.Na neki način bio bi to Maturski ispit zime 2009, tj pokazatelj zrelosti ekipe za visoke ciljeve.

Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov

Last edited by Turija on Sat Feb 07, 2009 8:09 pm, edited 2 times in total.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Feb 07, 2009 7:57 pm 

Gubili smo 2:0 i onda crveni i gol. Tako da i nije strasan poraz, mozda i potreban da se ne poleti previse. Samo me muci ta nedisciplina u igri. Kao kasapi.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Feb 07, 2009 8:04 pm 
Moderator

Moje misljenje je bilo da nam utakmica sa Zenitom uopste nije trebala, a pogotovo na kraju priprema!!!

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Feb 07, 2009 8:14 pm 

Ja se nisam iznervirao. Steta sto smo dobili i taj treci gol, da njega nije bilo, verovatno bi drugacije pricali.
Jedino sto ce me verovatno iznervirati su svi zluradi komentari koje ocekujem od mrzitelja nase Vose...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Feb 07, 2009 8:38 pm 

A šta je tu toliko strašno? Pa realno i jesmo toliko slabiji od nih. Imamo jednog novog igrača koji će biti(nadam se) u prvih jedanaest, ovi ostali ce da se koriste u rotaciji, znači to su isti ti kojima je Hapoel dao tri komada.Mene više muči što svaki meč završavaju sa deset igrača.Jeste da su prijateljske,ali i to pokazuje nemoć naše odbrane. Mislim da entuzijazam koji je opet zavladao među navijačima, nije problem i kod igrača, pa im ovaj poraz neće zasmetati, znaju oni da nije Zenit Partizan...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Feb 07, 2009 8:39 pm 

Grba_NS wrote:
Moje misljenje je bilo da nam utakmica sa Zenitom uopste nije trebala, a pogotovo na kraju priprema!!!

Ja mislim da je jako korisna.Naravno, ako izvučemo prave pouke iz ovog poraza.Nekad je poraz daleko korisniji od pobede ( trenutno otrežnjava i motiviše da se radi još više).
Imamo kadru ekipu da se superiorno nosi sa rivalima iz naše lige, ali je moramo očeličiti kroz utakmice sa jakim protivnicima (a ne lažnom statističkom slikom postignutih rezultata u pripremnom periodu, birajući slabije protivnike).
Vojvodina, već decenijama ne pamti utakmicu protiv velikog tima izuzimajući dve epizode u tom periodu (Verder i Atletiko).Jednostavno, ne snalazimo se u takvim mečevima.A, osnovni razlog je NEDOSTATAK ISKUSTVA.Otprilike, kao kad se napredan salašar prvi put nađe u velikom gradu ne zna šta će.Sve ga zbunjuje, od zgrada, saobraćaja, pa do ljudi ( od kojih mnogi nisu bolji od njega, ali iskusniji i sigurniji ,,smestiće" mu).Vratiće se kući smušeniji nego što je otišao, ne poželevši više da ide.Međutim, ako je pravi, spremiće se bolje za izazove i otići ponovo.Jedanput, dvaput,... deset puta.Ali će jedanaesti put i On biti na ,,domaćem terenu" i zakazati meč Istine - Meč Pobede :!:

Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Feb 07, 2009 9:04 pm 
Moderator

Po informacijama koje sam dobio, igrali smo u sastavu

Brkic, Kizito, Stosic, Djuric, Mijatovic, Tadic, Grozdanovski, Popovic, Buac, Aleksic i Mrdja...igrali su jos Stepanovic, Lakic, Djurovski i Pantelic koji je zaradio crveni karton u 75 minutu zbog ostrog prekrsaja nad Anjukovim...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Feb 07, 2009 9:07 pm 

Zasto nije igrao Hucisvili, kada se samo zbog tekme protiv Zenita i vratio u Tursku...?

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Feb 07, 2009 9:29 pm 
Moderator

Turija wrote:
Grba_NS wrote:

Ja mislim da je jako korisna.Naravno, ako izvučemo prave pouke iz ovog poraza.Nekad je poraz daleko korisniji od pobede ( trenutno otrežnjava i motiviše da se radi još više).
Imamo kadru ekipu da se superiorno nosi sa rivalima iz naše lige, ali je moramo očeličiti kroz utakmice sa jakim protivnicima (a ne lažnom statističkom slikom postignutih rezultata u pripremnom periodu, birajući slabije protivnike).
Vojvodina, već decenijama ne pamti utakmicu protiv velikog tima izuzimajući dve epizode u tom periodu (Verder i Atletiko).Jednostavno, ne snalazimo se u takvim mečevima.A, osnovni razlog je NEDOSTATAK ISKUSTVA.Otprilike, kao kad se napredan salašar prvi put nađe u velikom gradu ne zna šta će.Sve ga zbunjuje, od zgrada, saobraćaja, pa do ljudi ( od kojih mnogi nisu bolji od njega, ali iskusniji i sigurniji ,,smestiće" mu).Vratiće se kući smušeniji nego što je otišao, ne poželevši više da ide.Međutim, ako je pravi, spremiće se bolje za izazove i otići ponovo.Jedanput, dvaput,... deset puta.Ali će jedanaesti put i On biti na ,,domaćem terenu" i zakazati meč Istine - Meč Pobede :!:

Jedna utakmica(pogotovo pripremna) ne pravi iskustvo, vec godine i godine igranja jakih(Evropskih) utakmica :!: :!: :!:
Moje misljenje je da smo sa ovom utakmicom mogli vise da izgubimo nego da dobijemo, jer ne vidim nacin na koji smo mi mogli da izvucemo nereseno ili pobedu protiv jedne tako mocne ekipe...
U najboljem slucaju smo mogli izvuci castan poraz, sto se opet nije desilo!
Sve to kazem sa aspekta samopouzdanja ekipe i tog zavrsnog utiska sa priprema koji ce se naci u glavama svih igraca...
Ne mislim da se desilo nista strasno i dramaticno, samo da nam ova utakmica nije trebala!

Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 97 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

All times are UTC + 1 hour