Pitajte Đumija

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Zaključana tema
prijatelj od nekog!

Pitajte Đumija

Post od prijatelj od nekog! »

Sta se radi Vojvodjani? a a a?

jel moze neko da mi pojasni oko potrosnje kiseonika. kao neka granica u man utd je 60 ne znam ni ja cega. kako se meri i slicno? sta znaci
Minja
Administrator
Postovi: 1899
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

Petrovic za Djuricica

Post od Minja »

Kakav je trenutno status Vladimira Bunica u Vojvodini?Zaista me je jako iznenadilo da nije bio na pripreme u Antaliji,jer mislim da je moralo da bude mesta za njega!Pa za njega su se pre dolaska u Vosu interesovali(zvezda,ofk beograd,buducnost(bd),)A i Vosa je trenutno jako tanka na poziciji polu spica,spica...Treneru kakvo je vase misljenje i razmislite malo o njemu!?
slavko
Postovi: 174
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 4:34 pm
Lokacija: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

answer

Post od slavko »

Minja ,Bunic je pozajmljen CSK-u Celarevo.
Uciteljica

Post od Uciteljica »

prijatelj od nekog! napisao:Sta se radi Vojvodjani? a a a?

jel moze neko da mi pojasni oko potrosnje kiseonika. kao neka granica u man utd je 60 ne znam ni ja cega. kako se meri i slicno? sta znaci
Mogao bi neko da ti objasni malo i nacin sastavljanja recenica, dok to ne savladas nema svrhe da ti se prica o necemu drugom, pozdrav od tvoje uciteljice :lol: :lol: :lol:
Minja
Administrator
Postovi: 1899
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

Minja

Post od Minja »

Tekstove je pisao user Petrovic, ja sam ih samo prebacio u odgovarajuci topic...
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Maksimalna potrosnja kiseonika (VO 2 max=ml/kg/min.)
Je sposobnost organizma da unosi vece kolicine kiseonika,sto doprinosi ekonomicnom radu niskog i srednjeg inteziteta,a takodje i pospesuje oporavak nakon prekida rada jakog inteziteta.
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Bunic je ustupljen CSK-u iz Celareva.Poznajem ga jos iz Kadetski selekcije Kikinde.Bio je vrlo talentovan igrac(i jos uvek je).Celarevo je sastavilo veoma dobar tim i evo prilike da se pokaze i vrati se u Vosu(iskreno to bih mnogo voleo).
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Izvini nisam ti napisao kako se izracunava potrosnja kiseonika!
Postoji takozvani Test Kupera koji se sastoji od toga da igrac trci bez prestanka 12 minuta.Rezultat se meri u metrima.Posto dobijemo vrednost u metrima onda je lako izracunati i vrednost VO 2.
Ako igrac naprimer istrci za 12 minuta 3200 metara,ta vrednost se ubacuje u formulu izracunavanja i to bi izgledalo ovako:
(3200 metara-504,9):44,73=60,3 ml/kg/min.
Znaci ako igrac pretrci 3200 metara njegova potrosnja kiseonika je 60,3
Nadam se da ti je sada malo jasnije.
Postoje i drugi testovi ali ovaj je naj jednostavniji ali ga retko ko sada primenjuje.
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Bas bih voleo da na ovo pitanje dobijem detaljan odgovor.
Zelim da vidim spisak svih nasih pozajmljenih igraca,kao i klubova kojim su pozajmljeni,a molio bih da se njihova imena ne mesaju sa imenima onih koji su sporazumno raskinuli ugovor sa klubom jer su bili visak.
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Jovic,Magoc i Bunic su ustupljeni CSK-u.
Dobric i Rajic Proleteru.
Susak i Rajevic Veterniku.
Grumic Mladosti iz Apatina.
Popovic nema resen status.
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Sta je bilo sa slucajem Despotovica??
Zeleo bih da vas pohvalim za uvrstavanje u tim Pavlovica mislim da je to bio pravi potez!!!
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Za Despotovica se jos nista ne zna,jedino sto znam je da je prosao sve testove (superiorno).
Sto se tice Pavlovica, samo radim ono sta sam obecao kad sam dolazio u Vosu.
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Post od limanfkv »

Pitanje za Stepanova.
Da li si napravio prekrsaj pre gola Obilica?
van der iV a.k.a Totti
Postovi: 635
Pridružio se: Ned Jan 23, 2005 11:04 am
Lokacija: Point Place

Za trenera

Post od van der iV a.k.a Totti »

Nekoliko pitanja za naseg trenera:1)Zasto Kizito nije poceo utakmicu?2)Sta mislite da li bi igrali bolje u formaciji 5-3-2 koja se transformise u 3-5-2?3)Zasto ste uveli M.Jovanovica,a ne Maslica ili Djurovica?
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Kizito nije poceo utakmicu zato sto nije trenirao u Ponedeljak i Utorak.
A kada se tome pridoda da nije bio na pripremama u Antaliji onda nije bilo rezona da pocne utakmicu.Mi cemo igrati u formaciji 4:4:2 i videli ste da je to funkcionisalo dosta solidno.5:3:2 formacija je dosta defanzivna a formacija koju smo mi igrali je samo prelazni period za 4:3:3 formaciju koju zelim da igramo.
Jovanovica sam uveo kao treceg napadaca koji je trebao da igra u pravcu gola i da prihvata dubinske lopte i sprovodi ih prema Vukelji i Belicu.Teren je bio izuzetno tezak(noge su upadale u blato preko clanaka) a takav teren nije za Maslica.Djurovica nisam ni skidao za ovu utakmicu.
Zaključana tema