Pitajte Đumija

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Zaključana tema
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Post od ogi »

Hvala, moramo uhvatiti Minju da slika mlade snage :)
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Minja danas dolazi iz Austrije :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Da li to od Marka Jovanovica mozemo ocekivati goleadu u prvenstvu :?:Kraj prvenstva i pripremni period je odigrao zaista dobro,ne sumljivo da je #10 zeleo uvek najbolje,nije ni vazno zbog cega je dosla ova promena u realizaciji samo neka tako nastavi...

Da li ce u novoj sezoni Vukelja igrati u napadu ili ponovo po desnoj strani?
Hvala!
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Marko je dosta promenio nacin igre tj.igra mnogo jednostavnije.ocekujem da nastavi goleadu i da igra kao kod Bobeta Pavkovica.
Vukelja ce igrati u napadu ali po potrebi igrace i uz desnu aut liniju.
Slika
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Voki82
Postovi: 27
Pridružio se: Pon Jul 11, 2005 10:58 pm

Post od Voki82 »

Djumi ,da li igraci koji su igrali na Evropsko do 19 godina imaju vise godisnje ugovore ?Npr . na 4,5 godina ?
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Igraci koji su igrali na evropskom prvenstvu do 19 godina (Pavlovic,Kacar,Djurovic) imaju profesionalne ugovore na 3 godine koje su potpisali u Januaru 2005 godine.
Slika
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Voki82
Postovi: 27
Pridružio se: Pon Jul 11, 2005 10:58 pm

Re: Milan Djuricic

Post od Voki82 »

Djumi napisao:Igraci koji su igrali na evropskom prvenstvu do 19 godina (Pavlovic,Kacar,Djurovic) imaju profesionalne ugovore na 3 godine koje su potpisali u Januaru 2005 godine.
Slika
Nekako mi to kratko na samo 3 godine ?! Zasto ne na vise ?
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Tako mora to je novi zakon UEFE :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Voki82
Postovi: 27
Pridružio se: Pon Jul 11, 2005 10:58 pm

Re: Milan Djuricic

Post od Voki82 »

Djumi napisao:Tako mora to je novi zakon UEFE :!:
Pa kako onda Zvezda i Partizan potpisuju duze ugovore sa svojim igracima ?Vukcevic je bio potpisao na 5 ako se ne varam ?!Bosko Jankovic 4 ,pa je valjda sad produzio na jos 2 kao i vecina mladih u Zvezdi !
Nekako mi je tri saista malo ,taman kada se razviju oni mogu bez obestecenja otici :(
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Nemogu otici bez obestecenja.pa mozemo i mi da im ponudimo da produze ugovore :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Da se malo i ja ukljucim.
Posto me nije bilo jedno vreme imam malo vise pitanja za Djumija,pa mu se zbog toga izvinjavam,a nadam se da ce kao i uvek biti ljubazan da da odgovore.
Moram da kazem da sam veliki optimista pred ovu sezonu i zadovoljan sam sto nisu dovedena pojacanja,jer nam i ne trebaju,a tako sam govorio jos negde u aprilu.Mladi igraci su sve sto je potrebno Vosi i za nasu ligu neko iskustvo bas i nije potrebno.
Da li moze Djumi da ovde iznese spisak svih nasih igraca koji su prijavljeni za ovu sezonu ukljucujuci i one koji ce igrati na dvojnu registraciju?
Da li moze za te igrace da navede imena klubova kojima ce biti pozajmljeni?
Takodje,zelim da znam koji od omladinaca i mladjih igraca Vose jos nema ugovor sa Vosom?
Da li Kovacevic i Vukobratovic imaju ugovore sa Vosom?
Sta je sa Magocem i Suskom?Moje je misljenje da ne treba da idu ponovo na pozajmicu,a takodje me zanima da li i oni imaju ugovor sa Vosom?
Da li postoji neka sansa da se mladi golman Jovic ipak vrati u Vosu?
Podrzavam Djumija i mislim da ce se tek ove sezone dokazati kao trener u Vosi i ne zameram mu neka neuspela pojacanja poput Maslica,ali stvar koju mu ozbiljno zameram je dovodjenje golmana Ristica umesto toga da se Jovicu da sansa i verovatno je momak i zbog toga bio nezadovoljan.
Da li ipak ovaj problem moze nekako da se prevazidje ako nije kasno?
Da li Vosa ostaje bez buducnosti sto se tice golmana jer otisli su i Jovic i Rajic(branio uspesno za Proleter,specijalista za odbrane penala)?Sta cemo ne samo ako ode Todic,vec i kad on vise ne bude u formi,ipak je covek vec u ozbiljnim godinama?
Jovic,Rajic,Misini,Trbovic,Rajevic,plus jos onaj momak koji je bio pozajmljen Big bulu-suvise je dug spisak,tako nesto vise nikad ne sme da se desi.Sa svima koji nemaju ugovore treba odmah obaviti razgovor da ih potpisu(mislim na mlade igrace).
Hvala unapred.
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Pozdrav ice posle duzeg vremena :!:
Ugovore od mladig igraca imaju svi (sto profesionalne,sto stipendijske).
Kovacevic i Vukobratovic imaju stipendijske ugovore.
Magoc je otisao na dvojnu registraciju u CSK a susak ce verovatno ostati u Vosi(trazi ga UB).Mislim da i oni imaju ugovore :!:
Sto se tice Jovica njemu je istekao ugovor(stipendijski).Kad sam dosao u Vojvodinu Jovic je trebao da ide sa nama u Antaliju ali je dosao pred sam put i rekao da je povredjen.Zato sam vodio Rajica.
Mislim da je za Jovica kasno jer je vec poodavno u kontaktima sa rukovodstvom Zete.Inace Jovic ima obestecenje ali posto mu nisu isplacivana primanja On je predao sve na arbitraznu komisiju i videcemo sta ce biti.Licno veleo bih da ostane a o tome sam sa njim pricao kad smo igrali sa omladinskom reprezentacijom.
Ristic je dokazani drugoligaski golman ali moram da kazem da je Todic za mene najbolji golman u zemlji.sto se tice Rajica on je otisao u Banatski Dvor i tamo je rezervni golman.Prvi golman Dvorana je otisao u inostranstvo.
Misini igra u Glogonju,Trbovic je slomio clanak noge i jos ne trenira a Rajevic je otisao u Cement na moje insistiranje i ako bude zadovoljio vraticemo ga u Vosu.

p.s.za golmane nemoj da brines tu je i mladi Brkic (vratili smo ga iz Kabela).Ima 19 godina kao Jovic i mnogo je talentovan.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Voki82
Postovi: 27
Pridružio se: Pon Jul 11, 2005 10:58 pm

Re: Milan Djuricic

Post od Voki82 »

Djumi napisao:Pozdrav ice posle duzeg vremena :!:
Ugovore od mladig igraca imaju svi (sto profesionalne,sto stipendijske).
Kovacevic i Vukobratovic imaju stipendijske ugovore.
Magoc je otisao na dvojnu registraciju u CSK a susak ce verovatno ostati u Vosi(trazi ga UB).Mislim da i oni imaju ugovore :!:
Sto se tice Jovica njemu je istekao ugovor(stipendijski).Kad sam dosao u Vojvodinu Jovic je trebao da ide sa nama u Antaliju ali je dosao pred sam put i rekao da je povredjen.Zato sam vodio Rajica.
Mislim da je za Jovica kasno jer je vec poodavno u kontaktima sa rukovodstvom Zete.Inace Jovic ima obestecenje ali posto mu nisu isplacivana primanja On je predao sve na arbitraznu komisiju i videcemo sta ce biti.Licno veleo bih da ostane a o tome sam sa njim pricao kad smo igrali sa omladinskom reprezentacijom.
Ristic je dokazani drugoligaski golman ali moram da kazem da je Todic za mene najbolji golman u zemlji.sto se tice Rajica on je otisao u Banatski Dvor i tamo je rezervni golman.Prvi golman Dvorana je otisao u inostranstvo.
Misini igra u Glogonju,Trbovic je slomio clanak noge i jos ne trenira a Rajevic je otisao u Cement na moje insistiranje i ako bude zadovoljio vraticemo ga u Vosu.

p.s.za golmane nemoj da brines tu je i mladi Brkic (vratili smo ga iz Kabela).Ima 19 godina kao Jovic i mnogo je talentovan.
Djumi ,koliko si zadovoljan sa Buacom ?
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Buac Vlada je sve nas prijatno iznenedio.Izuzetno je radan i vredan sto garantuje uspeh.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Voki82
Postovi: 27
Pridružio se: Pon Jul 11, 2005 10:58 pm

Re: Milan Djuricic

Post od Voki82 »

Djumi napisao:Buac Vlada je sve nas prijatno iznenedio.Izuzetno je radan i vredan sto garantuje uspeh.
Znaci bice potpisan ugovor sa njim ? Iz kojeg kluba dolazi ?
Zaključana tema