Vojvodina-Zenit (St. Peterburg)

Ishod utakmice:

Pobeda Zenita
4
10%
Nereseno
14
36%
Pobeda Vojvodine
21
54%
 
Total votes: 39

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8800
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

mihailov wrote:
Radoye wrote:Sanjao sam sinoc da smo ih oprali 3:1... :shock: :lol:
Jel Lazeticev het trik? :lol:
Burazeru, nisu moji snovi bas TOLIKO nerealni :lol: :lol: :lol:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9630
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Milan wrote:
etxeberria wrote:
P.S. Ko je taj nesrecnik koji je glasao za pobedu Zenita :D.
:lol: :lol: :lol: i ja bih voleo da znam. Garant je Voja, večiti skeptik... :wink:
Ha,ha,ha... dugo se nisam ovako nasmejao...

Zanimljivo je da ni na jednom mestu gde ja trazim prenose utakmica uopste mec Zenit-FKV nije ni prijavljen kao planiran (jer ti sajtovi daju i spiskove meceva taj dan koji se ne prenose)
Image
limanfkv
Posts: 2829
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Image

:lol:

Vosa sampion , izraziti favorit 8)
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

DNEVNIK wrote: Sport

PRIPREME VOJVODINE U TURSKOJ

Tim koji je zadivio fudbalsku Evropu osvojivši Kup UEFA i Superkup Evrope, Zenit iz Sankt Peterburga, današnji je rival fudbalerima Vojvodine na pripremama u Turskoj. Rusi nemaju više mađioničara Andreja Aršavina (prešao u Arsenal), ali će se izabranici LJupka Petrovića danas nameriti na Malafeeva, Lombertsa, Širokova, Anjukova, Denisova, Zirjanova, Tmoščuka, Pogrebnjaka, novajliju iz mađarske Hustija...koje predvodi Holanđanin Dik Advokat.


Vojvodina, kako se bliži kraj priprema, igra sve bolje. Pobeđuju i prva i druga postava, ali pobeđuje i Zenit. U svojoj prvoj, od tri utakmice koliko će Rusi do 14. februara odigrati u Beleku, pobedili su hrvatski Slaven 2:1 (oba gola postigao je Pogrebnjak u drugom poluvremenu), a posle današnjeg meča s Novosađanima, Zenit će 14. igrati s Himkijem, a sve u cilju priprema za meč Kupa UEFA sa Štutgartom.

Trener Petrović izvešće danas najjači tim, verovatno onaj koji planira za prolećnu premijeru u Kruševcu, a do sada su se u formaciji: 4-4-2 izdvojili Brkić na golu, Lakić po desnom, a Kizito (Pavlović) po levom boku, dva centralna štopera Đurić i Mijatović, dva zadnja vezna Popović i Buač, Tadić (Pantelić) po desnoj i Aleksić (Grozdanoski) po levoj strani, a u špicu Hucišvili i Mrđa.

Vojvodina je do sada, računajući i dva prijateljska duela u Novom Sadu, ostvarila ove rezultate: Vojvodina omladinci 5:1, Kečkemet 4:0, Brazil stars 1:1, Temišvar 0:3, Glorija 2:1, Zakarpati 2:2, Banjik 0:0, Sigma 2:0 i Seul 1:0. Gol razlika od 17:8 ohrabruje, a na tri poslednja duela mreža crveno-belih je mirovala.

Kako će biti danas s jednim od najboljih ne samo ruskih (5. mesto) nego i evropskih timova, saznaćemo nešto pre 19 sati. Meč Vojvodina – Zenit igra se u SC „Arkadija“ u Beleku u 17 časova. S. S.
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

kada počinje stvarno?

Image
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Људи, да ли постоји шанса макар и за радио пренос?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Последњи меч ова два тима су одиграла 2.2. 2002
Neziri za utehu
Zenit - Vojvodina 3:1 (3:0)

U drugoj prijateljskoj utakmici na kiparskim pripremama fudbaleri Vojvodine pretrpeli su poraz. Izgubili su od ruskog prvoligaša Zenita 1:3(0:3).
Ekipa iz Sankt Petersburga bila je bolja u prvom delu, o čemu svedoči i ubedljivo vođstvo. Za ruski tim igrali su Milan Vještica i Vladimir Mudrinić koji je postigao gol. Utešni pogodak za Novosađane dao je Bojan Neziri u drugom poluvremenu, a u ovom periodu, bar prema vestima koje stižu sa Kipra, crveno-beli imali su više od igre.
Trener Slobodan Pavković pružio je u prvom delu šansu ovoj postavi: Todić, Vasić, Poledica, Batak, Belada, Habi, M. Krasić, Francišković, Bogdanović, Mi. Jovanović, Ma. Jovanović. U nastavku su igrali: Rajić, Bihorac, B. Krasić, Stepanov, Tanasijević, Krivokapić, Lekić, Rajović, Belić, Neziri, Vukelja.
Narednu utakmicu na Kipru Vojvodina igra 6. ferbuara sa ruskim Sokolom iz Saratova.
Omladinski reprezentativac Saša Cilinšek nije uspeo da se dogovori s Dinamom iz Moskve oko evenutalnog angažmana i vratio se sa Kipra u Novi Sad.
S. S.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Ima li ako nista-rezultata? :shock:
Napred Voso!
kuzma liman
Posts: 527
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

http://futbol24.com/f24_livenow/LiveNow.html idu rezultati prijateljskih utakmica
kuzma liman
Posts: 527
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

vodi zenit 1:0
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9630
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

kuzma liman wrote:http://futbol24.com/f24_livenow/LiveNow.html idu rezultati prijateljskih utakmica
eto ti malera,ja se ukljucih i ono zvucni signal i izbaci poruku Zenit - Vojvodina 1:0 15.minut :lol:
Image
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

а значи утакмица је ипак у 18 почела.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

kuzma liman wrote:vodi zenit 1:0
Ne valja ovaj sajt :lol:
Napred Voso!
kuzma liman
Posts: 527
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

mihailov wrote:
kuzma liman wrote:vodi zenit 1:0
Ne valja ovaj sajt :lol:
8) ma laze ... dolazi x2 samo polako :twisted:
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

Radoye wrote:Sanjao sam sinoc da smo ih oprali 3:1... :shock: :lol:
Eh jos samo ta tri komada da dodju.. :lol:
Locked